14 Φεβ

ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ

Αθήνα Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ 10.00-14.00
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: ΓΝΩΣΗ Η-Υ ΗΛΙΚΙΑ 28-38
Επιθυμητά Προσόντα: ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ Τ.τ.Ε.
Η εταιρία προσφέρει:

ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ

Σχετικες Αγγελιες

22 Μαρ
Αθήνα [ACTION LINE]

Η ΑCTIONLINE, εταιρεία επιλογής προσωπικού,αναζητά άτομα για λογαριασμό μεγάλου Ασφαλιστικού Οργανισμού, στηνΑθήνα.   Αρμοδιότητες: Εξυπηρέτηση, ενημέρωση και προώθηση ασφαλιστικών προϊόντων και υπηρεσιών Επίτευξη υψηλής ποιότητας εξυπηρέτησης πελατών με σκοπό τη δημιουργία

28 Φεβ
Αθήνα [FLEXYDRIVE INSURANCE CONS]

Ασφαλιστικό γραφείο που δραστηριοποιείται στον χώρο της διαδικτυακής ασφάλισης και συνεργάζεται με τις μεγαλύτερες ασφαλιστικές εταιρίες, αναζητεί δυναμικούς συνεργάτες για στελέχωση και οργάνωση γραφείου και ανάπτυξη πωλήσεων Αρμοδιότητες: • Διαχείριση των συνεργασιών με τις ασφαλιστικές εταιρίες • Ανάπτυξη πωλήσεων και σύνταξη προσφορών • Υποστήριξη διαδικτυακής πλατφόρμας • Υποστήριξη και οργάνωση γραφείου Απαραίτητα Προσόντα: Οι υποψήφιοι...

... να διαθέτουν άριστη επικοινωνία με εταιρίες και πελάτες, οργανωτικές ικανότητες , ικανότητα επίλυσης προβλημάτων, διαχείριση πολλαπλών εργασιών και κυρίως όρεξη για δουλειά, επαγγελματισμό, διάθεση για εξέλιξη, καθώς και
• Εργασιακή εμπειρία στην πώληση ασφαλειών αυτοκινήτου και υγείας, 3-4 ετών τουλάχιστον και γνώση χρήσης portal ασφαλιστικών εταιριών
• Άδεια ασφαλιστικού διαμεσολαβητή και Πιστοποιητικό Επιπέδου Α
• Πολύ καλή γνώση υπολογιστών και MS Office (Word, Excel)
• Αρίστη γνώση αγγλικών

Επιθυμητά Προσόντα:
Επιθυμητή τριτοβάθμια εκπαίδευση θετικής κατεύθυνσης
Η εταιρία προσφέρει: Σταθερό μηνιαίο εισόδημα και μεταβλητό βάση παραγωγής

Tags:

22 Μαρ
Αθήνα [MOBILO PC ]

Υπεύθυνος CRM H Ρortaplus Μobiplus, η πιο δυναμικά αναπτυσόμενη εταιρία υπηρεσιών direct marketing, ζητά εξωτερικό συνεργάτη για την προσαρμογή του Ζohocrm της εταιρίας στις ανάγκες της, καθώς και integration με άλλα εργαλεία της εταιρίας, όπως Mailchimp, Οrama ERP, Wordpress κ.λπ. Ζητούνται άτομα με ικανότητες και προσόντα όπως: Ηλικία

22 Μαρ
Αθήνα [APOLLONION BAKERY]

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης και του καφέ; Η εταιρία Απολλώνιον ΑΒΕΕ, η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 29 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει κοπέλα Barista για το κατάστημα στα Άνω Βριλήσσια. Προφίλ υποψηφίου: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

22 Μαρ
Αθήνα [VODAFONE]

Sales Advisor – Παλαιό Φάληρο Function: CBU Band: Staff band Sub-function: Retail sales Reports to: Shop manager Οι sales advisors μας, προσφέρουν στους πελάτες που επισκέπτονται τα καταστήματά μας ολοκληρωμένες λύσεις επικοινωνίας αξιοποιώντας προϊόντα και υπηρεσίες της εταιρίας, παρέχοντάς τους παράλληλα μια απίστευτη εμπειρία