14 Νοε

Υπάλληλοι Γραφείου

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Προσλαμβάνονται Υπάλληλοι Γραφείου ανεξαρτήτως ηλικίας με ευχέρεια επικοινωνίας για call center γνωστής εταιρίας. Μισθός και ασφάλεια. Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]...

Σχετικες Αγγελιες

05 Δεκ
Πανελλήνια [Ανώνυμη εταιρία]

Ζητούνται Υπάλληλοι Γραφείου από εταιρία για εσωτερική τηλεφωνική απασχόληση γραφείου. Ωράριο ευέλικτο, πρωινό ή απογευματινό. Βασικός μισθός βάσει ωραρίου και ασφάλιση. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

14 Δεκ
Πανελλήνια [ICAP EMPLOYMENT SOLUTIONS]

Υπάλληλοι Γραφείου (8ωρο) Η ICAP Employment Solutions για λογαριασμό πελάτη της, πολυεθνικής εταιρίας στον χώρο των τηλεπικοινωνιών, αναζητά υποψηφίους για την κάλυψη θέσεων 8ωρης απασχόλησης στο τμήμα εξυπηρέτησης πελατών. Περιγραφή θέσης: Ο/Η κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος/η για την ολιστική

14 Δεκ
Πανελλήνια [First Dial Telecommunications]

Υπάλληλοι Γραφείου ζητούνται για διαχείριση τηλεφωνικών κλήσεων. Περιγραφή θέσης: Η θέση γραφείου αφορά άτομα όλων των ηλικιών τα οποία έχουν διάθεση για δουλειά και θα μπορέσουν να ενταχθούν άμεσα σε ένα από τα τμήματα του τηλεφωνικού μας κέντρου. Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος λυκείου, ΙΕΚ ή

07 Δεκ
Πανελλήνια [Εταιρία παροχής ηλεκτρικού ρεύματος]

Εταιρία παροχής ηλεκτρικού ρεύματος ζητά επικοινωνιακά και ενθουσιώδη άτομα ως Υπαλλήλους Γραφείου με σχέση εξαρτημένης εργασίας αορίστου χρόνου για τη στελέχωση καταστημάτων της σε διάφορες περιοχές του Δήμου Αθήνας. Προϋποθέσεις και προσόντα: Άριστη γνώση τυφλού συστήματος

04 Δεκ

Υπάλληλοι Γραφείου (8ωρο) Η ICAP Employment Solutions, για λογαριασμό πελάτη της, πολυεθνικής εταιρίας στον χώρο των τηλεπικοινωνιών, αναζητά υποψηφίους για την κάλυψη θέσεων 8ωρης απασχόλησης στο τμήμα εξυπηρέτησης πελατών. Περιγραφή θέσης: Ο/η κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος/η για την ολιστική