14 Φεβ

ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ

Αθήνα Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ 10.00-14.00
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: ΓΝΩΣΗ Η-Υ ΗΛΙΚΙΑ 28-38
Επιθυμητά Προσόντα: ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ Τ.τ.Ε.
Η εταιρία προσφέρει:

ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ

Σχετικες Αγγελιες

30 Μαι
Αθήνα [Cel Tours AE]

Υπάλληλος για το τμήμα εισερχόμενου τουρισμού Αρμοδιότητες: Προσφορές, κρατήσεις, operation group Απαραίτητα Προσόντα: Βασική γνώση αγγλικών, Η/Υ και διάθεση για δουλειά Η εταιρία προσφέρει: Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών Αποστείλατε Βιογραφικό

22 Μαι
Αθήνα [ HR Insurance – Αθήνα, Αττική]

Περιγραφή Εργασίας Ασφαλιστικό Γραφείο , αναζητά για τη στελέχωση των γραφείου Αθηνών, νέες και νέους με φιλοδοξίες , επικοινωνιακές ικανότητες και ισχυρό χαρακτήρα,ικανούς να αναλάβουν υπεύθυνες θέσεις για καριέρα στο χώρο της ασφαλιστικής διαμεσολάβησης. Οι κατάλληλοι υποψήφιοι χρειάζεται να διαθέτουν: • Απολυτήριο Λυκείου • Οργανωτικές Ικανότητες και Ευχέρεια Επικοινωνίας • Επιθυμητό πτυχίο ανώτερης / ανώτατης σχολής • Επιθυμητή η εμπειρία στο χώρο...

... των πωλήσεων

Προσφέρονται
• Ελκυστικό σύστημα σταθερών αμοιβών και υψηλών bonus παραγωγικότητας .
• Άριστο περιβάλλον εργασίας
• Παρότρυνση και υποστήριξη για επαγγελματική εξέλιξη
• Διαρκής και συστηματική εκπαίδευση στην Ελλάδα και το εξωτερικό.
• Ανταγωνιστικό πλαίσιο ομαδικής ασφάλισης.

Παρακαλούμε να αποστείλετε το Βιογραφικό Σημείωμα

Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση, Μερική απασχόληση, Πρακτική άσκηση, Ελεύθερος επαγγελματίας, Εκπαιδευόμενος

Tags:

17 Ιουν
Αθήνα [TROP.GR]

Yπάλληλος για απασχόληση σε κατάστημα ειδών αυτοκινήτου στην περιοχή του Π. Φαλήρου. Αρμοδιότητες: Εξυπηρέτηση πελατών καταστήματος και αρμοδιότητες υπάλληλου γραφείου. Απαραίτητα Προσόντα: Απαραίτητη η βασική γνώση Η/Υ, βασική γνώση αγγλικών και γνώσεις στο κομμάτι του αυτοκινήτου. Η εταιρία προσφέρει: Πλήρης απασχόληση.

17 Ιουν
Αθήνα [Μεταφορική]

Οδηγός Απαραίτητα Προσόντα: Δίπλωμα Γ κατηγορίας Η εταιρία προσφέρει:Μόνιμη εργασία, πλήρης ασφαλιστική κάλυψη, μισθός 900 €

16 Ιουν
Αθήνα [Caffeology]

Διανομέας ζητείται στο Χαλάνδρι πρωινές ώρες πλήρης απασχόληση Αρμοδιότητες: Delivery Απαραίτητα Προσόντα: Μηχανάκι