03 Δεκ

Ζητείται ρεσεψιονίστ

Ζάκυνθος Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται ρεσεψιονίστ για 8ωρη απασχόληση για την καλοκαιρινή σεζόν Μάιο-Σεπτέμβριο.
Απαραίτητα Προσόντα: Προυπηρεσία,γνώση αγγλικών
Επιθυμητά Προσόντα: Ευγένια

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

25 Μαι
Δήμος Σκιάθου [Kanapitsa Hotels Group]

Ζητείται άτομο για θέση ρεσεψιόν σε ξενοδοχείο για σεζόν στη Σκιάθο. Απαραίτητη η γνώση αγγλικών και προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση.  Δίνεται διαμονή με συγκάτοικο.   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

26 Μαι
Δήμος Θήρας [ΝΤΑΝΑ ΒΙΛΛΑΣ AE]

Το ξενοδοχείο Infinity Suites – Dana Villas στο Φηροστεφάνι της Σαντορίνης, Ξενοδοχείο με έμφαση στην προσφορά ποιοτικών υπηρεσιών, ζητά για εποχιακή ή ετήσια απασχόληση υπεύθυνο συντήρησης.   Προσόντα: Προϋπηρεσία σε ξενοδοχειακή μονάδα ως συντηρητή ή υπεύθυνος συντήρησης εγκαταστάσεων Γνώσεις

25 Μαι
Πανελλήνια [Kanapitsa Hotels Group]

Ζητείται μπάρμαν για σεζόν, για ξενοδοχείο στη Σκιάθο. Απαραίτητη η γνώση αγγλικών και προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση. Δίνεται διαμονή με συγκάτοικο.  [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

23 Μαι
Πειραιάς [OCEANIC SECURITY Α.Ε.]

O όμιλος εταιριών OCEANIC GROUP OF COMPANIES αναζητά Φύλακες με ΑΔΕΙΑ SECURITY για να εργαστoύν στην ΜΑΡΙΝΑ ΖΕΑΣ και ΜΑΡΙΝΑ ΑΛΙΜΟΥ για φύλαξη σκάφους.. Το ωράριο απασχόλησης είναι: -Πλήρες και κυλλιόμενο. Απαραίτητες Προυποθέσεις: - Άδεια Security απο την αστυνομία.(σε ισχύ) -Ναυτικό φυλλάδιο.(σε ισχύ) -Πιστοποίηση STCW (σωστικών - πυροσβεστικών).(σε ισχύ) -Πιστοποιητικό υγείας.(σε ισχύ) Επικοινωνήστε ΑΜΕΣΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ στο τηλ.6987851764/2610454327...

... και στείλτε μας το βιογραφικό στο email andreas.oceanhr@gmail.com με θέμα SECURITY- ΦΥΛΛΑΔΙΟ

Tags:

23 Μαι
Αθήνα [OCEANIC SECURITY Α.Ε.]

ΑΜΕΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗ!!!!! Η εταιρία OCEANIC SECURITY A.E. επιθυμεί να προσλάβει προσωπικό ασφαλείας στο κέντρο της Αθήνας(περιοχή Καλλιμάρμαρο. Απαραίτητη προϋπόθεση: - Άδεια εργασίας security σε ισχύ. - Γνώση αγγλικών ( όχι πτυχίο ) - Το ωράριο θα είναι πλήρες και κυλλιόμενο 8ωρο. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ στο τηλ.6987851764/2610454327 ή αποστείλτε μας το βιογραφικό σας στο andreas.oceanhr@gmail.com με θέμα Security Κέντρο Αθήνας