18 Νοε

Υπάλληλος Γενικών Καθηκόντων Εταιρείας Διαχείρισης Κτιρίων (Ζωγράφου)

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται Υπάλληλο Γενικών Καθηκόντων από εταιρεία διαχείρισης κτιρίων με έδρα στο κέντρο της Αθήνας (περιοχή Ζωγράφου). Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης....

Σχετικες Αγγελιες

14 Φεβ
Αθήνα [MANAGEMENT FORCE]

Η Management Force Group ζητά να προσλάβει νέο ή νέα σε θέση πλήρους απασχόλησης για τα κεντρικά γραφεία στο Μαρούσι. Διοικητικός Υπάλληλος Γενικών Καθηκόντων Ο/Η υποψήφιος-α θα πρέπει να: Είναι κάτοχος πτυχίου ΤΕΙ, σχετικής με τη θέση κατεύθυνσης Χρησιμοποιεί άριστα προφορικά και γραπτά την αγγλική γλώσσα

20 Φεβ
Αθήνα [Spotawheel]

Υπάλληλος Διαχείρισης Εισερχόμενων Κλήσεων H Spotawheel αναπτύσσεται ραγδαία για 3η συνεχή χρονιά και αναζητά υποψηφίους για την κάλυψη θέσεων 8ωρης απασχόλησης στο τμήμα εξυπηρέτησης πελατών της εταιρίας στη Νέα Ιωνία. Απαραίτητα προσόντα: Άνεση στην επικοινωνία και άριστη χρήση του προφορικού

12 Φεβ
Πανελλήνια [SANI RESORT]

Καλωσήρθες! Χαιρόμαστε που έχεις φτάσει έως εδώ. Ποιοι είμαστε: Σε ένα περιβάλλον πολυτέλειας και φυσικής ομορφιάς, το Sani Resort είναι ένας πολυβραβευμένος προορισμός. Βρίσκεται στην Κασσάνδρα Χαλκιδικής και εκτείνεται σε 4.500 στρέμματα στο ακρωτήρι της Σάνης, προσφέροντας μια ευρεία γκαμα world-class

11 Φεβ
Πανελλήνια [Εταιρία με φαρμακευτικά και καλλυντικά είδη]

Υπάλληλος Γενικών Καθηκόντων / Εξωτερικών Εργασιών Ζητείται κύριος πρόθυμος και αξιόπιστος για να εργαστεί ως υπάλληλος γενικών καθηκόντων, καθώς και για τη διεκπεραίωση εξωτερικών εργασιών, από πολυϊατρείο στην Αττική. Επιθυμητές δεξιότητες και εμπειρία: Οργάνωση Επαγγελματισμός Πνεύμα

08 Φεβ
Αθήνα [ROYAL OLYMPIC ]

Το ξενοδοχείο Royal Olympic 5 αστέρων στην Αθήνα επιθυμεί να προσλάβει: Eργάτη Γενικών Καθηκόντων Απαραίτητα προσόντα: Εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Οργανωτικότητα Επαγγελματισμός Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να αποστείλουν βιογραφικό τους με πρόσφατη φωτογραφία στο e-mail:  [Για να