14 Νοε

Διαφημιστικό τμήμα -Διεύθυνση πωλήσεων

Αθήνα Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από εκδοτική εταιρία ,με έδρα τα Βριλήσσια ,ζητούνται 3 κυρίες έως 30 ετών ,φιλόδοξες και δυναμικές, για να εργαστούν για την διερεύνηση νέων πελατών (διαφήμιση).Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα ληφθεί υπόψη. Σταθερός μισθός και ασφάλιση ,επιπλέον Bonus επίτευξης στόχων ,προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης. Ωράριο 10:30-2:30μμ .
Εκδήλωση ενδιαφέροντος & αποστολή βιογραφικών στο e-mail: oneadve1@gmail.com ή στα τηλέφωνα:210 6984280-1

Telephone
One Εκδοτική

Σχετικες Αγγελιες

01 Φεβ
Αθήνα [Media Markt Ελλάς]

Εάν είσαι άνθρωπος που θέλεις να αξιοποιήσεις την πρακτική άσκηση για την απόκτηση επαγγελματικής εμπειρίας στο αντικείμενό σου σε ένα δυναμικό πολυεθνικό περιβάλλον, στείλε μας το βιογραφικό σου! Εμείς αναζητούμε νέους και νέες που επιθυμούν να ξεκινήσουν την επαγγελματική τους

22 Ιαν
Αθήνα [Planet Homes ]

Η Planet Homes ζητεί Συνεργάτες για το Τμήμα Πωλήσεων για υπόδειξη ακινήτων στην περιοχή κατοικίας σας. Προσφέρεται εκπαίδευση, πελατολόγιο έτοιμο, δυνατότητα επιλογής περιοχής εργασίας. Γραφεία στην Κηφισιά και στο Ελληνικό, δίπλα στο μετρό. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

20 Φεβ
Ανατολικής Αττικής [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλής ζητείται Προσωπικό για το Τμήμα Πωλήσεων στο κατάστημα που διατηρεί στο αεροδρόμιο «Ελευθέριος Βενιζέλος» για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Γνώση αγγλικών Βασικές γνώσεις Η/Υ Ηλικία έως 35 ετών Επικοινωνιακές ικανότητες Ευχάριστη προσωπικότητα

19 Φεβ
Αθήνα [MEDBEST A.E.]

H ανώνυμη εταιρία MEDBEST S.A. με έδρα το Χαλάνδρι Αττικής, που δραστηριοποιείται στο εξαγωγικό εμπόριο ειδών μεσογειακής διατροφής ζητά Βοηθό Τμήματος Ποιοτικού Ελέγχου / Διασφάλισης Ποιότητας (κωδ: ΤΕΧ.ΤΡ/02.19) Περιγραφή θέσης: Παρακολούθηση παραγωγής σε συνεργασία με τα αρμόδια τμήματα στα

19 Φεβ
Αθήνα [MANPOWER]

Τηλεφωνική Εξυπηρέτηση Καταστημάτων Προϊόντων Τεχνολογίας (εισερχόμενες κλήσεις) Είσαι εξοικειωμένος με την τεχνολογία; Σου αρέσουν τα gadgets και ενημερώνεσαι συνεχώς για καινούργια προϊόντα; Τώρα σου δίνεται η ευκαιρία να ξεκινήσεις δυναμικά την καριέρα σου σε πολυεθνική εταιρία