15 Νοε

ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗ Γ κατηγορίας

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗ, Μεγάλο Λογιστικό Γραφείο στο Ίλιον ζητά 6ετή προϋπηρεσία σε βιβλία ΄Γ & Β κατηγορίας, κλείσιμο ισολογισμού, ενδοκοινοτικές-εισαγωγές....

Σχετικες Αγγελιες

14 Δεκ
Αθήνα [Φοβερά Προστασία ΑΕ]

H Φοβερά Προστασία Α.Ε., εταιρία παροχής Λογιστικών, Φοροτεχνικών και Συμβουλευτικών υπηρεσιών, αναζητά για τα γραφεία της στην Αθήνα: Βοηθό Λογιστή -

12 Δεκ
Αθήνα [BAZAAR]

Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 145 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικοί στόχοι μας είναι η ικανοποίηση των

12 Δεκ

12 Δεκ
Αθήνα [Μεγάλη πολυεθνική εταιρία του ξενοδοχειακού κλάδου]

Μεγάλη πολυεθνική εταιρία του ξενοδοχειακού κλάδου με βάση την Αθήνα, επιθυμεί να εντάξει στο δυναμικό της συνεργάτες με την ειδικότητα: Βοηθό Λογιστή (για το τμήμα μισθοδοσίας) Οι υποψήφιοι πρέπει να πληρούν τις παρακάτω προϋποθέσεις: Απόφοιτος/η Οικονομικού Πανεπιστήμιου ή ΤΕΙ με κατεύθυνση

05 Δεκ
Αθήνα [ΑΛΦΑ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ]

*Απαραίτητα προσόντα: * * Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ οικονομικής κατεύθυνσης * Ηλικία 24-30 ετών * Ένα (1) έτος προϋπηρεσίας σε λογιστικές υπηρεσίες * Κάρτα ανεργίας *