14 Νοε

ΕΡΓΆΤΕΣ

Μύκονος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

(ΕΡΓΆΤΕΣ ,ΜΠΟΓΙΑΤΖΉΣ ,ΚΛΠ)
Αρμοδιότητες: ΕΡΓΑΤΕΣ
Απαραίτητα Προσόντα:ΓΝΩΣΗ ΕΛΛΗΝΙΚΏΝ
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:1)ΔΙΑΜΟΝΗ 2) ΜΙΣΘΌΣ 3)ΔΥΝΑΤΌΤΗΤΑ ΕΡΓΑΣΊΑΣ ΧΗΜΩΝΑ ΚΑΛΟΚΑΊΡΙ ΆΛΛΑ ΚΑΙ ΕΠΙΛΟΓΉΣ

Telephone
Klaila

Σχετικες Αγγελιες

14 Δεκ
Αθήνα [Triton Act]

*Ζητούνται εργάτες για να εργαστούν σε εργοτάξιο στο κέντρο της Αθήνας* Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση Τοποθεσία: * Αθήνα, Αττική (απαιτείται

26 Νοε
Θήβα [Βιομηχανική & Εμπορική Εταιρία]

Βιομηχανική & Εμπορική Εταιρία Πολλαπλασιαστικού Υλικού στο 84ο χλμ ΕΟ Αθηνών - Λαμίας επιθυμεί να προσλάβει: Εποχιακούς Εργάτες & Εργάτριες Προφίλ υποψηφίων

19 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [Multy Foam]

Η Multy Foam ΑΒΕΕ, εξαγωγική βιομηχανία ειδών οικιακής χρήσης, αναζητά για το τμήμα παραγωγής και συσκευασίας Ανειδίκευτους Εργάτες και Εργάτριες έως 35 ετών. Εμπειρία στη βιομηχανία και τη βιοτεχνία, καθώς και γενικές τεχνικές γνώσεις θα ληφθούν υπόψη. Η εταιρία προσφέρει πλήρη απασχόληση και

14 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλής ζητούνται Εργάτες Εργαστηρίου για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Ηλικία έως 40 ετών Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση Επαγγελματική συμπεριφορά και ομαδικό πνεύμα συνεργασίας Ευελιξία ωραρίου Παροχές: Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και ασφάλιση Άριστο

14 Δεκ
Αθήνα [ManDynamic]

Ζητούνται Εργάτες - Συντηρητές για στελέχωση ξενοδοχειακών μονάδων σε όλη την Ελλάδα, για τη θερινή σεζόν 2019. Παρέχεται διαμονή, μισθός, ασφάλιση, δώρα,