12 Δεκ

Βar Μanager - Μαρμάρι, Κως

Δήμος Κω
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ο όμιλος Βlue Lagoon Group επιθυμεί να προσλάβει για το ξενοδοχειακό συγκρότημα Pallazo Del Mare στην περιοχή Μαρμάρι της νήσου Κω, για τη θερινή σεζόν 2019: Βar Μanager Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο σχολής σχολής τουριστικών επαγγελμάτων, μπάρμαν Γνώση cocktails, αποσταγμάτων και οίνου Τουλάχιστον 3-5 χρόνια...

Σχετικες Αγγελιες

21 Μαι
Δήμος Κω [BLUE LAGOON GROUP]

Ο όμιλος Blue Lagoon Group επιθυμεί να προσλάβει για το ξενοδοχειακό συγκρότημα Palazzo Del Mare στην περιοχή Μαρμάρι της νήσου Κως για τη θερινή σεζόν 2019 Sous Maitre Απαιτούμενα προσόντα: Απόφοιτος σχολής τουριστικών επαγγελμάτων (πτυχίο AEI ή ΤΕΙ θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν) Ελάχιστη προϋπηρεσία 2 ετών,

21 Μαι

Ο όμιλος Blue Lagoon Group επιθυμεί να προσλάβει για το ξενοδοχειακό συγκρότημα Palazzo Del Mare στην περιοχή Μαρμάρι της νήσου Κω, για τη θερινή σεζόν 2019: Καμαριέρα Απαιτούμενα προσόντα: Απόφοιτος γυμνασίου-λυκείου Απαραίτητη εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Ομαδικότητα στην εργασία και ευχέρεια στην

22 Μαι
Δήμος Κω [AEGEAN VIEW]

Ζητείται άμεσα Προϊστάμενος Συντήρησης με προηγούμενη εμπειρία σε ξενοδοχεία για 10μηνη απασχόληση. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

22 Μαι
Δήμος Κω [AEOLOS BEACH]

Το Aeolos Beach Hotel 4* στην Κω ζητεί για τη σεζόν του 2019 Καμαριέρες Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Γνώση διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας Ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές συνθήκες Διάθεση για προσφορά υπηρεσιών υψηλών προδιαγραφών Η εταιρία προσφέρει

21 Μαι
Δήμος Κω [Ikos Resorts]

Καλωσήρθες! Χαιρόμαστε που έχεις φτάσει έως εδώ. Ποιοι είμαστε: Η Ikos Resorts είναι μια πολυτελής αλυσίδα all-inclusive ξενοδοχείων στην Ελλάδα και τη Μεσόγειο. Κάθε ξενοδοχείο της Ikos Resorts προσφέρει πολυτελείς διακοπές σε μοναδικές παραθαλάσσιες τοποθεσίες, προσφέροντας μια ευρεία γκάμα υπηρεσιών σε ένα