06 Δεκ

Τεχνικός service

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το *MadMobile*στα πλαίσια του ανοίγματος του νέου καταστήματος του στην περιοχή της Γλυφάδας επιθυμεί να διευρύνει την ομάδα του και να προσλάβει: *Τ**εχνικό *...

Σχετικες Αγγελιες

24 Μαι
Αθήνα [ERGON FOODS]

Ζητείται έμπειρος Τεχνικός Συντήρησης για να αποτελέσει μέλος της ομάδας μας στο νέο ξενοδοχειακό project μας στην Αθήνα. Περιγραφή θέσης: Προσφέρουμε την ευκαιρία εργασίας σε ένα από τα πιο ενδιαφέροντα και καινοτόμα ξενοδοχειακά projects στην Ελλάδα, που συνδυάζει με μοναδικό τρόπο τους τομείς της

23 Μαι
Αθήνα [Media Markt Ελλάς]

Εάν είσαι άνθρωπος που θέλεις να αξιοποιήσεις την πρακτική άσκηση για την απόκτηση επαγγελματικής εμπειρίας στο αντικείμενό σου σε ένα δυναμικό πολυεθνικό περιβάλλον, στείλε μας το βιογραφικό σου! Εμείς αναζητούμε νέους και νέες που επιθυμούν να ξεκινήσουν την επαγγελματική σταδιοδρομία

23 Μαι
Αθήνα [AUTO MARIN]

Η Auto Marin A.E. αναζητά Τεχνικό Υπεύθυνο / Διαγνώστη Απαραίτητα προσόντα: Τεχνική εκπαίδευση  Εμπειρία στον τομέα της εμπορίας αυτοκινήτων Ικανότητα συνεργασίας Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση Προσφέρονται: Μισθός και bonus Δυνατότητα εξέλιξης Διαρκής εκπαίδευση Εξαιρετικό

21 Μαι
Αθήνα [ΑΙΓΛΗ Α.Ε]

Υπάλληλοι Service / Σερβιτόροι για Εστιατόριο Café Η Αίγλη Ζαππείου αναζητά για άμεση πρόσληψη ενθουσιώδεις νέους και νέες με ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα για να εργαστούν ως προσωπικό service στο εστιατόριο και το καφέ της εταιρίας στον Κήπο Ζαππείου. Η θέση εργασίας περιλαμβάνει τις παρακάτω

21 Μαι

Προσωπικό Service για το Τμήμα Δεξιώσεων (Banquet) Η Αίγλη Ζαππείου αναζητά για άμεση πρόσληψη ενθουσιώδεις νέους και νέες με ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα για να ενταχθούν στην ομάδα της και να εργαστούν ως προσωπικό service στο τμήμα δεξιώσεων  εκδηλώσεων της εταιρίας στον Κήπο Ζαππείου. Η θέση