14 Νοε

Διαφημιστικό τμήμα -Διεύθυνση πωλήσεων

Αθήνα Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από εκδοτική εταιρία ,με έδρα τα Βριλήσσια ,ζητούνται 3 κυρίες έως 30 ετών ,φιλόδοξες και δυναμικές, για να εργαστούν για την διερεύνηση νέων πελατών (διαφήμιση).Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα ληφθεί υπόψη. Σταθερός μισθός και ασφάλιση ,επιπλέον Bonus επίτευξης στόχων ,προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης. Ωράριο 10:30-2:30μμ .
Εκδήλωση ενδιαφέροντος & αποστολή βιογραφικών στο e-mail: oneadve1@gmail.com ή στα τηλέφωνα:210 6984280-1

Telephone
One Εκδοτική

Σχετικες Αγγελιες

25 Απρ
Αθήνα [Media Markt Ελλάς]

Εάν είσαι άνθρωπος που θέλεις να αξιοποιήσεις την πρακτική άσκηση για την απόκτηση επαγγελματικής εμπειρίας στο αντικείμενό σου σε ένα δυναμικό πολυεθνικό περιβάλλον, στείλε μας το βιογραφικό σου! Εμείς αναζητούμε νέους και νέες που επιθυμούν να ξεκινήσουν την επαγγελματική σταδιοδρομία

17 Μαι
Αθήνα [PNK ENERGY TELECOMS]

Νέοι / Νέες για Στελέχωση Τμήματος Σταθερής Τηλεφωνίας Εταιρία σε συνεργασία με μεγάλο όμιλο τηλεφωνίας που εξειδικεύεται στην πώληση των πιο άρτιων προσφορών της αγοράς για την πιο αποτελεσματική εξυπηρέτηση των πελατών ζητά συνεργάτες για 4ωρη • 6ωρη • 8ωρη εργασία. Απαραίτητα προσόντα: Άνεση

17 Μαι
Αθήνα [PLAISIO COMPUTERS]

Από το 1969 και για 50 χρόνια, το όνομα «Πλαίσιο» έχει ταυτιστεί με την τεχνολογία, την πρωτοπορία και την εξέλιξη, συνεχίζοντας να βρίσκεται σε ηγετική θέση, ως η πιο υγιής επιχείρηση του κλάδου. Από τα 12 τ.μ. της Στουρνάρη στα 22.500 τ.μ. του υπερσύγχρονου κέντρου logistics στη Μαγούλα, έχουμε διανύσει μισό αιώνα

Tags:

17 Μαι
Αθήνα [MANPOWER]

Σύμβουλος Πωλήσεων Ανδρικής Ένδυσης Kοστουμιού Είσαι ευέλικτος με εμπειρία στις πωλήσεις ρούχων; Παρακολουθείς την ανδρική μόδα; Θέλεις να εργαστείς ως πωλητής σε γνωστή ελληνική premium εταιρία; Η ManpowerGroup, για λογαριασμό γνωστής και αναπτυσσόμενης ελληνικής εταιρείας ανδρικής ένδυσης και

17 Μαι
Αθήνα [LEROY MERLIN]

Σύμβουλος Πώλησης / Τμήμα Κουζίνας - Κατάστημα Αμαρουσίου Ο ρόλος: Ακούτε με προσοχή τις ανάγκες των πελατών σας και τους βοηθάτε να κάνουν τις σωστές επιλογές Εξηγείτε στους πελάτες τα τεχνικά χαρακτηριστικά και τα οφέλη των προϊόντων καθώς και τον τρόπο εφαρμογής τους Σχεδιάζετε την κουζίνα των