02 Ιαν

Animator - Digital Video Producer

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η ELICON ΙΚΕ, μία δυναμική διεθνής εταιρεία στο online & mobile slot gaming με έδρα τη Θεσσαλονίκη, ζητά να προσλάβει με πλήρη απασχόληση Animator - Digital Video Producer.

Απαραίτητες γνώσεις:
• Adobe Creative Suite (Photoshop, Illustrator, After effects)
• Δημιουργία εικαστικών και video - animation

Επιθυμητές γνώσεις:
• Spine

Ικανότητες και προσόντα:
3 χρόνια προϋπηρεσία
• Γνώση Αγγλικών (ανάγνωση, γραφή και ομιλία)
• Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες υποψήφιους)
• Ικανότητα συνεργασίας στα πλαίσια ομάδας
• Προσήλωση στην επίτευξη στόχων
• Επικοινωνιακές ικανότητες

Η εταιρεία προσφέρει:
• Σύγχρονο και φιλικό περιβάλλον εργασίας με προοπτικές εξέλιξης
• Μισθό ανάλογο των προσόντων

Αποστολή βιογραφικού και portfolio με e-mail στη διεύθυνση: info@eliconsoft.com

ELICON

Σχετικες Αγγελιες

16 Ιουν
Θεσσαλονίκη [Πουρλιδας Χάρης]

Βοηθός τεχνίτη για σιδεροκατασκευές Αρμοδιότητες: βοηθητικές εργασίες Απαραίτητα Προσόντα: Ελληνική γλώσσα Επιθυμητά Προσόντα: Συνέπεια Η εταιρία προσφέρει: πλήρη απασχόληση

15 Ιουν
Θεσσαλονίκη [Παυλινα]

Barista Αρμοδιότητες: Παραγωγή καφέ Απαραίτητα Προσόντα: Επικοινωνία και προϋπηρεσία Η εταιρία προσφέρει: Πολύ καλό μισθό.

15 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ]

Προώθηση χειροποίητων κοσμημάτων Αρμοδιότητες: 1) Να δίνει τις επαγγελματικές κάρτες σε επιχειρήσεις, αφού δείξει τον κατάλογο κοσμημάτων για επίτευξη συνεργασίας 2) Διοργάνωση εκδηλώσεων 3) Εύρεση bazzar, φεστιβάλ, εκδηλώσεις κ.λ.π. για συμμετοχή 4) Διαδικτυακή προώθηση (Αν υπάρχει δυνατότητα) Απαραίτητα Προσόντα: Δραστήριο άτομο , Δυνατότητα επικοινωνίας , οργάνωση , πρωτοβουλίες Επιθυμητά Προσόντα: Χειρισμός Η/Υ, δημόσιες σχέσεις, Επιμονή και...

... διάθεση για αποτελέσματα, ευελιξία
Προσφέρει: Ποσοστό επί των πωλήσεων

Tags:

15 Ιουν
Θεσσαλονίκη [CLIMA SERVICE]

Ψυκτικοί ζητούνται με εμπειρία στον κλιματισμό και μαθητευόμενοι βοηθοί από τεχνική εταιρεία Κλιματισμού Clima Service.

14 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ALFA HELLAS SECURITY]

Η Alfa Hellas Security ενδιαφέρεται να προσλάβει προσωπικό ασφαλείας για εργασία στη Θεσσαλονίκη (Σίνδος). Απαραίτητη προϋπόθεση συνιστά η κατοχή Άδειας Εργασίας ΙΕΠΥΑ Ν. 2518/97 σε ισχύ.