14 Νοε

Απόφοιτος ΤΕΙ Επικοινωνίας

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Απόφοιτος ΤΕΙ Επικοινωνίας Η εταιρία Meccanica Group A.E. στα πλαίσια έργου που έχει αναλάβει αναζητά πτυχιούχο ΑΤΕΙ σχετικό με το αντικείμενο της επικοινωνίας. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ΤΕΙ τμήματος επικοινωνίας ή άλλο παρεμφερές Πιστοποιητικό γνώσης χειρισμού Η/Υ και συγκεκριμένα των...

Σχετικες Αγγελιες

13 Δεκ
Πανελλήνια [MECCANICA GROUP A.E.]

Απόφοιτος ΤΕΙ Επικοινωνίας Η εταιρία Meccanica Group A.E. στο πλαίσιο έργου που έχει αναλάβει αναζητά πτυχιούχο ΤΕΙ σχετικό με το αντικείμενο της επικοινωνίας. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ΤΕΙ Τμήματος Επικοινωνίας ή άλλο παρεμφερές Πιστοποιητικό γνώσης χειρισμού Η/Υ και συγκεκριμένα των

13 Δεκ
Πανελλήνια [EUROTRAINING]

Ο εκπαιδευτικός οργανισμός EUROTraining Α.Ε. δραστηριοποιείται σε Αθήνα, Θεσσαλονίκη και Βόλο. Περισσότερες πληροφορίες θα βρείτε στην ιστοσελίδα www.eurotraining.gr. Για τη στελέχωση της κεντρικής δομής της Αθήνας (πλατεία Κάνιγγος) ζητείται Απόφοιτος ΑΕΙ / ΤΕΙ με εμπειρία στην Υλοποίηση Σεμιναρίων και

23 Νοε

Η Meccanica Group Α.Ε. στo πλαίσιo έργου που έχει αναλάβει, αναζητά Aπόφοιτο ΑΤΕΙ Σχολής με Αντικείμενο Επικοινωνίας κάτοχο πιστοποίησης γνώσης υπολογιστών (ECDL ή ισάξιο) και πιστοποίησης γνώσης αγγλικών επιπέδου Β2. Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους αναγράφοντας τον κωδικό

21 Νοε

15 Δεκ
Πανελλήνια [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος στο πλαίσιο του προγράμματος εταιρικής υπευθυνότητας δίνει τη δυνατότητα στους φοιτητές των Τ.Ε.Ι. να κάνουν την πρακτική τους άσκηση* στην εταιρία μας. *Επιδοτούμενη υποχρεωτική πρακτική άσκηση