13 Νοε

Σύμβουλος Πωλήσεων B2B (ΗΛΕΙΑ & ΑΡΚΑΔΙΑ)

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Σύμβουλος Πωλήσεων B2B (ΗΛΕΙΑ ΑΡΚΑΔΙΑ) Η ICAP Employment Solutions, αναζητάει για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίο οργανισμό στον κλάδο των τηλεπικοινωνιών, Πωλητή Β2Β. Ο κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος για την προσέλκυση νέων πελατών με στόχο την πώληση των υπηρεσιών της εταιρείας εντός καθορισμένης...

Σχετικες Αγγελιες

11 Φεβ
Πανελλήνια [ICAP EMPLOYMENT SOLUTIONS]

Η ICAP Employment Solutions, αναζητάει Πωλητή Β2Β για λογαριασμό της εταιρίας Forthnet, κορυφαίας εταιρίας στον κλάδο των τηλεπικοινωνιών και ψυχαγωγίας. Ο κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος για την προσέλκυση νέων πελατών με στόχο την πώληση των υπηρεσιών Nova (συνδρομητική τηλεόραση, σταθερή τηλεφωνία και

11 Φεβ

11 Φεβ

14 Φεβ
Πανελλήνια [ΑΦΟΙ ΦΙΛΟΣΙΔΗ ΑΕ]

Η Αφοί Φιλοσίδη A.E., εξουσιοδοτημένος έμπορος Kosmocar A.E., ζητά για άμεση πρόσληψη Σύμβουλο Πωλήσεων Αυτοκινήτων Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία στη λιανική πώληση αυτοκινήτων τουλάχιστον 5 ετών (με προτίμηση σε εμπειρία στο group VW) Γνώσεις Η/Υ και αγγλικών Δυναμική προσωπικότητα Ικανότητα

08 Φεβ
Πανελλήνια [RANDSTAD]

Έχεις εμπειρία στις πωλήσεις και σε ενδιαφέρει ο χώρος του κτιριακού εξοπλισμού; Θέλεις να κάνεις το επόμενό σου βήμα ως Sales Representative στον κλάδο των εγκαταστάσεων εσωτερικών χώρων; Αν η απάντησή σου είναι ναι, τότε αυτή η ευκαιρία σε ενδιαφέρει! Παροχές Η εταιρεία προσφέρει στον Sales Representative τα