15 Νοε

ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗ Γ κατηγορίας

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗ, Μεγάλο Λογιστικό Γραφείο στο Ίλιον ζητά 6ετή προϋπηρεσία σε βιβλία ΄Γ & Β κατηγορίας, κλείσιμο ισολογισμού, ενδοκοινοτικές-εισαγωγές....

Σχετικες Αγγελιες

20 Μαι
Αθήνα [Εμπορική-Τεχνική εταιρία]

Εμπορική-Τεχνική εταιρία στην Αθήνα που δραστηριοποιείται στον χώρο της ανακατασκευής και διακόσμησης εσωτερικών και εξωτερικών χώρων αναζητά έμπειρο Βοηθό Λογιστή στο πλαίσιο ανάπτυξης και ενδυνάμωσης του τμήματος λογιστηρίου. Τα κύρια καθήκοντα της θέσης είναι: Καταχώρηση λογιστικών

17 Μαι
Αθήνα [ACTION LINE]

Η Actionline, εταιρία επιλογής προσωπικού, αναζητά για τα γραφεία της στην Αθήνα Βοηθό Λογιστή Περιγραφή θέσης: Υποστηρικτική εργασία της ομάδας του λογιστηρίου Εργατικά – ασφαλιστικά (μισθοδοσία, ΑΠΔ κ.λπ.) Εργασίες ΓΕΜΗ Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος ΤΕΙ ή ΑΕΙ οικονομικής κατεύθυνσης Εμπειρία

17 Μαι
Αθήνα [CAREER IN PROGRESS]

Η Career In Progress (www.careerinprogress.gr) είναι μια εταιρία παροχής συμβουλευτικών υπηρεσιών στους τομείς της αναζήτησης εργασίας, του επαγγελματικού προσανατολισμού και της ανάπτυξης επιχειρηματικής ιδέας. Για λογαριασμό συνεργάτη της, Ομίλου Επιχειρήσεων στην Αθήνα με δραστηριότητα στην παροχή

10 Μαι
Αθήνα [KSM HUMAN RESOURCES ΕΛΛΑΣ ΑΕΠΑ]

H KSM HR για λογαριασμό πελάτη της, αναζητά Βοηθό Λογιστή. Ο πελάτης: Μια από τις μεγαλύτερες εταιρίες εμπορίας και επεξεργασίας κρεάτων. Ο ρόλος: Ο κατάλληλος υποψήφιος θα εργαστεί για το τμήμα εισαγωγών και θα ασχολείται με τα παρακάτω: Έλεγχος τραπεζών Πιστωτικός έλεγχος Έλεγχος ταμείου

07 Μαι
Αθήνα [Λογιστικό γραφείο]

Βοηθός Λογιστή / Λογίστριας για πλήρη απασχόληση σε λογιστικό γραφείο Μοσχάτου. Εμπειρία σε βιβλία Γ' κατηγορίας, γνωστής αγγλικών και προγραμμάτων Epsilon Net. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]