14 Νοε

Ιατροί Ειδικευμένοι Δερματολόγοι ή Πλαστικοί Χειρουργοί - Λεμεσός

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ο βραβευμένος όμιλος δερματολογίας, πλαστικής χειρουργικής και μεταμόσχευσης μαλλιών CDM Medical Group αναζητά: Ιατρούς Ειδικευμένους Δερματολόγους ή Πλαστικούς Χειρουργούς για πλήρη απασχόληση στη Λεμεσό. Απαραίτητα προσόντα: Πτυxίο ιατρικής και τίτλος ειδικότητας Άριστη γνώση αγγλικών (γνώση...

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

20 Φεβ
Δήμος Ρόδου [COSMETIC DERMA MEDICINE]

Ο βραβευμένος όμιλος δερματολογίας, πλαστικής χειρουργικής και μεταμόσχευσης μαλλιών CDM Medical Group αναζητά Ιατρούς Ειδικευμένους Δερματολόγους ή Πλαστικούς Χειρουργούς για πλήρη ή μερική απασχόληση στη Ρόδο. Απαραίτητα προσόντα: Πτυxίο Ιατρικής και τίτλος ειδικότητας Άριστη γνώση αγγλικών

20 Φεβ
Πανελλήνια [FIGURA ]

Ο όμιλος αισθητικής ιατρικής FIGURA – EONIA στo πλαίσιο της περαιτέρω ανάπτυξής του ενδιαφέρεται να προσλάβει Ιατρούς Δερματολόγους για τη στελέχωση των ιατρείων του στην Αθήνα. Προσφέρονται: Ελκυστικό πακέτο αποδοχών Μακροχρόνια συνεργασία Δυνατότητες επαγγελματικής ανάπτυξης και εξέλιξης

13 Φεβ
Πανελλήνια [ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΕ]

Ζητούνται Ιατροί Χειρουργοί Για συνεργασία με: Πρωινή απασχόληση / ωράριο: 08:00-14:00 / με πάγια αντιμισθία Εφημερίες στην Κεντρική Κλινική Αθηνών Α.Ε. Περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τον όμιλο μπορείτε να βρείτε στο http://www.centralclinic.gr/. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Λόγω της

12 Φεβ

Ζητούνται Ιατροί Συνεργάτες / Χειρουργοί για εσωτερική εφημερία στο χειρουργικό τμήμα ιδιωτικής κλινικής στην Αθήνα οι οποίοι να έχουν περατώσει το δεύτερο (2ο) έτος της Γενικής Χειρουργικής. Για εκδήλωση ενδιαφέροντος, παρακαλούμε, επικοινωνήστε μαζί μας μέσω του παρακάτω συνδέσμου: [Για να

24 Ιαν
Πανελλήνια [SOS ΙΑΤΡΟΙ ΑΕ]

Η SOS Ιατροί Α.Ε. αναζητά Δερματολόγους, ΩΡΛ, Παιδιάτρους, Νευρολόγους και Ψυχιάτρους Απαραίτητα προσόντα: Τίτλος ειδικότητας Άδεια ασκήσεως επαγγέλματος Ασφάλιση αστικής ευθύνης Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας Αναγνώριση τίτλων σπουδών από το ΔΟΑΤΑΠ σε περίπτωση πτυχίου της αλλοδαπής Η SOS