13 Νοε

SALES PROMOTERS

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

To Sales Promotion Center A.E η πρώτη εταιρία προώθησης πωλήσεων και marketing στην Ελλάδα ζητά στην Αθήνα για λογαριασμό γνωστής καπνοβιομηχανίας *SALES...

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

18 Δεκ
Αθήνα [ALL ABOUT CONCEPT]

Εξειδικευμένη εταιρία στον χώρο του promotion ζητά να απασχολήσει: Promoters Η προωθητική ενέργεια αφορά σε δύο ηγέτιδες εταιρίες στον χώρο του καλλυντικού με μεγάλη απήχηση στο καταναλωτικό κοινό εντός και εκτός Ελλάδας. Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτοι από σχολές και κέντρα αισθητικής Επιθυμητή η

18 Δεκ

Εξειδικευμένη εταιρία στον χώρο του promotion ζητά να απασχολήσει για εταιρία-πελάτη της με ηγετική θέση στον χώρο των τροφίμων: Promoters Κωδικός: Promotion-τρόφιμο 1 Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτοι σχολών και κέντρων τεχνολογίας τροφίμων επιθυμητό, αλλά όχι απαραίτητο Επιθυμητή η εμπειρία στην προώθηση

18 Δεκ

Εξειδικευμένη εταιρία στον χώρο του promotion ζητά να απασχολήσει άμεσα: Promoters Η προωθητική ενέργεια αφορά σε ηγέτιδα εταιρία στον χώρο του καλλυντικού με μεγάλη απήχηση στο καταναλωτικό κοινό εντός και εκτός Ελλάδας. Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτοι από σχολές και κέντρα αισθητικής (δεν είναι

18 Δεκ
Αθήνα [PK INSURANCE]

Pk insurance is an insurance agency in Athens. There is an opening for employement in the area of sales combined with customer service skills. The candidate

17 Δεκ
Αθήνα [Workathlon]

A Newly founded Management Company with a portfolio in Athens & Santorini seeks to hire a Sales & Marketing Manager. About: Hospitality Management Company