12 Νοε

Promoters για Προώθηση Καλλυντικών - Αθήνα

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η INGROUP, ο αμιγώς ελληνικός όμιλος με 18 χρόνια παρουσία στον χώρο παροχής υπηρεσιών Human Resources, Outsourcing και Trade Marketing, ζητά για λογαριασμό πελάτη της γνωστής εταιρείας που δραστηριοποιείται στον χώρο των καλλυντικών Επιλεκτικής ζητά Προωθήτριες – Προωθητές για προώθηση επώνυμων καλλυντικών...

Σχετικες Αγγελιες

23 Νοε
Πανελλήνια [INGROUP]

Η INGROUP, ο αμιγώς ελληνικός όμιλος με 18 χρόνια παρουσία στο χώρο παροχής υπηρεσιών Human Resources, Outsourcing και Trade Marketing, αναζητά για λογαριασμό πελάτη της ζητά για λογαριασμό πελάτη της, γνωστής εταιρείας που δραστηριοποιείται στο χώρο των καλλυντικών. Προωθήτριες - Προωθητές για προώθηση αρωμάτων σε

14 Δεκ
Πανελλήνια [West SA]

Η West A.E., εταιρία παροχής υπηρεσιών sales και marketing με δραστηριότητα από το 1994 και πανελλαδική εμβέλεια, συνεργαζόμενη με πολυεθνικές και ελληνικές εταιρίες που πιστοποιούν την ποιότητα των υπηρεσιών της, αναζητά για την πόλη της Αθήνας Προωθήτριες Δερμοκαλλυντικών Εάν πιστεύετε ότι σας εκφράζουν

11 Δεκ
Πανελλήνια [Εκπαιδευτικός όμιλος]

Μεγάλος εκπαιδευτικός όμιλος στο πλαίσιο της στελέχωσης του τμήματος πωλήσεων ζητά να προσλάβει Στελέχη Τηλεφωνικής Προώθησης Εκπαιδευτικών Συμβουλών Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Α.Ε.Ι., Τ.Ε.Ι. ή Ι.Ε.Κ. Προϋπηρεσία τουλάχιστον δύο (2) ετών στις πωλήσεις αποκλειστικά στον κλάδο της

03 Δεκ
Πανελλήνια [S CREATION]

Από εταιρία παροχής υπηρεσιών ζητούντα νέες και νέοι Συνεργάτες για προώθηση καρτοκινητής τηλεφωνίας στην Αθήνα. Στείλε τώρα το βιογραφικό σου. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλ.: 210 8848370. http://www.screation.gr

26 Νοε

Μεγάλος εκπαιδευτικός όμιλος στο πλαίσιο της στελέχωσης του τμήματος πωλήσεων ζητά να προσλάβει: Στελέχη Τηλεφωνικής Προώθησης Εκπαιδευτικών Συμβούλων Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Α.Ε.Ι., Τ.Ε.Ι. ή Ι.Ε.Κ. Προϋπηρεσία τουλάχιστον δύο (2) ετών στις πωλήσεις αποκλειστικά στον κλάδο της