09 Ιουλ

ΔΙΑΝΕΜΗΤΕΣ ΕΝΤΥΠΩΝ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΔΙΑΝΕΜΗΤΕΣ/ΤΡΙΕΣ ΕΝΤΥΠΩΝ (ΚΩΔ. D2D)
Ο διανεμητής είναι υπεύθυνος για την σωστή διανομή εντύπων των πελατών της εταιρίας σε όλη την Αττική.

Προσόντα:
• Συνεπής
• Επικοινωνιακός
• Καλή εμφάνιση
• Προσανατολισμός / Χρήση χάρτη
• Δυνατότητα εργασίας σε όλη την Αττική
18-50 ετών

Προσφέρουμε:
• Υψηλές αποδοχές
• Πρωινό ωράριο απασχόλησης
• Μερική ή πλήρης απασχόληση
• Συνεχή εκπαίδευση
• Δυνατότητα εξέλιξης σε ένα σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον

Οι ενδιαφερόμενοι που πιστεύουν ότι μπορούν να ανταποκριθούν στις απαιτήσεις της θέσης παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό σημείωμα αναγράφοντας τον κωδικό, μέσω e-mail.

Telephone
Green Promotions & sales

Σχετικες Αγγελιες

13 Σεπ
Αθήνα [ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΕΙΩΝ]

Από διαφημιστική εταιρεία ζητούνται γραφίστες με γνώσεις αντίστοιχων προγραμμάτων για σχεδιασμό εντύπων, ηλεκτρονικών μέσων, ετικετών, και εν γένει διαφημιστικού υλικού Απαραίτητη προϋπόθεση τουλάχιστον 2.5 χρόνια εργασιακή εμπειρία Παρακαλώ για περισσότερα αποστείλετε το βιογραφικό σας στο παρακάτω email. Διεύθυνση: Ακαδημίας 52, Αθήνα 10679

09 Σεπ
Αθήνα [Θεο΄δότου Στεφανία]

Διανομέας Εντύπων Αρμοδιότητες: Διανομή Εντύπων Απαραίτητα Προσόντα: ευγένεια, κοινωνικότητα Η εταιρία προσφέρει: 5 ευρώ την ώρα

23 Αυγ
Αθήνα [phgasosgroup]

ζητούνται άτομα για διανομή εντύπων πόρτα πόρτα και σταθερά σημεία . Προϋπηρεσία επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη. βιογραφικά στο email: phgasosgroup@gmail.com . τηλέφωνο επικοινωνίας 2114030492. Υπεύθυνη επικοινωνίας κα Θωμαή Τσιαντάκη

20 Σεπ
Αθήνα [DS GROUP - SAMARAS G. DIMITRIOS]

Εταιρεία Συστημάτων Ασφαλείας στην Ηλιούπολη Αττικής, αναζητά τεχνικό Ηλεκτρονικό με γνώση στα Συστήματα Συναγερμού, Καμερών και Δικτύων για μόνιμη απασχόληση τόσο για εγκαταστάσεις, συντηρήσεις on-site όσο και in-house επισκευές συστημάτων. Απαραίτητα: Πτυχίο Ηλεκτρονικού, Καλή γνώση Αγγλικών, Δίπλωμα Αυτοκινήτου ΙΧ ή Μοτοσικλέτας. Θα προτιμηθεί η ύπαρξη δικού σας οχήματος (αυτοκινήτου ή μοτοσικλέτας) για εξωτερικές εργασίες.

20 Σεπ
Αθήνα [Fournos sovolos]

ΑΡΤΟΠΟΙΟΣ ζητείται από αρτοζαχαροπλαστείο στην Άνω Γλυφάδα για πλήρη απασχόληση. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email με θέμα ΘΕΣΗ ΑΡΤΟΠΟΙΟΥ. Ωράριο επικοινωνίας 09:00-16:00