14 Νοε

Υδραυλικός

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρία Meccanica Group A.E. στα πλαίσια έργου που έχει αναλάβει αναζητά άτομο με ειδικότητα Υδραλικού Απαιτούμενα προσόντα: Κάτοχος Άδειας Τεχνίτη Α΄τάξης 1ης ειδικότητας και άνω Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους στα ελληνικά Μόνο τα βιογραφικά που πληρούν τις ως...

Σχετικες Αγγελιες

12 Φεβ
Πανελλήνια [KALIMERA KRITI HOTEL & VILLAGE RESORT]

Συντηρητής / Υδραυλικός για τις Πισίνες Απαραίτητα προσόντα: Τουλάχιστον 1-2 χρόνων επαγγελματική εμπειρία Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά Στο πλαίσιο της παραπάνω θέσης η εταιρία μας προσφέρει: Μισθό ανάλογο των προσόντων Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας Διαμονή, διατροφή,

04 Φεβ
Δήμος Κω [MGC - MIKRI POLI RHODES, KOS, CRETE & TUI MAGIC LIFE PLIMMIRI ]

Ο όμιλος ξενοδοχείων Mikri Poli Resorts (Rhodes, Kos, Crete) TUI Magic Life Plimmiri by Atlantica, σας προσκαλεί να στείλετε το βιογραφικό σας στη θέση: Συντηρητής / Υδραυλικός – Κως Το ξενοδοχειακό συγκρότημα Sentido Carda Beach Mikri Poli Kos by Atlantica επιθυμεί να προσλάβει  για τη σεζόν 2019 Συντηρητή / Υδραυλικό (κωδ.: MPKM2) Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο

13 Φεβ
Πανελλήνια [HOTEL BRAIN]

Η HotelBrain, είναι μια ανεξάρτητη εταιρία που εξειδικεύεται στη διαχείριση και ανάπτυξη ξενοδοχειακών μονάδων, καθώς και στην παροχή συμβουλευτικών υπηρεσιών. Ζητούνται για εποχική απασχόληση για ξενοδοχειακές μονάδες που διαχειρίζεται η HotelBrain στην Κρήτη, στα Χανιά στο Ρέθυμνο, για την παρακάτω

08 Φεβ
Πανελλήνια [G-HOTELS]

Από την ξενοδοχειακή αλυσίδα G-Hotels στην Καλλιθέα Χαλκιδικής ζητούνται Υδραυλικός, Ηλεκτρολόγος και Θερμαστής Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο από αντίστοιχη σχολή Απαραίτητη προϋπηρεσία 3 ετών και άνω σε ανάλογη θέση εργασίας Επαγγελματισμός με πνεύμα συνεργασίας Η εταιρία προσφέρει:

08 Φεβ
Πανελλήνια [MECCANICA GROUP A.E.]

Η εταιρία Meccanica Group A.E. στο πλαίσιο έργου που έχει αναλάβει αναζητά άτομο με την ειδικότητα του Υδραυλικού Απαιτούμενο προσόν: Κάτοχος άδειας τεχνίτη Α' τάξης, 1ης ειδικότητας και άνω Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους στα ελληνικά. Μόνο τα βιογραφικά που πληρούν την