14 Νοε

Υπάλληλοι Γραφείου

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Προσλαμβάνονται Υπάλληλοι Γραφείου ανεξαρτήτως ηλικίας με ευχέρεια επικοινωνίας για call center γνωστής εταιρίας. Μισθός και ασφάλεια. Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]...

Σχετικες Αγγελιες

10 Μαι
Πανελλήνια [BURLINGTON BOOKS]

Από εκδοτική εταιρία ζητούνται Υπάλληλοι Γραφείου για δίμηνη ή τετράμηνη απασχόληση, για το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών. Καλή γνώση αγγλικών, χειρισμός Η/Υ και άνεση στην επικοινωνία θεωρούνται απαραίτητα προσόντα. Αποστολή βιογραφικού με φωτογραφία: [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε

10 Μαι

17 Μαι
Πανελλήνια [ICAP EMPLOYMENT SOLUTIONS]

Υπάλληλοι Γραφείου (8ωρο) Η ICAP Employment Solutions, για λογαριασμό πελάτη της πολυεθνικής εταιρίας στον χώρο των τηλεπικοινωνιών, αναζητά υποψηφίους για την κάλυψη θέσεων 8ωρης απασχόλησης στο τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών. Ο/Η κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος/η για την ολιστική

09 Μαι
Πανελλήνια [First Dial Telecommunications]

Υπάλληλοι Γραφείου ζητούνται για διαχείριση τηλεφωνικών κλήσεων. Περιγραφή θέσης: Η θέση γραφείου αφορά άτομα όλων των ηλικιών τα οποία έχουν διάθεση για δουλειά και θα μπορέσουν να ενταχθούν άμεσα σε ένα από τα τμήματα του τηλεφωνικού μας κέντρου. Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος λυκείου, ΙΕΚ ή

07 Μαι
Πανελλήνια [DRIVE SA]

Υπάλληλοι Γραφείου - Χαλκιδική, Κατερίνη και Σαντορίνη Η DRIVE AE, εταιρία εκμισθώσεων αυτοκινήτων, αναζητά άτομα για εργασία στο τμήμα των ενοικιάσεων για τα υποκαταστήματά της. Δεξιότητες/προσόντα: Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας Υπευθυνότητα και συνέπεια Άριστη γνώση της αγγλικής