02 Ιαν

Ζητείται σκίπερ

Πανελλήνια Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται σκίπερ για ιστιοπλοικό
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

21 Μαρ
Πανελλήνια [MYKONOS ELIA]

Το ξενοδοχείο Elia Beach Hotel στη Μύκονο ζητά για το τμήμα front office και τη σεζόν 2019 Υπάλληλο Reception Απαραίτητα προσόντα: Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας Άριστη γνώση Η/Υ Ευχάριστη προσωπικότητα Σοβαρότητα και υπευθυνότητα Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά

15 Μαρ
Πανελλήνια [Πλουμής Σωτηρόπουλος]

Η εταιρεία Κτηματικών Συναλλαγών ΠΛΟΥΜΗΣ – ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ζητά ΣΤΕΛΕΧΟΣ Το οποίο, μετά από εκπαίδευση θα αναλάβει την ευθύνη πελατών υψηλού επιπέδου. Οι υποψήφιοι πρέπει να είναι καλλιεργημένα άτομα με άριστη γνώση τουλάχιστον της Αγγλικής γλώσσας, γνώση της απλής χρήσης Η/Υ, οργανωτικοί με

07 Μαρ
Πανελλήνια [ΓΚΑΖΕΣ ΜΑΡΚΟΣ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ- ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΑ ΜΕ ΣΧΕΤΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΓΙΑ ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΣΕ ΕΝΟΙΚΙΑΖΟΜΕΝΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΣΤΗΝ ΒΟΥΡΒΟΥΡΟΥ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΡΙΝΗ ΣΕΖΟΝ 2019. ΜΙΣΘΟΣ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟΣ , ΓΝΩΣΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΙΚΑΝΗ ΓΙΑ ΣΥΝΝΕΝΟΗΣΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ. ΤΗΛ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ 6944905607 ΚΟΣ ΜΑΡΚΟΣ

07 Μαρ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΚΗΠΟΥΡΟΣ -ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ ΜΕ ΣΧΕΤΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΓΙΑ ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΣΕ ΕΝΟΙΚΙΑΖΟΜΕΝΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΣΤΗΝ ΒΟΥΡΒΟΥΡΟΥ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΡΙΝΗ ΣΕΖΟΝ 2019 ΜΕ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΕΠΕΚΤΑΣΗΣ ΤΗΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ ΓΙΑ ΟΛΟ ΤΟ ΧΡΟΝΟ. ΜΙΣΘΟΣ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟΣ . ΤΗΛ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ 6944905607 ΚΟΣ ΜΑΡΚΟΣ

22 Μαρ
Πανελλήνια [ALOUETTE]

Η Alouette A.E., με παρουσία 43 χρόνων στον χώρο του παιδικού ενδύματος, αναζητά: Βοηθό Παραγωγής Logistics Οι ιδανικοί υποψήφιοι πρέπει να διαθέτουν: Ηλικία 28 – 40 ετών Εμπειρία 2-3 έτη σε αντίστοιχη εταιρία ένδυσης ή σε τμήμα παραγωγής θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα Πτυχίο κατεύθυνσης λογιστικής ή αντίστοιχα logistics