12 Νοε

Promoters για Προώθηση Καλλυντικών - Αθήνα

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η INGROUP, ο αμιγώς ελληνικός όμιλος με 18 χρόνια παρουσία στον χώρο παροχής υπηρεσιών Human Resources, Outsourcing και Trade Marketing, ζητά για λογαριασμό πελάτη της γνωστής εταιρείας που δραστηριοποιείται στον χώρο των καλλυντικών Επιλεκτικής ζητά Προωθήτριες – Προωθητές για προώθηση επώνυμων καλλυντικών...

Σχετικες Αγγελιες

07 Μαι
Πανελλήνια [INGROUP]

Η INGROUP, ο αμιγώς ελληνικός όμιλος με 19 χρόνια παρουσία στο χώρο παροχής υπηρεσιών Human Resources, Outsourcing και Trade Marketing, αναζητά για πολυεθνική εταιρεία πελάτη της που δραστηριοποιείται στο κανάλι του φαρμακείου: Promoters Σε καταστήματα καλλυντικών Περιοχή: Αθήνα Περίοδος 5ος– 9ος (ΗR 30268) Προσόντα:

08 Μαι
Πανελλήνια [Εκπαιδευτικός όμιλος]

Μεγάλος εκπαιδευτικός όμιλος στο πλαίσιο της στελέχωσης του τμήματος πωλήσεων ζητά να προσλάβει: Στελέχη Τηλεφωνικής Προώθησης Εκπαιδευτικών Συμβούλων Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Α.Ε.Ι., Τ.Ε.Ι. ή Ι.Ε.Κ. Προϋπηρεσία τουλάχιστον δύο (2) ετών στις πωλήσεις αποκλειστικά στον κλάδο της

07 Μαι

Η INGROUP, ο αμιγώς ελληνικός όμιλος με 19 χρόνια παρουσία στο χώρο παροχής υπηρεσιών Human Resources, Outsourcing και Trade Marketing, αναζητά για πολυεθνική εταιρεία πελάτη της που δραστηριοποιείται στο κανάλι του φαρμακείου: Promoters Για κανάλι φαρμακείου Περιοχή: Αθήνα Περίοδος 5ος– 7ος (HR 30258) Προσόντα: Αποδεδειγμένη

06 Μαι
Πανελλήνια [S CREATION]

Η διαφημιστική εταιρία Sens Creation Advertising με έδρα την Αθήνα ζητάει Nέες κοπέλες για προώθηση καταναλωτικών προϊόντων σε διάφορα καταστήματα λιανικής, εκθέσεις πολυχώρους. Στείλε τώρα το βιογραφικό σου. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Ή κάλεσε στο τηλέφωνο επικοινωνίας: 210 8848360.

06 Μαι

Η Ingroup, ο αμιγώς ελληνικός όμιλος με 19 χρόνων παρουσία στον χώρο της παροχής υπηρεσιών human resources, outsourcing και trade marketing, αναζητά για εταιρία-πελάτη Promoters για Προώθηση Προϊόντων σε Χώρο Super Market Κωδικός: HR 30248 Προσόντα: Άτομα δυναμικά, επικοινωνιακά, με αντίληψη και πωλησιακές ικανότητες Άτομα ευέλικτα,