20 Νοε

Βοηθός Σερβιτόρου - Κως

Δήμος Κω
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ο όμιλος Blue Lagoon Group επιθυμεί να προσλάβει για το ξενοδοχειακό συγκρότημα Blue Lagoon Resort στην περιοχή Λάμπη της νήσου Κω, για τη θερινή σεζόν 2019: Βοηθός Σερβιτόρου (Βlue Lagoon Resort) Απαιτούμενα προσόντα: Απόφοιτος λυκείου Άριστη γνώση αγγλικών (γνώση δεύτερης γλώσσας θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν) Ευχέρεια...

Σχετικες Αγγελιες

17 Μαι
Δήμος Κω [ALBERTO GELSOMINO]

Το ξενοδοχείο Pelagos Suites Spa 5 αστέρων στην Κω, ζητάει άμεσα: Μάγειρα Γ’ / Βοηθό κουζίνας Προσόντα: Πτυχίο σχολής μαγειρικής Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές καταστάσεις Η εταιρία προσφέρει: Ικανοποιητικές αποδοχές Επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας

05 Μαι
Δήμος Κω [BLUE LAGOON GROUP]

Ο όμιλος Blue Lagoon Group επιθυμεί να προσλάβει για το ξενοδοχειακό συγκρότημα Βlue Lagoon Village στην Κέφαλο της νήσου Κως για τη θερινή σεζόν 2019 Βοηθό Προϊσταμένης Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο τουριστικής σχολής (πτυχίο AEI ή ΤΕΙ θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν) Ελάχιστη προϋπηρεσία 2 ετών, απαραίτητη η

03 Μαι
Δήμος Κω [AEOLOS BEACH]

Το Aeolos Beach Hotel 4* στην Κω ζητά για τη σεζόν του 2019: Βοηθό Προϊσταμένης Ορόφου (Housekeeping) Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 4* και 5* αστέρων Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας (επιθυμητή η γνώση της Γερμανικής) Επαγγελματική συμπεριφορά και εμφάνιση

26 Απρ
Δήμος Κω [Ανώνυμη εταιρία]

Ζητούνται βοηθοί σερβιτόρου με σχετική προυπηρεσία και γνώση Αγγλικών για μεγάλη ξενοδοχειακή μονάδα της Κώ για την καλοκαιρινή σεζόν. Παρέχονται διατροφή,διαμονή,άδειες,δώρα,επιδόματα. τηλ.επικοινωνίας : 6970059271   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

22 Απρ