14 Νοε

ΕΡΓΆΤΕΣ

Μύκονος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

(ΕΡΓΆΤΕΣ ,ΜΠΟΓΙΑΤΖΉΣ ,ΚΛΠ)
Αρμοδιότητες: ΕΡΓΑΤΕΣ
Απαραίτητα Προσόντα:ΓΝΩΣΗ ΕΛΛΗΝΙΚΏΝ
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:1)ΔΙΑΜΟΝΗ 2) ΜΙΣΘΌΣ 3)ΔΥΝΑΤΌΤΗΤΑ ΕΡΓΑΣΊΑΣ ΧΗΜΩΝΑ ΚΑΛΟΚΑΊΡΙ ΆΛΛΑ ΚΑΙ ΕΠΙΛΟΓΉΣ

Telephone
Klaila

Σχετικες Αγγελιες

01 Μαι
Αθήνα [OCEANIC GROUP OF COMPANIES]

Ο όμιλος εταιριών OCEANIC GROUP OF COMPANIES αναζητά ΕΡΓΑΤΕΣ ΑΠΟΘΗΚΗΣ στον Ασπρόπυργο για χειρονακτική απασχόληση.. Το ωράριο θα είναι 5ημερο 8ωρο. Επιθυμητή προυπόθεση : Προυπηρεσία σε αντίστοιχη χειρονακτική εργασία..Παρακαλώ καλέστε μας άμεσα στα τηλ. 6987851764/2610454327/2610526604 ή στο email antreas.oceanhr@gmail.com με θέμα ΕΡΓΑΤΕΣ ΑΠΟΘΗΚΗΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ για να κανονίσουμε κάποιο ραντεβού.

15 Μαι
Δήμος Χαλκιδέων [EUROPA ALUMINIUM SYSTEMS]

Μεγάλη βιομηχανία διέλασης αλουμινίου ζητά για άμεση πρόσληψη Εργάτες Παραγωγής Αποθήκης Απαραίτητα προσόντα: Ηλικία έως 35 ετών Διαμονή στην ευρύτερη περιοχή του Σχηματαρίου – της Χαλκίδας Η εταιρία προσφέρει: Πρόσθετη ιατροφαρμακευτική περίθαλψη Μεταφορικό μέσο από Χαλκίδα Προοπτικές

14 Μαι
Ανατολικής Αττικής [ΓΕΥΣΗΝΟΥΣ / GEFSINUS]

Η Γευσήνους, η μεγαλύτερη εταιρία συστηματικής εστίασης που δραστηριοποιείται σε κλειστές αγορές στην Ελλάδα, ζητά Εργάτες Νυχτερινής Παραγωγής (18:00-02:30) για τη μονάδα της στο Κρυονέρι. Προφίλ υποψηφίων: Εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον ενός έτους στον κλάδο του τροφίμου Κάτοχοι

14 Μαι
Δυτικής Αττικής [KSM HUMAN RESOURCES ΕΛΛΑΣ ΑΕΠΑ]

Η KSM Human Resources αναζητά για λογαριασμό πελάτη της Εργάτες Αποθήκης Η εταιρία: Ένας από τους μεγαλύτερους παραγωγούς χρωμάτων και βερνικιών στην Ελλάδα Ο ρόλος: Βοηθητικές εργασίες στις αποθήκες πρώτων υλών της εταιρίας Τόπος εργασίας: Μάνδρα Αττικής (οι αποθηκές βρίσκονται πάνω στον κεντρικό

11 Μαι
Πανελλήνια [ASTIR PALACE]

Η εταιρία Αστήρ Παλάς Βουλιαγμένης Α.Ξ.Ε. αναζητά Εργάτες / Workers για την παραλία Astir Beach κατά τη σεζόν 2019.  Εάν θέλεις να γίνεις μέλος της ομάδας μας, στείλε το βιογραφικό σου σήμερα! [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]