18 Μαρ

ΑΤΟΜΟ ΓΙΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΜΕ ΜΗΧΑΝΑΚΙ (ΚΩΔ.Ε.Ε)

Αθήνα Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Οι ενδιαφερόμενοι θα είναι υπεύθυνοι για τη διανομή καταλόγων για λογαριασμό πελατών μας, σε περιοχές εντός του νομού Αττικής,

Προσόντα
• Κάτοχος μηχανής (μικρού κυβισμού κατά προτίμηση).
• Ικανότητα ανάγνωσης χάρτη και προσανατολισμού.
• Γνώση περιοχών Αττικής

Προσφέρουμε:
• Υψηλές αποδοχές
• Ασφάλιση
• Πρωινό ωράριο απασχόλησης
• Μερική ή πλήρης απασχόληση
• Συνεχή εκπαίδευση
• Δυνατότητα εξέλιξης σε ένα σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον

Οι ενδιαφερόμενοι που πιστεύουν ότι μπορούν να ανταποκριθούν στις απαιτήσεις της θέσης παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό σημείωμα αναγράφοντας τον κωδικό, μέσω e-mail : hr@greenpromotions.gr

Telephone
Green Promotions & sales

Σχετικες Αγγελιες

05 Απρ
Αθήνα [CAREER IN PROGRESS]

H Career In Progress (www.careerinprogress.gr) είναι μια εταιρία παροχής συμβουλευτικών υπηρεσιών στους τομείς της αναζήτησης εργασίας, του επαγγελματικού προσανατολισμού και της ανάπτυξης επιχειρηματικής ιδέας. Για λογαριασμό συνεργάτη της, εταιρίας παροχής λογιστικών και φοροτεχνικών υπηρεσιών στο κέντρο

05 Απρ
Αθήνα [PETRESCUE]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ, ΜΕ ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ Ι.Χ. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΗΣ, ΠΕΡΙΟΧΕΣ Ν.ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ. petrescueamke@gmail.com

27 Μαρ
Αθήνα [on sale]

Νέος –α έως 35 χρονών με μηχανάκι ή Ι.Χ., ζητείται από εταιρία στην Καλλιθέα , για εξωτερικές εργασίες κυρίως τράπεζες , ωράριο πρωινό, μισθός, ασφάλιση. Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους στο e-mail:lboukouvalas@onsale.gr Πληροφορίες στο τηλ:2130247361 Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

22 Απρ
Αθήνα [APOLLONION BAKERY]

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης, της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής; Η εταιρία Απολλώνιον ΑΒΕΕ, η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 29 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητεί να προσλάβει για το κατάστημά της στα Άνω Βριλήσσια Άτομο για Παρασκευή Σάντουιτς

18 Απρ
Αθήνα [Όμιλος Εταιρειών]

Ζητείται άτομο για την θέση εξωτερικών πωλήσεων σε εταιρεία διαφήμισης και κατασκευής ιστοσελίδων. Υψηλές αποδοχές και προοπτικές μόνιμης καριέρας. Παρέχεται εκπαίδευση και καριέρα. Δεκτοί από όλη την Ελλάδα. Απαραίτητη προυπόθεση τουλάχιστον 2.5 χρόνια εργασιακή εμπειρία Αποστολή βιογραφικού στο jobcorporation24@gmail.com Διεύθυνση Ακαδημίας 52, Αθήνα 10679