05 Δεκ

Merchandiser - Πωλητής Φαρμακείου

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η WEST A.E., εταιρεία παροχής υπηρεσιών Sales & Marketing με δραστηριότητα από το 1994 και πανελλαδική εμβέλεια συνεργαζόμενη με Πολυεθνικές και Ελληνικές...

Σχετικες Αγγελιες

05 Δεκ
Πανελλήνια [West SA]

Η West Α.Ε., εταιρία παροχής υπηρεσιών sales και marketing με δραστηριότητα από το 1994 και πανελλαδική εμβέλεια, συνεργαζόμενη με πολυεθνικές και ελληνικές εταιρίες που πιστοποιούν την ποιότητα των υπηρεσιών της, αναζητά για την πόλη της Αθήνας: Merchandiser / Πωλητή Φαρμακείου Περιγραφή θέσης: Φροντίζει για τον

19 Δεκ
Αθήνα [Ζαχαροπλαστεία Κυβέλη Α.Ε.]

Τα Ζαχαροπλαστεία Κυβέλη Α.Ε., με πορεία 18 ετών στον χώρο της ζαχαροπλαστικής και έχοντας ξεχωρίσει για τα μοναδικά cheesecakes, με πρώτο το cheesecake oreo, ζητούν να προσλάβουν για μόνιμη απασχόληση Πωλητή ή Πωλήτρια στα καταστήματα των Βριλησσίων και του Κολωνακίου. Η εργασία είναι 6ήμερη με δύο βάρδιες

18 Δεκ
Αθήνα [BAZAAR]

Πωλητής-τρια / Ταμίας Super Market – Μαρούσι Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 147 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας.

16 Δεκ
Αθήνα [Hall Of Brands & SaintSoles]

*To* *Ηall* *Of* *Brands* και το *SaintSoles* αναζητούν άτομα για την παραπάνω θέση Αν λοιπόν: * Αγαπάς τον αθλητισμό και έχεις γνώση πάνω σε συγκεκριμένα

14 Δεκ
Αθήνα [ManDynamic]

Ζητείται από βιοτεχνία ρούχων Εξωτερικός Πωλητής-ρια Περιοχή: Αθήνα Αρμοδιότητες: Πωλήσεις Ανάπτυξη πελατολογίου Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Δίπλωμα οδήγησης Μεταφορικό μέσο Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Πλήρης Απασχόληση Γραφείο Ευρέσεως εργασίας Διεύθυνση: 25ης Μαρτίου 13 &Τσιμισκή, Έδεσσα, Πέλλα Τηλ: (+30) 2381 100600 Δευτέρα - Παρασκευή 08:00π.μ. - 16:00μ.μ.