25 Φεβ

ΤΕΧΝΙΤΗΣ ΒΑΦΕΑΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone
ΚΛΑΔΗΣΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

Σχετικες Αγγελιες

12 Μαρ
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Ζητείται τεχνίτης κρέπας από παραλιακή καφετέριαΠεριοχή: Νεός Μαρμαράς, ΧαλκιδικήΑπαραίτητα προσόντα:Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση απαραίτητηΑπό 25 έως 40 ετώνΠαροχές:Διαμονή/ΔιατροφήΜισθόςΑσφάλισηΣεζόν από τέλη Μαΐου έως ΣεπτέμβρηΓραφείο Ευρέσεως εργασίαςΔιεύθυνση: 25ης Μαρτίου 13 &Τσιμισκή, Έδεσσα, ΠέλλαΤηλ: (+30) 2381 100600Δευτέρα - Παρασκευή 08:00π.μ. - 16:00μ.μ.

12 Μαρ
Θεσσαλονίκη [ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΕΠΙΠΛΩΝ]

ΤΕΧΝΙΤΗΣ - ΕΠΙΠΛΟΠΟΙΟΣ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑ ΣΤΗΝ ΒΙ.ΠΕ.Θ ΣΙΝΔΟΥ. Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: ΗΛΙΚΙΑ 30-45 Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

08 Μαρ

ΤΕΧΝΙΤΗΣ - ΕΠΙΠΛΟΠΟΙΟΣ Αρμοδιότητες: ΣΕ ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΕΠΙΠΛΩΝ ΣΤΗΝ ΒΙ.ΠΕ.Θ ΣΙΝΔΟΥ Απαραίτητα Προσόντα: ΗΛΙΚΙΑ 30-45 Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

04 Μαρ
Θεσσαλονίκη [VEGGA Sport ΕΠΕ]

Εταιρεία Αθλητικού Εξοπλισμού με έδρα στη Θεσσαλονίκη, ζητά Τεχνίτη μεταλλικών κατασκευών να εργαστεί ως Βοηθός Ηλεκτροσυγκολλητή - Τεχνίτης, για να ενταχθεί στο δυναμικό της. • Απόφοιτος ΔΕ (Λύκειο – Τεχνική σχολή) • Ηλικία έως 30 ετών • Δίπλωμα οδήγησης Β΄ κατηγορίας • Ανάλογη εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον 1 έτους • Επιθυμητή η γνώση σε ηλεκτροσυγκόλληση, βαφή με πιστόλι και τρόχισμα • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών • Δυνατότητες αναβάθμισης...

... & εξέλιξης συνεργασίας

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι, όπως αποστείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα. Επιθυμητή η επισύναψη πρόσφατης φωτογραφίας.

Tags:

25 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ΚΛΑΔΗΣΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ]

ΤΕΧΝΙΤΗΣ ΦΑΝΟΠΟΙΟΣ Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: