02 Ιαν

ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ

Αθήνα Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ 10.00-14.00
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: ΓΝΩΣΗ Η-Υ ΗΛΙΚΙΑ 28-38
Επιθυμητά Προσόντα: ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ Τ.τ.Ε.
Η εταιρία προσφέρει:

ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ

Σχετικες Αγγελιες

09 Ιαν
Αθήνα [ΠΡΩΤΗ ΑΞΙΑ]

Ζητούνται Υπάλληλοι Γραφείου από ασφαλιστικό γραφείο με έδρα στον Νέο Κόσμο και την Ελευσίνα Αττικής. Θέσεις εργασίας μερικής ή πλήρους απασχόλησης

04 Ιαν
Αθήνα [IDIRECT]

Η εταιρία IDIRECT μεσίτης ασφαλίσεων στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξης της επιθυμεί να προσλάβει: Ασφαλιστικό Υπάλληλο, Απαραίτητα Άριστες γνώσεις και

31 Δεκ
Αθήνα [Cel Tours]

Τουριστικό πρακτορείο στην Αθήνα αναζητά υπάλληλο για το τμήμα εισερχόμενου τουρισμού για πλήρη και μόνιμη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: βασική γνώση αγγλικών, Η/Υ και διάθεση για δουλειά. Αποστολή βιογραφικών

22 Δεκ
Αθήνα [ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΟΠΑΠ]

Ζητείται νέα από 21-40 χρόνων για μερικη απασχοληση σε πρακτορείο ΟΠΑΠ στα Πετράλωνα,με όρεξη για δουλειά και εμπειρία στα παιχνίδια ΟΠΑΠ και VLTS. Παρέχεται

16 Ιαν
Αθήνα [Hrstrategy Human resources]

Ο πελάτης μας φαρμακευτική εταιρία ζητεί να προσλάβει έναν/μία Regulatory Affairs Manager Οι κατάλληλοι υποψήφιοι/ες, πτυχιούχοι Φαρμακοποιοί με άριστη γνώση Αγγλικών, θα πρέπει να διαθέτουν 2ετή τουλάχιστον προϋπηρεσία ως υπάλληλοι ή υπεύθυνοι τμήματος Regulatory Affairs ελληνικής φαρμακευτικής εταιρίας. Με ανεπτυγμένα κοινωνικά χαρακτηριστικά, ιδίως στην επικοινωνία, θα πρέπει να συνεργάζονται με τα στελέχη της εταιρίας προκειμενου να διεξάγεται το...

... έργο της συμμόρφωσης της εταιρίας, να μελετούν διαρκώς τη νομοθεσία και τις αλλαγές της, να προετοιμάζουν τους κατάλληλους φακέλους συνεργαζόμενοι με τις εποπτικές αρχές για την επιδίωξη της εφαρμογής των Ευρωπαϊκών και Ελληνικών κανονισμών