03 Δεκ

Στελέχωση Τηλεφωνικού Κέντρου Υποστήριξης Ασθενών

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ Επαγγελματίας Υγείας για στελέχωση τηλεφωνικού κέντρου υποστήριξης ασθενών. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Ανώτατης Σχολής σχετικής κατεύθυνσης / Πληροφορίες: www.gmg.gr / Βιογραφικά: Fax: 2102934751 / E-mail: info@gmg.gr / Τηλέφωνο επικοινωνίας: 2102934752

Telephone
GMG Diagnostics Ε.Π.Ε.

Σχετικες Αγγελιες

12 Δεκ
Αθήνα [Cosmetic Derma Medicine]

Ο βραβευμένος όμιλος δερματολογίας, πλαστικής χειρουργικής και μεταμόσχευσης μαλλιών CDM Medical Group αναζητά κυρία ως: Υπεύθυνη Τηλεφωνικού Κέντρου για

11 Δεκ
Θεσσαλονίκη [ΠΛΑΤΩΝ]

Ζητούνται νέοι και νέες με ευχέρεια λόγου για στελέχωση τηλεφωνικού κέντρου. Για περισσότερες πληροφορίες και εκδήλωση ενδιαφέροντος, παρακαλώ επικοινωνείτε στο info@omilos-platon.gr.

10 Δεκ
Αθήνα [COSMETIC DERMA MEDICINE]

Ο βραβευμένος όμιλος δερματολογίας, πλαστικής χειρουργικής και μεταμόσχευσης μαλλιών CDM Medical Group αναζητά κυρία ως: Υπεύθυνη Τηλεφωνικού Κέντρου για πλήρη απασχόληση στην Αθήνα. Απαραίτητα προσόντα: Πτυxίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ επιθυμητό Άριστη γνώση αγγλικών Εμπειρία σε εντίστοιχη θέση κυρίως σε

10 Δεκ
Αθήνα [MANPOWER GROUP]

Διαθέτεις ευελιξία για εργασία σε πρωϊνό ή απογευματινό ωράριο; Αναζητάς εργασία με σταθερό μηνιαίο μισθό και ασφάλιση, ανεξαρτήτως ποσοστών; Θέσεις Εργασίας

26 Νοε

Ο βραβευμένος όμιλος δερματολογίας, πλαστικής χειρουργικής και μεταμόσχευσης μαλλιών CDM Medical Group αναζητά κυρία: Υπεύθυνη Τηλεφωνικού Κέντρου για πλήρη απασχόληση στην Αθήνα. Απαραίτητα προσόντα: Πτυxίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ επιθυμητό Άριστη γνώση αγγλικών Εμπειρία σε εντίστοιχη θέση κυρίως σε