12 Νοε

Διευθυντής - Κως

Δήμος Κω
Περιγραφή θέσης εργασίας:

H ξενοδοχειακή μονάδα Aegean View Aqua Resort, που εδρεύει στην Κω, αναζητεί για να προσλάβει άμεσα Διευθυντή Η επιχείρηση προσφέρει: Διαμονή και διατροφή Δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης Μισθό ανάλογο των προσόντων [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε...

Σχετικες Αγγελιες

05 Μαι
Δήμος Κω [AEGEAN VIEW]

H ξενοδοχειακή μονάδα Aegean View Aqua Resort, που εδρεύει στην Κω, αναζητεί για να προσλάβει άμεσα Διευθυντή Η επιχείρηση προσφέρει: Διαμονή και διατροφή Δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης Μισθό ανάλογο των προσόντων [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε

22 Απρ
Δήμος Κω [LIDL]

Υποδιευθυντής-τρια Καταστήματος στην Κω Στον χώρο του εμπορίου κάθε μέρα είναι μια νέα πρόκληση. Ιδιαίτερα στη Lidl είμαστε ευχαριστημένοι μόνο όταν και οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι. Για τον λόγο αυτό αναζητάμε αξιόπιστους συνεργάτες, τους οποίους θα προετοιμάσουμε με τον καλύτερο τρόπο

20 Μαι
Δήμος Κω [ALBERTO GELSOMINO]

Το ξενοδοχείο Pelagos Suites Hotel Spa στην Κω, ζητάει άμεσα: Νυχτερινό Υπάλληλο Υποδοχής Προσόντα: Ευχάριστη και επικοινωνιακή προσωπικότητα Γνώση προγράμματος Protel Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε 4* ή 5* ξενοδοχείο Άριστη γνώση της αγγλικής, δεύτερη ξένη γλώσσα (κατά προτίμηση γερμανικά) θα θεωρηθεί

20 Μαι

H ξενοδοχειακή μονάδα Aegean View Aqua Resort, που εδρεύει στην Κω, αναζητεί για να προσλάβει άμεσα: Α' Μάγειρα Κρύας Κουζίνας Απαραίτητα προσόντα: Να έχει άριστη γνώση χειρισμού όλων των λειτουργιών της κουζίνας, τουλάχιστον 3 χρόνια στην ίδια θέση. Να είναι καλά ενημερωμένος για τη σύνταξη συνταγών και για

20 Μαι

H ξενοδοχειακή μονάδα Aegean View Aqua Resort, που εδρεύει στην Κω, αναζητεί για να προσλάβει άμεσα Πλύντριες Προσόντα: Απόφοιτος τουριστικής σχολής ή απαραίτητη διετής προϋπηρεσία σε ξενοδοχείο που παρέχει all-inclusive Προσφέρονται: Ικανοποιητικές αποδοχές και ασφάλιση Διαμονή και διατροφή Εποχική