03 Δεκ

ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ G.T. CONTROL SECURITY ΖΗΤΑΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΜΕ ΑΔΕΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ. ΑΜΕΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗ. ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟΣ ΜΙΣΘΟΣ ΚΑΙ ΠΛΗΡΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗ. ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΠΙΚΟΝΩΝΙΑΣ 2130882798.

Telephone
G.T. CONTROL SECURITY

Σχετικες Αγγελιες

05 Φεβ
Αθήνα [OCEANIC SECURITY Α.Ε.]

Η εταιρία OCEANIC SECURITY Α.Ε. αναζητά Προσωπικό Ασφαλείας στην Αθήνα( Κέντρο-Ανατολικά-Δυτικά-Νότια-Βόρεια). - Απαραίτητη Προυπόθεση : Άδεια Security σε ισχύ. - Βασική Προυπόθεση : Μεταφορικό μέσο. - Δεν απαιτείται προυπηρεσία. - Υψηλές Αποδοχές. Οι θέσεις αφορούν Στατικές Φυλάξεις με κυλλιόμενο ωράριο. Παρακαλώ αν σας ενδιαφέρει καλέστε μας, άμεσα, για να κανονίσουμε κάποιο ραντεβού στα γραφείας μας. Τα τηλέφωνα επικοινωνίας είναι : 6987851764 /...

... 2610454327
ή αποστείλτε μας το βιογραφικό σας στο email andreas.oceanhr@gmail.com με θέμα Security Aθήνα

Tags:

19 Φεβ
Δήμος Ζακύνθου [CARETTA HOLIDAY VILLAGE ]

Ο όμιλος ξενοδοχείων Caretta Holiday Village, που βρίσκεται στη Ζάκυνθο, ζητεί να προσλάβει για τη σεζόν 2019 Προσωπικό Ασφάλειας / Security Απαραίτητα προσόντα: Κάτοχος άδειας υπηρεσιών ασφάλειας (security) σε ισχύ Προϋπηρεσία σε ξενοδοχεία θα εκτιμηθεί Άριστη γνώση της ελληνικής γλώσσας και καλή γνώση της αγγλικής

18 Φεβ
Αθήνα [G.T. CONTROL SECURITY]

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΑΔΕΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ SECURITY ΣΕ ΙΣΧΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ. ΑΜΕΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗ. ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟΣ ΜΙΣΘΟΣ ΚΑΙ ΠΛΗΡΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗ. ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ 2130882798.

11 Φεβ

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΦΥΛΑΚΕΣ ΜΕ ΑΔΕΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ SECURITY ΓΙΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΑΤΤΙΚΗ. ΑΜΕΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗ. ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟΣ ΜΙΣΘΟΣ ΚΑΙ ΠΛΗΡΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗ. ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ 213-0882798.

08 Φεβ
Δήμος Μυκόνου [Ξενοδοχείο]

Ξενοδοχείο στη Μύκονο επιθυμεί να προσλάβει για τη θερινή σεζόν 2019: Προσωπικό Ασφάλειας / Security Απαραίτητα προσόντα: Άδεια εργασίας προσωπικού ασφαλείας σε ισχύ Προϋπηρεσία σε ξενοδοχεία θα εκτιμηθεί Άριστη γνώση αγγλικών Γνώση πολεμικών τεχνών Βασικές γνώσεις Η/Υ Εκπληρωμένες στρατιωτικές