14 Νοε

Ιατροί Ειδικευμένοι Δερματολόγοι ή Πλαστικοί Χειρουργοί - Λεμεσός

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ο βραβευμένος όμιλος δερματολογίας, πλαστικής χειρουργικής και μεταμόσχευσης μαλλιών CDM Medical Group αναζητά: Ιατρούς Ειδικευμένους Δερματολόγους ή Πλαστικούς Χειρουργούς για πλήρη απασχόληση στη Λεμεσό. Απαραίτητα προσόντα: Πτυxίο ιατρικής και τίτλος ειδικότητας Άριστη γνώση αγγλικών (γνώση...

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

04 Δεκ
Πανελλήνια [COSMETIC DERMA MEDICINE]

Ο βραβευμένος όμιλος δερματολογίας, πλαστικής χειρουργικής και μεταμόσχευσης μαλλιών CDM Medical Group αναζητά Ιατρούς Ειδικευμένους Δερματολόγους ή Πλαστικούς Χειρουργούς για πλήρη απασχόληση στη Λεμεσό. Απαραίτητα προσόντα: Πτυxίο ιατρικής και τίτλος ειδικότητας Άριστη γνώση αγγλικών (γνώση

21 Νοε
Αθήνα [COSMETIC DERMA MEDICINE]

Ο βραβευμένος όμιλος δερματολογίας, πλαστικής χειρουργικής και μεταμόσχευσης μαλλιών CDM Medical Group αναζητά Ιατρούς Ειδικευμένους Δερματολόγους ή Πλαστικούς Χειρουργούς για πλήρη ή μερική απασχόληση στη Γλυφάδα. Απαραίτητα προσόντα: Πτυxίο ιατρικής και τίτλος ειδικότητας Άριστη γνώση

05 Δεκ
Πανελλήνια [FIGURA ]

Ο όμιλος αισθητικής ιατρικής Figura - Eonia, στo πλαίσιο της περαιτέρω ανάπτυξης του ενδιαφέρεται να προσλάβει Ιατρούς Δερματολόγους για τη στελέχωση των ιατρείων του στην Αθήνα. Προσφέρονται: Ελκυστικό πακέτο αποδοχών Μακροχρόνια συνεργασία Δυνατότητες επαγγελματικής ανάπτυξης και εξέλιξης

04 Δεκ

Ο βραβευμένος όμιλος δερματολογίας, πλαστικής χειρουργικής και μεταμόσχευσης μαλλιών CDM Medical Group αναζητά Ιατρούς σε Αναμονή για Ειδικότητα Δερματολογίας Πλαστικής για πλήρη απασχόληση στη Λεμεσό. Απαραίτητα προσόντα: Πτυxίο ιατρικής Άριστη γνώση αγγλικών (γνώση επιπλέον ξένων γλωσσών θα

29 Νοε
Πανελλήνια [ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΕ]

Ζητούνται Ιατροί Χειρουργοί Για συνεργασία σε: Πρωινή απασχόληση, ωράριο 08:00-14:00, με πάγια αντιμισθία Εφημερίες στην Κεντρική Κλινική Αθηνών Α.Ε. Περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τον όμιλο μπορείτε να βρείτε στο http://www.centralclinic.gr/ [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Λόγω της