02 Ιαν

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Τεχνική Εταιρεία DEMCON αναζητεί Πολιτικό Μηχανικό για την κάλυψη θέσης γραφείου.
Καθήκοντα : Διαχείριση, οικονομικός και λογιστικός έλεγχος έργων, προμετρήσεις, σύνταξη οικονομικών προσφορών, συμβάσεων και συμφωνητικών. Παρακολούθηση και υποστήριξη περιβαλλοντικής διαχείρισης.
Απαιτούμενα προσόντα: Διπλωματούχος Πολιτικός Μηχανικός, άριστη προφορική και γραπτή γνώση Αγγλικών επιπέδου proficiency, γνώστης των : AUTOCAD, REVIT, REVIT ADVANCED, REVIT STRUCTURE.
Με δυνατότητα έκδοσης Τιμολογίου Παροχής Υπηρεσιών
Αποστολή βιογραφικών στο nickpapasavas@gmail.com

ΒΟΥΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΔΗ

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

21 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [DELTA ENGINEERING ]

Η Delta Engineering στα πλαίσια της ανάπτυξης και συνεχούς εξέλιξής της, αναζητά για μόνιμη συνεργασία στην έδρα της στη Θεσσαλονίκη Διπλωματούχο Αρχιτέκτονα Μηχανικό ή Πολιτικό Μηχανικό με εμπειρία στον τεχνικό έλεγχο και διαχείριση ακινήτων. Απαραίτητα προσόντα: Άριστη γνώση πολεοδομικής και

04 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ergonact]

Πολιτικός Μηχανικός νεαρός ζητείται, με πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ και software γραφείου, για τεχνική κατασκευαστική εταιρία. Παρακαλούμε για επικοινωνία με mail

15 Ιαν
Πανελλήνια [MECCANICA GROUP A.E.]

Η Meccanica Group A.E. στο πλαίσιο έργου που έχει αναλάβει αναζητά Πολιτικό Μηχανικό Π.Ε. Απαραίτητα προσόντα: Κάτοχο πτυχίου πολιτικού μηχανικού Π.Ε. με μεταπτυχιακό τίτλο σπουδών στον τομέα της Διοίκησης Έργων (Ρroject Μanagement) Μέλος τεχνικού επιμελητηρίου ΤΕΕ Κάτοχος Proficiency ή ισότιμου πτυχίου επάρκειας

11 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [NOVA PACKAGING HELLAS S.A.]

H Nova Packaging Ελλάς, μέλος διεθνούς ομίλου στον κλάδο της χαρτοβιομηχανίας, αναζητά να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό της στις εγκαταστάσεις της στη ΒΙΠΕΘ στη Σίνδο: Μηχανικό Τ.Ε. Ο κάτοχος της θέσης θα αναφέρεται στον Υπεύθυνο του τμήματος συντήρησης. Επιθυμητό προφίλ υποψηφίου: Πτυχιούχος

10 Ιαν
Πανελλήνια [AGT Engineering & Operations Services]

Η AGT Engineering Operations Services είναι μία ταχέως αναπτυσσόμενη ελληνική εταιρία παροχής υπηρεσιών στους τομείς των Facility Management, Engineering Projects, Security Protection Systems, Energy Environmental etc. Δραστηριοποιείται τόσο στην Ελλάδα όσο και στο εξωτερικό με πελατολόγιο που συνθέτουν κορυφαίες επιχειρήσεις και οργανισμοί. H