14 Νοε

Team Leader ως Υπεύθυνος Ομάδας

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Team Leader Ζητούνται κυρίες ως Υπεύθυνες Ομάδας Η εταιρία SigmaPhone είναι μία από τις δυναμικότερες εταιρίες προώθησης τηλεπικοινωνιακών υπηρεσιών, χρηματοπιστωτικών και ασφαλιστικών προϊόντων. Με εμπειρία στον χώρο του telemarketing και του direct marketing δραστηριοποιείται ως επίσημος εμπορικός...

Σχετικες Αγγελιες

20 Νοε
Αθήνα [SIGMA PHONE ]

Team Leaders Ζητούνται Κυρίες ως Υπεύθυνες Ομάδας Η εταιρία SigmaPhone είναι μία από τις δυναμικότερες εταιρίες προώθησης τηλεπικοινωνιακών υπηρεσιών, χρηματοπιστωτικών και ασφαλιστικών προϊόντων. Με εμπειρία στον χώρο του telemarketing και του direct marketing, δραστηριοποιείται ως επίσημος εμπορικός

20 Νοε

Η εταιρία SigmaPhone είναι μία από τις δυναμικότερες εταιρίες προώθησης τηλεπικοινωνιακών υπηρεσιών, χρηματοπιστωτικών και ασφαλιστικών προϊόντων. Με εμπειρία στον χώρο του telemarketing και του direct marketing, διαθέτει άρτια εκπαιδευμένο προσωπικό και προσφέρει εργασία σε θέματα τηλεφωνικής προσέγγισης

18 Δεκ
Αθήνα [Konecranes]

Χώρα: Greece Θέση: Athens, GR Στοιχεία θέσης: Είδος Απασχόλησης: Μη καθορισμένος όρος Θέση πλήρους/μερικής απασχόλησης: Full time Υπεύθυνος Οργάνωσης,

12 Δεκ
Αθήνα [AUTO MARIN]

Η Auto Marin A.E. αναζητά Τεχνικό Υπεύθυνο – Διαγνώστη Απαραίτητα προσόντα: Τεχνική εκπαίδευση  Εμπειρία στον τομέα της εμπορίας αυτοκινήτων Ικανότητα συνεργασίας Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση Προσφέρονται: Μισθός και bonus Δυνατότητα εξέλιξης Διαρκής εκπαίδευση Εξαιρετικό

12 Δεκ
Αθήνα [ACTION LINE]

  HΑCTIONLINE, εταιρεία παροχής υπηρεσιών προς επιχειρήσεις, για λογαριασμό πελάτη της, αναζητά Team Leader Collection για το τηλεφωνικό κέντρο μεγάλου Χρηματοπιστωτικού Οργανισμού, στην Αθήνα.   Αρμοδιότητες: Οργάνωση, συντονισμός, έλεγχος του τμήματος και των τηλεφωνικών επικοινωνιών Διαχείριση,