03 Δεκ

Ζητούνται καμαριέρες

Ζάκυνθος Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται έμπειρες καμαριέρες για 8ωρη απασχόληση για τους μήνες Μάιο-Σεπτέμβρη. Δεν παρέχεται διαμονή.
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: Προυπηρεσία
Επιθυμητά Προσόντα: Ευγένια
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

14 Φεβ
Δήμος Θήρας [ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΕ]

Ο όμιλος της Κεντρικής Κλινικής Αθηνών αναζητά 2 2 Καμαριέρες για την ξενοδοχειακή του μονάδα στη Σαντορίνη. Καθήκοντα: Προετοιμασία εξοπλισμού κατά την έναρξη και λήξη της βάρδιας Εκτέλεση εργασιών τακτοποίησης των χώρων Σχολαστική καθαριότητα κοινόχρηστων χώρων και δωματίων του

12 Φεβ
Δήμος Κεφαλλονιάς [Εμπλυση κλαμπ]

Καθαριστές / Καμαριέρες / Housekeeping Φισκάρδο Κεφαλονιάς 15 Απριλίου-15 Οκτωβρίου 2019 • 800-950 ευρώ καθαρά αναλόγως προσόντων Ένα από τα καλύτερα resorts του Ιονίου, γνωστό για τη μοναδική τοποθεσία του και διακεκριμένο για την υψηλή ποιότητα των υπηρεσιών του εδώ και 15 συναπτά έτη στο κοσμοπολίτικο Φισκάρδο

05 Φεβ

Ο όμιλος της Κεντρικής Κλινικής Αθηνών αναζητά 2 Καμαριέρες για την ξενοδοχειακή του μονάδα στη Σαντορίνη. Καθήκοντα: Προετοιμασία εξοπλισμού κατά την έναρξη και λήξη της βάρδιας Εκτέλεση εργασιών τακτοποίησης των χώρων Σχολαστική καθαριότητα κοινόχρηστων χώρων και δωματίων του

04 Φεβ
Πανελλήνια [IN GLOBE LTD]

Ζητούνται άμεσα Chambermaids / Καμαριέρες Προορισμός: Κύπρος, Πρωταράς Απαραίτητα προσόντα: Ευχάριστη παρουσία Προϋπηρεσία θα θεωρηθεί προσόν Παροχές: Μισθός: 800-850 € τον μήνα καθαρά 48 ώρες εργασίας τη βδομάδα, 6 ημέρες εργασίας και 1 ρεπό τη βδομάδα, 9 ώρες το ωράριο (8 ώρες εργασίας με 1 ώρα διάλειμμα)

01 Φεβ

Η Inglobe για λογαριασμό ξενοδοχείου 5 αστέρων στην Πάφο Κύπρου ζητά υποψήφιες για την κάλυψη της θέσης: Housekeepers / Καμαριέρες Περιγραφή εργασίας: Σκοπός: Επίβλεψη της καθαριότητας όλων των χώρων του ξενοδοχείου, προσωπικού, διεύθυνσης και διατήρηση της καθαριότητας των δωματίων. Να είναι σε