19 Νοε

Ναυαγοσώστης Θάλασσας & Πισίνας - Γεωργιούπολη Χανίων

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το 5 αστέρων ξενοδοχείο Pilot Beach Resort στη Γεωργιούπολη Χανίων αναζητά Ναυαγοσώστη Θάλασσας Πισίνας για την τουριστική περίοδο 2019. Επιθυμητά προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 5 αστέρων Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά Προσφέρουμε: Άριστο επαγγελματικό περιβάλλον...

Σχετικες Αγγελιες

12 Δεκ
Πανελλήνια [PILOT BEACH RESORT]

Το 5 αστέρων ξενοδοχείο Pilot Beach Resort στη Γεωργιούπολη Χανίων αναζητά Ναυαγοσώστη Θάλασσας Πισίνας για την τουριστική περίοδο 2019. Επιθυμητά προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 5 αστέρων Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά Προσφέρουμε: Άριστο επαγγελματικό περιβάλλον

12 Δεκ

Το 5 αστέρων ξενοδοχείο Pilot Beach Resort στη Γεωργιούπολη Χανίων αναζητά Barman για την τουριστική περίοδο 2019. Επιθυμητά προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 5 αστέρων Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά Γνώση γερμανικών Προσφέρουμε: Άριστο επαγγελματικό περιβάλλον Mισθό

06 Δεκ

Το 5 αστέρων ξενοδοχείο Pilot Beach Resort στη Γεωργιούπολη Χανίων αναζητά Mπουφετζήδες για την τουριστική περίοδο 2019. Επιθυμητά προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 5 αστέρων Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά Προσφέρουμε: Άριστο επαγγελματικό περιβάλλον Mισθό αναλόγως

06 Δεκ

Το 5 αστέρων ξενοδοχείο Pilot Beach Resort στη Γεωργιούπολη Χανίων αναζητά Έμπειρους Τεχνίτες για Τοποθετήσεις Γυψοσανίδων Μόνιμη απασχόληση όλο τον χρόνο. Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Οργανωτικός, μεθοδικός και εργατικός Προσφέρουμε: Άριστο επαγγελματικό περιβάλλον

06 Δεκ

Το 5 αστέρων ξενοδοχείο Pilot Beach Resort στη Γεωργιούπολη Χανίων   αναζητεί Αρτοποιό για την τουριστική περίοδο 2019. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο τουριστικής σχολής Πιστοποιητικό ΕΦΕΤ Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 5 αστέρων Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά Oργανωτικός και