03 Δεκ

ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ G.T. CONTROL SECURITY ΖΗΤΑΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΜΕ ΑΔΕΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ. ΑΜΕΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗ. ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟΣ ΜΙΣΘΟΣ ΚΑΙ ΠΛΗΡΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗ. ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΠΙΚΟΝΩΝΙΑΣ 2130882798.

Telephone
G.T. CONTROL SECURITY

Σχετικες Αγγελιες

23 Μαι
Αθήνα [OCEANIC SECURITY Α.Ε.]

ΑΜΕΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗ!!!!! Η εταιρία OCEANIC SECURITY A.E. επιθυμεί να προσλάβει προσωπικό ασφαλείας στο κέντρο της Αθήνας(περιοχή Καλλιμάρμαρο. Απαραίτητη προϋπόθεση: - Άδεια εργασίας security σε ισχύ. - Γνώση αγγλικών ( όχι πτυχίο ) - Το ωράριο θα είναι πλήρες και κυλλιόμενο 8ωρο. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ στο τηλ.6987851764/2610454327 ή αποστείλτε μας το βιογραφικό σας στο andreas.oceanhr@gmail.com με θέμα Security Κέντρο Αθήνας

13 Μαι

ΚΑΛΕΣΤΕ ΤΩΡΑ!!!! Η εταιριά OCEANIC SECURITY Α.Ε. αναζητά ΑΜΕΣΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ και στο ΣΚΑΡΑΜΑΓΚΑ Αν έχετε ΑΔΕΙΑ SECURITY και όρεξη για εργασία ΚΑΛΕΣΤΕ ΑΜΕΣΑ!!!!!!!! -ΣΤΑΤΙΚΕΣ ΦΥΛΑΞΕΙΣ ΜΕ ΚΥΛΛΙΟΜΕΝΟ ΩΡΑΡΙΟ. - ΥΨΗΛΕΣ ΑΠΟΔΟΧΕΣ - ΜΟΝΙΜΕΣ ΘΕΣΕΙΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΣΤΟ 6987851764 -2610454327 ή στείλτε Βιογραφικό στο andreas.oceanhr@gmail.com με θέμα ΣΚΑΡΑΜΑΓΚΑΣ

24 Μαι
Αθήνα [VIGILANCE SECURITY]

Προσωπικό Ασφαλείας / Φύλακες για τη στελέχωση της φύλαξης ξενοδοχειακών εγκαταστάσεων στο κέντρο της Αθήνας Απαραίτητα προσόντα: Άδεια εργασίας προσωπικού ασφαλείας Ν. 2518/97 σε ισχύ Απόφοιτος μέσης εκπαίδευσης Δυνατότητα για πλήρη ή μερική απασχόληση σε κυλιόμενες βάρδιες Βασικές γνώσεις

24 Μαι

Προσωπικό Ασφαλείας / Φύλακες για τη στελέχωση της φύλαξης λιμενικών εγκαταστάσεων Απαραίτητα προσόντα: Άδεια εργασίας προσωπικού ασφαλείας Ν. 2518/97 σε ισχύ Απόφοιτος μέσης εκπαίδευσης Δυνατότητα για πλήρη ή μερική απασχόληση σε κυλιόμενες βάρδιες Βασικές γνώσεις αγγλικών Βασικές γνώσεις

23 Μαι

Η εταιρία OCEANIC SECURITY Α.Ε. αναζητά Προσωπικό Ασφαλείας στην Αθήνα( Κέντρο-Ανατολικά-Δυτικά-Νότια-Βόρεια). - Απαραίτητη Προυπόθεση : Άδεια Security σε ισχύ. - Βασική Προυπόθεση : Μεταφορικό μέσο. - Δεν απαιτείται προυπηρεσία. - Υψηλές Αποδοχές. Οι θέσεις αφορούν Στατικές Φυλάξεις με κυλλιόμενο ωράριο. Παρακαλώ αν σας ενδιαφέρει καλέστε μας, άμεσα, για να κανονίσουμε κάποιο ραντεβού στα γραφείας μας. Τα τηλέφωνα επικοινωνίας είναι : 6987851764 /...

... 2610454327
ή αποστείλτε μας το βιογραφικό σας στο email andreas.oceanhr@gmail.com με θέμα Security Aθήνα