06 Δεκ

Τεχνικός service

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το *MadMobile*στα πλαίσια του ανοίγματος του νέου καταστήματος του στην περιοχή της Γλυφάδας επιθυμεί να διευρύνει την ομάδα του και να προσλάβει: *Τ**εχνικό *...

Σχετικες Αγγελιες

13 Φεβ
Αθήνα [iRepair]

iRepair Careers Τεχνικός Smartphones Η iRepair, η μεγαλύτερη αλυσίδα καταστημάτων επισκευής ηλεκτρονικών συσκευών, ζητά να προσλάβει για τη στελέχωση του καταστήματος στη Νέα Ερυθραία, τεχνικό με εξαιρετική εμπειρία στην επισκευή κινητών τηλεφώνων /smartphones. Η θέση επιβάλλει την άμεση και αποτελεσματική

13 Φεβ

iRepair Careers Τεχνικός Smartphones Η iRepair, η μεγαλύτερη αλυσίδα καταστημάτων επισκευής ηλεκτρονικών συσκευών, ζητά να προσλάβει για τη στελέχωση του καταστήματος στο Σύνταγμα, τεχνικό με εξαιρετική εμπειρία στην επισκευή κινητών τηλεφώνων /smartphones. Η θέση επιβάλλει την άμεση και αποτελεσματική

13 Φεβ

iRepair Careers Τεχνικός Smartphones Η iRepair, η μεγαλύτερη αλυσίδα καταστημάτων επισκευής ηλεκτρονικών συσκευών, ζητά να προσλάβει για τη στελέχωση νέου καταστήματος στην Αθήνα, τεχνικό με εξαιρετική εμπειρία στην επισκευή κινητών τηλεφώνων /smartphones. Η θέση επιβάλλει την άμεση και αποτελεσματική

12 Φεβ
Αθήνα [Spotawheel]

H Spotawheel αναπτύσσεται ραγδαία για 3η συνεχή χρονιά και αναζητά Τεχνικό Σύμβουλο με γνώση πολωνικών. Απαραίτητα προσόντα: Γνώση μηχανολογίας αυτοκινήτου Γνώση της πολωνικής γλώσσας Η Spotawheel προσφέρει: Ένα δυναμικό και απόλυτα επαγγελματικό περιβάλλον Πλήρη εκπαίδευση και υποστήριξη

12 Φεβ

H Spotawheel αναπτύσσεται ραγδαία για 3η συνεχή χρονιά και αναζητά Τεχνικό Σύμβουλο με πολύ καλή γνώση αγγλικών. Απαραίτητα προσόντα: Γνώση μηχανολογίας αυτοκινήτου Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας Η Spotawheel προσφέρει: Ένα δυναμικό και απόλυτα επαγγελματικό περιβάλλον Πλήρη εκπαίδευση και