02 Ιαν

ΤΕΧΝΙΤΗΣ ΒΑΦΕΑΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone
ΚΛΑΔΗΣΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

Σχετικες Αγγελιες

14 Ιαν
Θεσσαλονίκη [VERNICOL]

Από μεγάλη ανώνυμη εταιρεία με έργα Οδικής Ασφάλειας ζητούνται χειριστές/ εργοδηγοί και εργατοτεχνίτες οδηγοί για έργα εντός και εκτός Ελλάδος. Αποστολή βιογραφικών στο email: cv@vernicol.com με τίτλο ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΗΣ και στο fax 2310783334. Τηλ 2310783466

17 Δεκ
Θεσσαλονίκη [ΕΠΙΠΛΑ ΡΥΘΜΟΣ]

ΤΕΧΝΙΤΗΣ ΕΠΙΠΛΟΠΟΙΟΣ Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: ΠΡΟ'Υ'ΠΗΡΕΣΙΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΕΠΙΠΛΩΝ Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

15 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [ALL ABOUT CONCEPT]

Εξειδικευμένη εταιρία στον χώρο του promotion ζητά να απασχολήσει: Promoters στη Θεσσαλονίκη. Προσόντα: Aπόφοιτοι από σχολές ή/και κέντρα τεχνολογίας τροφίμων (επιθυμητό, αλλά όχι απαραίτητο) Eπιθυμητή η εμπειρία προώθησης στον χώρο των τροφίμων Γυναίκες και άνδρες με όρεξη για εργασία Ευελιξία και

15 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [Δυναμικά αναπτυσσόμενη εμπορική εταιρία]

Στέλεχος Πωλήσεων Δυναμικά αναπτυσσόμενη εμπορική εταιρία της Θεσσαλονίκης στον κλάδο των τροφίμων ζητά να προσλάβει υπάλληλο πλήρους απασχόλησης για τη στελέχωση του τμήματος πωλήσεων. Περιγραφή θέσης: Υπεύθυνος για την επίτευξη ποιοτικών και ποσοτικών στόχων χονδρικών πωλήσεων στην

15 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [Q METRIC]

Η qmetric - HR Solutions, επιθυμεί να στελεχώσει, για λογαριασμό πολυεθνικής βιομηχανίας με έδρα τη Βιομηχανική Περιοχή Σίνδου, τη θέση του/της Ηλεκτρολόγου-Τεχνικού Συντήρησης Η θέση: Ο/η υποψήφιος/α που θα επιλεγεί, θα αναλάβει λειτουργικό ρόλο στο Τμήμα Ηλεκτρολογικής Συντήρησης με βασική αποστολή τη