14 Φεβ

Στελέχωση Τηλεφωνικού Κέντρου Υποστήριξης Ασθενών

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ Επαγγελματίας Υγείας για στελέχωση τηλεφωνικού κέντρου υποστήριξης ασθενών. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Ανώτατης Σχολής σχετικής κατεύθυνσης / Πληροφορίες: www.gmg.gr / Βιογραφικά: Fax: 2102934751 / E-mail: info@gmg.gr / Τηλέφωνο επικοινωνίας: 2102934752

Telephone
GMG Diagnostics Ε.Π.Ε.

Σχετικες Αγγελιες

19 Φεβ
Αθήνα [KSM HUMAN RESOURCES ΕΛΛΑΣ ΑΕΠΑ]

H KSM Human Resources για λογαριασμό πελάτη της αναζητά για 4ωρη/8ωρη απασχόληση Υπαλλήλους Τηλεφωνικού Κέντρου  Ο πελάτης: Μεγάλη εταιρία, με παρουσία άνω των 30 ετών στον κλάδο της διαχείρισης κοινοχρήστων και παροχής υπηρεσιών διαχείρισης κτιρίων. Αρμοδιότητες: Διαχείριση εισερχόμενων κλήσεων και

29 Ιαν
Αθήνα [Μεγάλος εμπορικός όμιλος]

Προσωπικό για άμεση και μόνιμη απασχόληση από μεγάλο εμπορικό όμιλο στο τηλεφωνικό κέντρο του απογευματινού τμήματος. Πλησίον του μετρό Αιγάλεω. Σταθερός μισθός, πενθήμερη εργασία και ασφαλιστική κάλυψη. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλ.: 215 5657634.

29 Ιαν
Αθήνα [Επιχείρηση]

Υπάλληλοι Τηλεφωνικού Κέντρου Επιχείρηση στο Αιγάλεω ζητεί άτομα έως 48 ετών απόφοιτους όλων των βαθμίδων εκπαίδευσης με ευχάριστη προσωπικότητα για κάλυψη τηλεφωνικού κέντρου. Βασικός μισθός και ασφάλεια. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλ.: 215 5657546.

20 Φεβ
Δήμος Μυκόνου [SANTA MARINA]

Το ξενοδοχείο Santa Marina, a Luxury Collection Resort Villas στον Ορνό της Μυκόνου, επιθυμεί να προσλάβει Telephone Operator / Υπάλληλο Τηλεφωνικού Κέντρου Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 5 αστέρων Άριστη γνώση αγγλικών, γνώση επιπλέον γλώσσας θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν Πολύ καλή γνώση Η/Υ

18 Φεβ
Πανελλήνια [ADECCO HR]

Η Atlas, εταιρία που ανήκει στον Όμιλο Adecco Ελλάδος, για λογαριασμό της εταιρίας 360 Connect, θυγατρικής εταιρίας του oμίλου Vodafone Greece, αναζητά άτομα για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης: Υπάλληλοι Τηλεφωνικού Κέντρου (Εισερχόμενες Κλήσεις) Περιγραφή θέσης: Οι κάτοχοι της θέσης θα εργάζονται στις