01 Νοε

ΟΔΗΓΟΣ ΚΑΤΟΧΟΣ Γ΄ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΥ ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΣ

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ HSS HIRE SHOPS ΜΕ ΔΙΚΤΥΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΩΝ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ , ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΟΔΗΓΟΣ ΚΑΤΟΧΟΣ Γ΄ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΥ ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΣ...

Σχετικες Αγγελιες

29 Απρ
Αθήνα [ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΞΥΛΙΝΩΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΩΝ]

ΟΔΗΓΟΣ Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: ΚΑΤΟΧΟΣ ΠΕΙ Επιθυμητά Προσόντα: ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑ Η εταιρία προσφέρει: ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΟΧΕΣ ΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΙΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΗΛ. 2108145871 ΕΣΩΤ. 203

15 Μαι
Αθήνα [Ανώνυμη εταιρία]

Εταιρία με έδρα το Μαρούσι αναζητά Εργοδηγό  Προσόντα υποψηφίου: Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε ανάλογη θέση Εμπειρία σε οικοδομικά και Η/Μ έργα Γνώση της αγγλικής γλώσσας Γνώση χρήσης Η/Υ και Office Ομαδικότητα, οργάνωση και συνέπεια Αποτελεσματική διαχείριση χρόνου και ικανότητα

13 Μαι
Αθήνα [ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΕ]

Από την Κεντρική Κλινική Αθηνών ζητείται Οδηγός Ασθενοφόρου για εργασία στην Αθήνα και τη Σαντορίνη. Κύριες αρμοδιότητες: Ασφαλής μεταφορά ασθενών Έλεγχος για την καλή μηχανολογική κατάσταση των οχημάτων Έλεγχος του απαιτούμενου εξοπλισμού και της καθαριότητας των ασθενοφόρων Δυνατότητα

13 Μαι

Από την Κεντρική Κλινική Αθηνών ζητείται Οδηγός Ασθενοφόρου Κεντρικής Κλινικής Αθηνών για εργασία στην Αθήνα και τη Σαντορίνη. Κύριες αρμοδιότητες: Ασφαλής μεταφορά ασθενών Έλεγχος για την καλή μηχανολογική κατάσταση των οχημάτων Έλεγχος του απαιτούμενου εξοπλισμού και της καθαριότητας

10 Μαι
Αθήνα [POP-AIR ]

Η POP–AIR για την κεντρική αποθήκη της εταιρίας στην Αθήνα, στη Μεταμόρφωση, αναζητεί Οδηγό / Βοηθό Αποθήκης Βασικές αρμοδιότητες: Συλλογή και συσκευασία παραγγελιών Παραλαβή, αποθήκευση και μεταφορά προϊόντων Διαχείριση ειδών αποθήκης Εάν διαθέτετε σχετική προϋπηρεσία σε διαδικασίες logistics,