12 Νοε

Διευθυντής - Κως

Δήμος Κω
Περιγραφή θέσης εργασίας:

H ξενοδοχειακή μονάδα Aegean View Aqua Resort, που εδρεύει στην Κω, αναζητεί για να προσλάβει άμεσα Διευθυντή Η επιχείρηση προσφέρει: Διαμονή και διατροφή Δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης Μισθό ανάλογο των προσόντων [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε...

Σχετικες Αγγελιες

11 Δεκ
Δήμος Κω [AEGEAN VIEW]

H ξενοδοχειακή μονάδα Aegean View Aqua Resort, που εδρεύει στην Κω, αναζητεί για να προσλάβει άμεσα Διευθυντή Η επιχείρηση προσφέρει: Διαμονή και διατροφή Δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης Μισθό ανάλογο των προσόντων [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε

19 Δεκ
Δήμος Κω [VODAFONE]

Ειδικός της Ομάδας Ready - Κως Προσφέρουμε μια απίστευτη εμπειρία εξυπηρέτησης φέρνοντας τους πελάτες, μέσω της τεχνολογίας, πιο κοντά σε ό,τι αγαπούν. Ξεπερνάμε πάντα τις προσδοκίες των πελατών μας, κάνοντας την καθημερινότητά τους πιο συναρπαστική. Είμαστε δημιουργικοί, αεικίνητοι και

19 Δεκ
Δήμος Κω [OCEANIS BEACH & SPA RESORT]

Το ξενοδοχειακό συγκρότημα TUI Sensimar Oceanis Beach Spa Resort στην Κω ζητεί για τη νέα σεζόν 2019 Μάγειρα Β' Απαιτούμενα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 4 ή 5 αστέρων Η εταιρία προσφέρει: Ελκυστικό πακέτο παροχών Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας Προοπτικές εξέλιξης Διαμονή και διατροφή Οι

19 Δεκ

Το ξενοδοχειακό συγκρότημα TUI Sensimar Oceanis Beach Spa Resort στην Κω ζητεί για τη νέα σεζόν 2019 Σερβιτόρο Α' για a la carte εστιατόριο Απαιτούμενα προσόντα: Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση Καλή γνώση της αγγλικής και γερμανικής γλώσσας (καλή γνώση επιπλέον ξένων γλωσσών θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα) Επικοινωνιακές

19 Δεκ

Το ξενοδοχειακό συγκρότημα TUI Sensimar Oceanis Beach Spa Resort στην Κω ζητεί για τη νέα σεζόν 2019 Μάγειρα Α' a la carte εστιατορίου Απαιτούμενα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 4 ή 5 αστέρων Καλή γνώση διεθνούς και ελληνικής κουζίνας Η εταιρία προσφέρει: Ελκυστικό πακέτο παροχών Ευχάριστο