12 Δεκ

Υπεύθυνος Επικοινωνίας

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Μεγάλη εταιρεία αναζητά νέους από 23-35 ετών για τη στελέχωση του τμήματος Πωλήσεων.

Απαραίτητα προσόντα είναι οι οργανωτικές δεξιότητες, ο καλός προγραμματισμός, η ικανότητα συνεργασίας, η όρεξη για μάθηση και η επαγγελματική εμφάνιση.

Η προϋπηρεσία στον κλάδο των πωλήσεων θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα

Η εταιρεία μας παρέχει ένα καλό πακέτο αποδοχών, bonus επίτευξης στόχων και δυνατότητες εξέλιξης.

Απαραίτητο το δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου.

Για όλες τις αιτήσεις και τα στοιχεία που θα υποβληθούν θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα.

Αποστολή βιογραφικών στην παρακάτω διεύθυνση: salesadvisor321@gmail.com

Telephone
Μουτσάρα Νίκη

Σχετικες Αγγελιες

11 Ιαν
Θεσσαλονίκη [DION TOURS & RED ELEPHANT]

Zητείται γραφίστας Υπεύθυνος Digital Marketing Απαραίτητες γνώσεις: • Άριστη γνώση χειρισμού και επεξεργασίας WordPress • Άριστη γνώση Search Engine Optimization • Άριστη γνώση χειρισμού και επεξεργασίας Google Analytics • Άριστη γνώση Adobe Creative Suite (Photoshop, Illustrator, InDesign.), ή CorelDraw • Άριστη γνώση προγραμμάτων Microsoft Office (Word, Excel) • Άριστη γνώση χειρισμού και επεξεργασίας εταιρικών λογαριασμών social media (Facebook...

... Twitter, Instagram)