14 Νοε

Μηχανικός Πωλήσεων - Αθήνα

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Μηχανικός Πωλήσεων – Αθήνα (SAL 1210) Περιγραφή: Καταξιωμένη εταιρία στον χώρο της παραγωγής δομικών υλικών με παρουσία στην Ελλάδα και στο εξωτερικό αναζητά μηχανικό πωλήσεων για τις ανάγκες της περαιτέρω ανάπτυξής της. Καθήκοντα θέσης: Ο κατάλληλος υποψήφιος θα ασχοληθεί με την υποστήριξη και...

Σχετικες Αγγελιες

06 Μαρ
Πανελλήνια [PORCELANA]

Η εταιρία Porcelana που δραστηριοποιείται στον κλάδο των πλακιδίων, ειδών υγιεινής ζητά Μηχανικό Πωλήσεων για την Αθήνα. Αντικείμενο απασχόλησης: Έρευνα και προγραμματισμένη ημερήσια επίσκεψη σε νεόδμητα κατασκευαστικά έργα, ξενοδοχειακές μονάδες, αρχιτεκτονικά γραφεία, τεχνικές εταιρίες

05 Μαρ
Πανελλήνια [Κατασκευαστική εταιρία]

Κατασκευαστική εταιρία αναζητά Μηχανικό Πωλήσεων για τη στελέχωση γραφείου στην Αθήνα. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ Γνώση αγγλικών AutoCAD, Photoshop Δίπλωμα οδήγησης Επικοινωνιακές δεξιότητες Δυνατότητα ταξιδιών εκτός Αττικής [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

27 Φεβ
Πανελλήνια [ΑΝΑΔΕΙΞΗ]

Μηχανικός Πωλήσεων – Αθήνα Κωδικός θέσης: SAL 2702 Περιγραφή: Κορυφαία εταιρία κατασκευής και εμπορίας τεχνικού και βιομηχανικού εξοπλισμού αναζητά μηχανικό πωλήσεων για τις ανάγκες της περαιτέρω ανάπτυξής της στην Αττική και την Νότια Ελλάδα. Καθήκοντα θέσης: Ο κατάλληλος υποψήφιος θα

27 Φεβ

19 Μαρ
Πανελλήνια [Εταιρία Marketing]

3 νέες θέσεις άμεσης κάλυψης Στελέχη Πωλήσεων Η καλύτερη εταιρία Marketing και Επικοινωνίας για το 2018 επιθυμεί να εντάξει, 3 νέους υποψήφιους για το τμήμα των Πωλήσεων. Η εταιρία προσφέρει: Ελκυστικό σύστημα αμοιβών Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον Πλήρη και δωρεάν εκπαίδευση Προοπτικές