03 Δεκ

Ζητούνται καμαριέρες

Ζάκυνθος Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται έμπειρες καμαριέρες για 8ωρη απασχόληση για τους μήνες Μάιο-Σεπτέμβρη. Δεν παρέχεται διαμονή.
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: Προυπηρεσία
Επιθυμητά Προσόντα: Ευγένια
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

13 Μαι
Πανελλήνια [OCEANIC GROUP OF COMPANIES]

Ο Όμιλος Εταιριών OCEANIC GROUP OF COMPANIES επιθυμεί να προσλάβει για τη ΣΕΖΟΝ 2019 υπαλλήλους για να εργαστούν σε υπερπολυτελές ξενοδοχείο 5 αστέρων στην ΡΟΔΟ, στην περιοχή Κολύμπια. 15 Κενές θέσεις για τις ειδικότητες : • ΚΑΜΑΡΙΕΡΕΣ για 8ωρη απασχόληση. • ΛΑΝΤΖΕΡΗΔΕΣ για 8ωρη απασχόληση (με πιστοποιητικό υγείας σε ισχύ) Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε αντίστοιχες θέσεις. Η εταιρεία προσφέρει: • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών • Διαμονή/Διατροφή...

... σε κοντινές περιοχές
• Ευχάριστο και ξεκούραστο περιβάλλον εργασίας
• Δυνατότητα πρόσληψης και για επόμενη σεζόν

Επικοινωνήστε μαζί μας άμεσα στο 2610526604 & 6987851764

ή στείλτε μας το βιογραφικό σας στο email hr_solution@oceansec.gr
(θέμα ΡΟΔΟΣ ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ ή ΛΑΝΤΖΑ)

Για όλες τις αιτήσεις θα τηρηθεί εμπιστευτικότητα και η επικοινωνία θα γίνεται με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις των θέσεων.
— στην πόλη Κολύμπια, Ρόδος.

Tags:

07 Μαι
Δήμος Κεφαλλονιάς [Εμπλυση κλαμπ]

Καθαριστές / Καμαριέρες / Housekeeping Φισκάρδο Κεφαλονιάς 15 Απριλίου-15 Οκτωβρίου 2019 • 800-950 ευρώ καθαρά αναλόγως προσόντων Ένα από τα καλύτερα resorts του Ιονίου, γνωστό για τη μοναδική τοποθεσία του και διακεκριμένο για την υψηλή ποιότητα των υπηρεσιών του εδώ και 15 συναπτά έτη στο κοσμοπολίτικο Φισκάρδο

07 Μαι
Θήρα [Villa Iliovasilema]

Ζητούνται καμαριέρες για πλήρη απασχόληση στην ξενοδοχειακή μονάδα Villa Iliovasilema στο Ακρωτήρι Σαντορίνης. Αποδοχές ανάλογες των προσόντων Πλήρη ασφάλιση Δυνατότητα παροχής διαμονής και διατροφής Θα εκτιμηθούν η εμπειρία και διάθεση για δουλειά Εποχική εργασία 1.000ευρώ 2286085427 6972119966 villailiovasilema@gmail.com

26 Μαι
Δήμος Μυκόνου [ARTE & MARE ELIA SUITES]

Το ξενοδοχείο Arte Mare Elia Mykonos Suites ζητεί να προσλάβει για τη σεζόν 2019 Καμαριέρες Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία Γνώση αγγλικών Συστατική επιστολή Προσφέρονται: Διαμονή Διατροφή Ικανοποιητικές αποδοχές Προοπτικές εξέλιξης Παρακαλούμε να αποστέλλονται μόνο βιογραφικά που πληρούν τα

25 Μαι
Πανελλήνια [Ανώνυμη εταιρία]

Ζητούνται Καμαριέρες με η χωρίς προυπηρεσία, πλήρους απασχόλησης από όλη την Ελλάδα για μεγάλες ξενοδοχειακές μονάδες σε νησιά, Χαλκιδική και Πελοπόνησσο για την καλοκαιρινή σεζόν. Παρέχονται διαμονή, διατροφή, καλές αποδοχές, δώρα, άδειες, επιδόματα. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε