19 Αυγ

ΑΤΟΜΟ ΓΙΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΜΕ ΜΗΧΑΝΑΚΙ

Αθήνα Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΑΤΟΜΟ ΓΙΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΜΕ ΜΗΧΑΝΑΚΙ (ΚΩΔ.Ε.Ε)
Οι ενδιαφερόμενοι θα είναι υπεύθυνοι για τη διανομή καταλόγων για λογαριασμό πελατών μας, σε περιοχές εντός του νομού Αττικής,

Προσόντα
• Κάτοχος μηχανής (μικρού κυβισμού κατά προτίμηση).
• Ικανότητα ανάγνωσης χάρτη και προσανατολισμού.
• Γνώση περιοχών Αττικής

Προσφέρουμε:
• Υψηλές αποδοχές
• Ασφάλιση
• Πρωινό ωράριο απασχόλησης
• Μερική ή πλήρης απασχόληση
• Συνεχή εκπαίδευση
• Δυνατότητα εξέλιξης σε ένα σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον

Οι ενδιαφερόμενοι που πιστεύουν ότι μπορούν να ανταποκριθούν στις απαιτήσεις της θέσης παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό σημείωμα αναγράφοντας τον κωδικό, μέσω e-mail.

Telephone
Green Promotions & sales

Σχετικες Αγγελιες

08 Νοε
Αθήνα [GPSP MEDICAL]

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ για εξωτερικές εργασίες, από εταιρεία με ιατρικά προϊόντα Απαραίτητα Προσόντα: απαραίτητη προϋπόθεση κατοχή διπλώματος αυτοκινήτου και μηχανής Επιθυμητά Προσόντα: έως 28 ετών Η εταιρία προσφέρει: πλήρη απασχόληση

04 Νοε
Αθήνα [Ανθοπωλείο Fiorissimo]

Οδηγός και εργασίες ανθοπωλείου Απαραίτητα Προσόντα: Δίπλωμα αυτοκινήτου Επιθυμητά Προσόντα: Αγγλικά Η εταιρία προσφέρει: 6 ήμερη εργασία - πλήρη απασχόληση

12 Νοε
Αθήνα [WELLNESSCOACH]

Αρμοδιότητες: Παροχή υπηρεσιών Απαραίτητα Προσόντα: Άνω τον 18 χρόνων Επιθυμητά Προσόντα: Γνώστης H/Y και social media Η εταιρία προσφέρει: συνεχής εκπαίδευση, επαγγελματική υποστήριξη με δυνατότητα καριέρας Μόνο σοβαρές προτάσεις.

12 Νοε

ΠΩΛΗΤΕΣ ΠΡΟΩΘΗΤΕΣ άνω των 18 ετών ζητούνται για άμεση εργασία και άμεσες αποδοχές. Απαραίτητα προσόντα: Άνεση στην επικοινωνία , ευχάριστη προσωπικότητα, βασικές γνώσεις χειρισμού Η/Υ. Εμπειρία στην πώληση θα θεωρηθεί προσόν. Παρέχεται σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, εκπαίδευση και καθοδήγηση, καθώς και προοπτικές εξέλιξης.

12 Νοε

ΑΜΕΣΑ ΑΤΟΜΑ ζητούνται, από εμπορική επιχείρηση Υγιεινών Τροφίμων ως πωλητές . Παρέχεται συνεχής εκπαίδευση, επαγγελματική υποστήριξη με δυνατότητα καριέρας. Επικοινωνήστε ΑΜΕΣΑ για ΡΑΝΤΕΒΟΥ ή στείλτε μας το βιογραφικό στο παρακάτω e-mail.