04 Ιαν

Οδηγός

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Υπάλληλος οδηγός, άνδρας, μόνο όσοι έχουν εμπειρία σε εταιρεία με τρόφιμα.
Εργασία 6ημερη, μισθός 650 ευρώ μηνιαίως.
Η εταιρία προσφέρει: ΜΙΣΘΟ, ΔΩΡΑ, ΑΔΕΙΕΣ, ΑΣΦΑΛΕΙΑ

Telephone
Tags:

Σχετικες Αγγελιες

30 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Σιδηρόπουλος Χρήστος]

Ζητείται Οδηγός βυτιοφόρου λυμάτων στον δήμο Βόλβης. Προϋποθέσεις: Δίπλωμα Γ κατηγορίας και Π.Ε.Ι. Πλήρης απασχόληση.

10 Ιαν
Σάμος [ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΕ]

ΟΔΗΓΟΣ, ΟΔΗΓΟΣ -ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ Επιθυμητά Προσόντα: ΑΔΕΙΑ ΧΕΙΡΙΣΤΗ Μ/Ε ΓΙΑ ΤΗ ΘΕΣΗ ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΥ Η εταιρία προσφέρει: 1 ΘΕΣΗ ΟΔΗΓΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΒΑΘΥ ΣΑΜΟΥ 1 ΟΔΗΓΟ ΚΑΙ 1 ΟΔΗΓΟ-ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟ τηλ: 2273032405

09 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Παύλος]

Οδηγός με Γ κατηγορίας δίπλωμα Απαραίτητα Προσόντα: εμπειρία σε διανομές ειδών διατροφής με x-van

31 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Λαζαρος]

Ζητείται Οδηγός για φορτηγό με δίπλωμα Γ κατηγορίας για άμεση πρόσληψη. Επιθυμητή προϋπηρεσία.

24 Δεκ
Σέρρες [ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ]

ΟΔΗΓΟΣ ΜΕ Γ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΔΙΠΛΩΜΑ Αρμοδιότητες: ΤΡΟΦΙΜΑ-ΠΩΛΗΣΗ ΕΠΙ ΦΟΡΤΗΓΟΥ Απαραίτητα Προσόντα: 25-40 ΕΤΩΝ με Απαραίτητη προϋπηρεσία Επιθυμητά Προσόντα: εμπειρία σε διανομή κατεψυγμένων ειδών ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ ΜΟΝΟ ΜΕ EMAIL (ΜΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ).