14 Νοε

ΠΩΛΉΤΡΙΕΣ ΓΙΑ ΜΎΚΟΝΟ

Μύκονος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά προσόντα:1)γνώση αγγλικής γλώσσας σε απλά καλό επίπεδο 2) εμπειρία δεν είναι απαραίτητη ενέργεια για δουλεια
Η εταιρία προσφέρει:1)ΔΙΑΜΟΝΉ 2)ΜΙΣΘΌΣ ΑΝΆΛΟΓΑ ΜΕ ΤΙΣ ΏΡΕΣ ΕΡΓΑΣΊΑΣ
3)ΑΣΦΆΛΙΣΗ
4)ΔΥΝΑΤΌΤΗΤΑ ΕΡΓΑΣΊΑΣ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ

Telephone
Klaila

Σχετικες Αγγελιες

15 Δεκ
Αμπελόκηποι [ΣΠΥΡΟΥ ΖΩΗΣ ΚΑΙ ΣΙΑ Ο.Ε.]

Πωλητές/τριες έως 35 ετών, απόφοιτοι Λυκείου και άνω, με προϋπηρεσία, άνεση στην επικοινωνία, σωστή εξυπηρέτηση, υπευθυνότητα και συγκέντρωση στην επίτευξη

15 Δεκ
Δήμος Μυκόνου [HOTEL BRAIN]

Η HotelBrain είναι μία ανεξάρτητη εταιρία που εξειδικεύεται στη διαχείριση και στην ανάπτυξη ξενοδοχειακών μονάδων, καθώς και στην παροχή συμβουλευτικών υπηρεσιών. Ζητούνται για εποχική απασχόληση για ξενοδοχειακή μονάδα που διαχειρίζεται η HotelBrain στη Μύκονο, για την παρακάτω θέση: Καμαριέρες

15 Δεκ

Η HotelBrain είναι μία ανεξάρτητη εταιρία που εξειδικεύεται στη διαχείριση και στην ανάπτυξη ξενοδοχειακών μονάδων, καθώς και στην παροχή συμβουλευτικών υπηρεσιών. Ζητείται σε συγκρότημα βιλών πολυτελείας της Μυκόνου που διαχειρίζεται η εταιρία: Οδηγός Luxury Mini Bus Απαραίτητα προσόντα: Προηγούμενη

14 Δεκ
Αθήνα [Elias]

Πωλητές πωλήτριες και baristas ως 28 ετών για 24ωρο αρτοζαχαροπλαστείο

14 Δεκ
Δήμος Μυκόνου [THARROE OF MYKONOS]

Λογιστής Απαραίτητα προσόντα: Τουλάχιστον 3 έτη προϋπηρεσία σε λογιστήριο ξενοδοχείου Άριστη γνώση υπολογιστών Άριστη γνώση αγγλικών Γνώση μισθοδοσίας, ΦΠΑ κ.λπ. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]