25 Φεβ

ΤΕΧΝΙΤΗΣ ΒΑΦΕΑΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone
ΚΛΑΔΗΣΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

Σχετικες Αγγελιες

14 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ΤΑΚΗΣ]

Ζητείται Υπάλληλος αποθήκης – Τεχνίτης για εργασία σε εταιρεία κουφωμάτων και εξαρτημάτων αλουμινίου στην Ανατολική Θεσσαλονίκη . Επιπλέον προσόν χειρισμός κλαρκ. Προϋπηρεσία επιθυμητή . Απαραίτητα εκπληρωμένη η στρατιωτική θητεία Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

14 Ιουν
Θεσσαλονίκη [Ανέστης]

Τεχνίτης - βοηθός τεχνίτη για μαγαζί με έπιπλα κουζίνας στην περιοχή της Γαλήνης - Ωραιόκαστρο. Ώρες επικοινωνίας μετά της 17: 00

02 Ιουν
Θεσσαλονίκη [Σταύρος]

Ζητείται τεχνίτης, με δίπλωμα μότο, για σέρβις κουφωμάτων αλουμινίου PVC, τοποθέτηση σίτας κτλ. Για μόνιμη εργασία. Παρέχεται μισθός και πλήρης ασφάλιση. Πληροφορίες: κύριος Σταύρος στο παρακάτω τηλέφωνο.

30 Μαι

Ζητείται Υπάλληλος αποθήκης – Τεχνίτης σε εταιρεία κουφωμάτων και εξαρτημάτων αλουμινίου στην Ανατολική Θεσσαλονίκη . Επιπλέον προσόν χειρισμός κλαρκ . Προϋπηρεσία επιθυμητή . Απαραίτητα εκπληρωμένη η στρατιωτική θητεία Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω e-mail.

29 Μαι
Θεσσαλονίκη [Thessaloniki Doors]

Ζητείται τεχνίτης για service κουφωμάτων αλουμινίου - PVC (τοποθετήσεις σιτών, ρολών, κλπ), απο κατάστημα στο κέντρο Θεσσαλονίκης, για πλήρη και μόνιμη εργασία. Απαραίτητη σχετική εμπειρία και ερασιτεχνικό δίπλωμα αυτοκινήτου και μηχανής. Δίδονται μισθός, πλήρης αφάλιση. Αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω email.