18 Νοε

Υπάλληλος Γενικών Καθηκόντων Εταιρείας Διαχείρισης Κτιρίων (Ζωγράφου)

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται Υπάλληλο Γενικών Καθηκόντων από εταιρεία διαχείρισης κτιρίων με έδρα στο κέντρο της Αθήνας (περιοχή Ζωγράφου). Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης....

Σχετικες Αγγελιες

04 Δεκ
Αθήνα [ΠΟΛΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗ]

Ζητείται Υπάλληλος από εταιρεία διαχείρισης & τουριστικής εκμεταλλεύσεως ακινήτων στο κέντρο της Αθήνας . Τύπος απασχόλησης : Πλήρους ή

14 Δεκ
Δήμος Κερκυραίων [Ikos Resorts]

Καλωσήρθες! Χαιρόμαστε που έχεις φτάσει έως εδώ Ποιοι είμαστε: Η Ikos Resorts είναι μια πολυτελής αλυσίδα all-inclusive ξενοδοχείων στην Ελλάδα και τη Μεσόγειο. Κάθε ξενοδοχείο της Ikos Resorts προσφέρει πολυτελείς διακοπές σε μοναδικές παραθαλάσσιες τοποθεσίες, προσφέροντας μια ευρεία γκάμα υπηρεσιών σε ένα

12 Δεκ
Αθήνα [ROYAL OLYMPIC ]

Το ξενοδοχείο Royal Olympic 5 αστέρων στην Αθήνα επιθυμεί να προσλάβει: Eργάτη Γενικών Καθηκόντων Απαραίτητα προσόντα: Εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Οργανωτικότητα Επαγγελματισμός Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να αποστείλουν βιογραφικό τους με πρόσφατη φωτογραφία στο e-mail:  [Για να

02 Δεκ
Αθήνα [LMW]

Η lmw αναζητά εκ μέρους Τράπεζας έναν υπάλληλο για τη στελέχωση θέσης τηλεφωνικής ενημέρωσης Πελατών, πλήρους απασχόλησης. Αρμοδιότητες: Διαχείριση

28 Νοε
Αθήνα [RANDSTAD]

Έχεις εμπειρία ως Υπάλληλος Διαχείρισης Ληξιπρόθεσμων Οφειλών και σε ενδιαφέρει να εργαστείς σε μεγάλο πάροχο ενέργειας ενημερώνοντας αποκλειστικά το δικό του πελατολόγιο; Διαθέτεις ισχυρές διαπραγματευτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες; Τότε, άδραξε την ευκαιρία και κάνε αίτηση για