14 Φεβ

Στελέχωση Τηλεφωνικού Κέντρου Υποστήριξης Ασθενών

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ Επαγγελματίας Υγείας για στελέχωση τηλεφωνικού κέντρου υποστήριξης ασθενών. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Ανώτατης Σχολής σχετικής κατεύθυνσης / Πληροφορίες: www.gmg.gr / Βιογραφικά: Fax: 2102934751 / E-mail: info@gmg.gr / Τηλέφωνο επικοινωνίας: 2102934752

Telephone
GMG Diagnostics Ε.Π.Ε.

Σχετικες Αγγελιες

23 Μαι
Αθήνα [Ανώνυμη εταιρία]

Στελέχη Τηλεφωνικού Κέντρου Προσλαμβάνονται άμεσα νέοι / νέες έως 25 ετών για τη στελέχωση τηλεφωνικού κέντρου μεγάλου παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας και φυσικού αεριού. Παρέχονται σταθερός μισθός, πλήρης ασφαλιστική κάλυψη, μηνιαίο bonus, προοπτικές εξέλιξης. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας,

08 Μαι
Αθήνα [ΠΛΕΓΜΑ ΝΕΤ]

Υπάλληλοι Τηλεφωνικού Κέντρου (Περιστέρι) Έχοντας κληρονομήσει την εμπειρία, την τεχνογνωσία και την τεχνολογία από τις μητρικές της εταιρίες, Ελληνικά Πετρέλαια, Edison και Ελλάκτωρ η ELPEDISON αποτελεί κορυφαία εταιρεία ενέργειας, τόσο στην παραγωγή και προμήθεια ηλεκτρικού ρεύματος, όσο και στην

22 Μαι
Ανατολικής Αττικής [RAINBOW WATERS]

Η Rainbow Waters, εταιρία με ηγετική θέση στον χώρο των τροφίμων και έδρα στις Αχαρνές, ζητεί Υπάλληλο για Τηλεφωνική Εξυπηρέτηση Πελατών Απαραίτητα προσόντα: Εμπειρία στη διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου Γνώση τυφλού συστήματος πληκτρολόγησης, καθώς και άνεση στον χειρισμό του Microsoft Office Kαλή γνώση

22 Μαι
Αθήνα [Όμιλος εισερχόμενου τουρισμού]

Μεγάλος όμιλος εισερχόμενου τουρισμού αναζητά Υπάλληλο Γραμματειακής Υποστήριξης για τα γραφεία του στην Αθήνα. Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση Προϋπόθεση η άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας Επιθυμητή η γνώση μίας επιπλέον γλώσσας (κατά προτίμηση της

21 Μαι
Αθήνα [Mεγάλος εκπαιδευτικός οργανισμός]

Mεγάλος εκπαιδευτικός οργανισμός ζητά να προσλάβει Στέλεχος Λειτουργίας Κέντρου Διά Βίου Μάθησης για τις εγκαταστάσεις του σε Αθήνα και Γλυφάδα. Καθήκοντα θέσης: Ομαλή λειτουργία του ΚΔΒΜ σύμφωνα με την πολιτική της εταιρίας Συμβολή στη δημιουργία και διαχείριση τμημάτων επαγγελματικής