03 Δεκ

Ζητείται ρεσεψιονίστ

Ζάκυνθος Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται ρεσεψιονίστ για 8ωρη απασχόληση για την καλοκαιρινή σεζόν Μάιο-Σεπτέμβριο.
Απαραίτητα Προσόντα: Προυπηρεσία,γνώση αγγλικών
Επιθυμητά Προσόντα: Ευγένια

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

20 Φεβ
Γρεβενά [NEXTCOM A.E.]

Η διαφημιστική εταιρεία NextCom ζητεί επόπτη για διανομή εντύπων στα Γρεβενά. Απαραίτητη προϋπόθεση είναι η κατοχή Ι.Χ. αυτοκινήτου. Η διανομή γίνεται σε οικίες (γραμματοκιβώτια), είναι 2ήμερη (Πέμπτη-Παρασκευή), πρωινή, 7ωρη (8:00-15:00), γίνεται κάθε εβδομάδα και υπάρχει δυνατότητα άμεσης πρόσληψης. Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλώ επικοινωνήστε αρχικά με το γραφείο μας στα Ιωάννινα, Δευτέρα – Παρασκευή, από 09:00 – 17:00 στο 2651083338.

20 Φεβ
Έδεσσα [NEXTCOM A.E.]

Η διαφημιστική εταιρεία NextCom ζητεί επόπτη για διανομή εντύπων στην Έδεσσα. Απαραίτητη προϋπόθεση είναι η κατοχή Ι.Χ. αυτοκινήτου. Η διανομή γίνεται σε οικίες (γραμματοκιβώτια), είναι 2ήμερη (Πέμπτη-Παρασκευή), πρωινή, 7ωρη (8:00-15:00), γίνεται κάθε εβδομάδα και υπάρχει δυνατότητα άμεσης πρόσληψης. Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλώ επικοινωνήστε αρχικά με το γραφείο μας στα Ιωάννινα, Δευτέρα – Παρασκευή, από 09:00 – 17:00 στο 2651083338.

18 Φεβ
Δήμος Κερκυραίων [Ξενοδοχείο]

Ξενοδοχείο 250 κλινών στην Κέρκυρα ζητεί Υποδιευθυντή / Ρεσεψιονίστ με προϋπηρεσία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

18 Φεβ
Πανελλήνια [Ξενοδοχείο]

Ξενοδοχείο 150 κλινών στην Κρήτη ζητεί Υποδιευθυντή / Ρεσεψιονίστ με προϋπηρεσία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

18 Φεβ
Δήμος Βόλου [Ξενοδοχείο]

Ξενοδοχείο 250 κλινών στο Πήλιο ζητεί Υποδιευθυντή / Ρεσεψιονίστ με προϋπηρεσία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]