14 Νοε

Γραφίστρια

Αθήνα Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εκδοτική εταιρεία στα Βριλήσσια ζητεί γραφίστρια με εξοικείωση στον σχεδιασμό περιοδικών για 4ωρη απασχόληση.

Απαραίτητα προσόντα
Άριστη γνώση των προγραμμάτων Illustrator – Photoshop – InDesign σε περιβάλλον PC
Επικοινωνιακή & Οργανωτική προσωπικότητα.
Μεγάλη προσοχή στη λεπτομέρεια.
Συνέπεια στη διαχείριση του χρόνου.
Πολύ καλό επίπεδο της αγγλικής και της ελληνικής γλώσσας
Προϋπηρεσία 2-3 ετών σε αντίστοιχη θέση
Προσφέρουμε:
Ωράριο απασχόλησης (11:00-15:00 Δευτέρα-Παρασκευή)
Σύγχρονο και φιλικό εργασιακό περιβάλλον
Μισθό ανάλογο προσόντων
Υπεύθυνη επικοινωνίας: Καλύβα Αναστασία
Στοιχεία επικοινωνίας: 210 6984280-1 ,email:oneadve1@gmail.com

Telephone
One Εκδοτική

Σχετικες Αγγελιες

31 Ιαν
Αθήνα [NEW CULT ΕΠΕ]

Η εταιρία New Cult, με δραστηριότητα λιανικής (με φυσικά καταστήματα και e-shop) και χονδρικής στον χώρο της ένδυσης και υπόδησης με έδρα τη Γλυφάδα, ζητά: Γραφίστα / Γραφίστρια Καθήκοντα: Δημιουργία εικαστικών/banners για το e-shop Προϊοντικές φωτογραφίσεις για το e-shop και επεξεργασία Δημιουργία φυλλαδίων,

20 Φεβ
Αθήνα [EXCITE HOLIDAYS]

Global Travel Consultant We don’t just love what we do, we love where we do it. Be part of something exciting, join Excite Holidays! Are you an outstanding problem solver and communicator with excellent listening skills? Do you live and breathe exceptional customer service and passionate about service excellence? If so, Excite Holidays might be the next destination in your journey. Who are we? Excite Holidays is an award-winning online travel wholesaler. We...

... provide the most innovative booking experience in the travel industry and empower travel agents with a huge portfolio of

Tags:

20 Φεβ
Αθήνα [LIDL]

Βοηθός Διευθυντή/τριας Καταστήματος (μερική απασχόληση) στη Καλλιθέα Αττικής Στον χώρο του εμπορίου κάθε μέρα είναι μια νέα πρόκληση. Ιδιαίτερα στη Lidl είμαστε ευχαριστημένοι μόνο όταν και οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι. Για τον λόγο αυτό αναζητάμε αξιόπιστους συνεργάτες, τους οποίους θα

20 Φεβ

Πωλητές-τριες / Ταμίες (μερική απασχόληση) στην Άνοιξη Αττικής Στον χώρο του εμπορίου κάθε μέρα είναι μια νέα πρόκληση. Ιδιαίτερα στη Lidl είμαστε ευχαριστημένοι μόνο όταν και οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι. Για τον λόγο αυτό αναζητάμε αξιόπιστους συνεργάτες, τους οποίους θα προετοιμάσουμε

20 Φεβ

Πωλητής-τρια / Ταμίας (μερική απασχόληση) στον Άγιο Στέφανο Αττικής Στον χώρο του εμπορίου κάθε μέρα είναι μια νέα πρόκληση. Ιδιαίτερα στη Lidl είμαστε ευχαριστημένοι μόνο όταν και οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι. Για τον λόγο αυτό αναζητάμε αξιόπιστους συνεργάτες, τους οποίους θα