14 Νοε

Υδραυλικός

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρία Meccanica Group A.E. στα πλαίσια έργου που έχει αναλάβει αναζητά άτομο με ειδικότητα Υδραλικού Απαιτούμενα προσόντα: Κάτοχος Άδειας Τεχνίτη Α΄τάξης 1ης ειδικότητας και άνω Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους στα ελληνικά Μόνο τα βιογραφικά που πληρούν τις ως...

Σχετικες Αγγελιες

13 Δεκ
Δήμος Ηρακλείου [SYCHEM ΑΕ]

Επιθυμητή ειδικότητα: Τεχνίτης Υδραυλικός Θέση: τμήμα παραγωγής και κατασκευών Τόπος: Έδρα σε Κρήτη ΒΙΠΕ Ηρακλείου, για έργα σε Ελλάδα και Κύπρο Απαραίτητα προσόντα: Ελάχιστη πενταετής προϋπηρεσία σε κτηριακές εγκαταστάσεις και κυρίως σε δίκτυα πολυπροπυλενίου και πολυαιθυλενίου. Η

13 Δεκ

Επιθυμητή ειδικότητα: Βοηθός Υδραυλικός Θέση: τμήμα παραγωγής και κατασκευών Τόπος: Έδρα σε Κρήτη ΒΙΠΕ Ηρακλείου, για έργα σε Ελλάδα και Κύπρο Απαραίτητα προσόντα: Ελάχιστη διετής προϋπηρεσία σε υδραυλικές εγκαταστάσεις Η εταιρία: Πρωτοπόρος ελληνική εταιρία στη σχεδίαση και κατασκευή

13 Δεκ
Αθήνα [SYCHEM ΑΕ]

Επιθυμητή ειδικότητα: Τεχνίτης Υδραυλικός Θέση: Τμήμα εργολαβιών Τόπος: Έδρα σε Αθήνα, Αγία Παρασκευή για έργα σε Ελλάδα και Κύπρο Απαραίτητα προσόντα: Ελάχιστη πενταετής προϋπηρεσία σε κτιριακές εγκαταστάσεις και κυρίως σε δίκτυα πολυπροπυλενίου και πολυαιθυλενίου. Η εταιρία: Πρωτοπόρος

13 Δεκ
Πανελλήνια [G-HOTELS]

Από την ξενοδοχειακή αλυσίδα G-Hotels στην Καλλιθέα Χαλκιδικής ζητούνται Υδραυλικός, Ηλεκτρολόγος και Θερμαστής Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο από αντίστοιχη σχολή Απαραίτητη προϋπηρεσία 3 ετών και άνω σε ανάλογη θέση εργασίας Επαγγελματισμός με πνεύμα συνεργασίας Η εταιρία προσφέρει:

13 Δεκ
Πανελλήνια [MECCANICA GROUP A.E.]

Η εταιρία Meccanica Group A.E. στο πλαίσιο έργου που έχει αναλάβει αναζητά άτομο με την ειδικότητα του Υδραλικού Απαιτούμενο προσόν: Κάτοχος άδειας τεχνίτη Α' τάξης, 1ης ειδικότητας και άνω Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους στα ελληνικά. Μόνο τα βιογραφικά που πληρούν την