14 Νοε

Διανομείς (Delivery)

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλής ζητούνται Διανομείς (Delivery) για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Δίπλωμα αυτοκινήτου και μηχανής Κάτοχος μηχανής Ηλικία έως 35 ετών Ευελιξία ωραρίου Ικανότητα επικοινωνίας Επαγγελματισμός Παροχές: Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και ασφάλιση Πλήρης...

Σχετικες Αγγελιες

08 Φεβ
Πανελλήνια [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλής ζητούνται Διανομείς (Delivery) για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Δίπλωμα αυτοκινήτου και μηχανής Κάτοχος μηχανής Ηλικία έως 35 ετών Ευελιξία ωραρίου Ικανότητα επικοινωνίας Επαγγελματισμός Παροχές: Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και ασφάλιση Πλήρης

18 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ERGON FOODS]

Ζητείται  Άτομο για Διανομές - Delivery για το κατάστημά μας στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Είδος εργασίας: Πλήρης απασχόληση   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

13 Φεβ
Πανελλήνια [IN GLOBE LTD]

Η Inglobe για λογαριασμό πελάτη της ζητά άμεσα Διανομείς για Εργοστάσιο Πουλερικών στη Λεμεσό της Κύπρου. Η θέση είναι πλήρους απασχόλησης. Απαραίτητα προσόντα: Άδεια οδηγού επαγγελματική κατηγορίας πέραν των 3,5 τόνων (κατηγορία Γ' και Γ1) Τουλάχιστον 2 χρόνων εμπειρία σε παρόμοια θέση Πιστοποιητικό

08 Φεβ
Πανελλήνια [ONEX]

Η εταιρία Skycom ΕΠΕ ενδιαφέρεται να προσλάβει Διανομείς Εγγράφων Αντικειμένων πλήρους απασχόλησης. Περιοχές απασχόλησης: Αθήνα • Θεσσαλονίκη • πρωτεύουσες νομών σε όλη την επικράτεια Απαραίτητα προσόντα υποψηφίου: Δίπλωμα μηχανής απεριόριστων κυβικών Μέγιστο επίπεδο εκπαίδευσης:

29 Ιαν
Πανελλήνια [Burger King Cyprus]

Ευκαιρίες καριέρας στην Κύπρο! Εργοδότηση με εποχικά συμβόλαια ή ετήσια συμβόλαια και με προοπτική μόνιμης απασχόλησης! Το Burger King Κύπρου ψάχνει για νέα ταλέντα με ενέργεια και ευχάριστη προσωπικότητα για να στελεχώσει τα εστιατόριά του σε όλες τις πόλεις της Κύπρου στη θέση: Διανομείς Φαγητού