12 Νοε

Βοηθοί Ζαχαροπλάστες - Περιστέρι

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται πεπειραμένοι Βοηθοί Ζαχαροπλάστες έως 35 ετών από επώνυμη εταιρία ζαχαροπλαστικής που εδρεύει στο Περιστέρι. Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνήσετε με τη γραμματεία στο τηλ.: 210 5769157 (καθημερινές 08:0017:00). Aποστολή βιογραφικών. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας,...

Σχετικες Αγγελιες

20 Μαι
Αθήνα [FOOD PLUS ]

To εστιατόριo Pizza Hut Περιστερίου ζητά Προσωπικό Κουζίνας Διανομέας μερικής απασχόλησης με ενθουσιασμό και πνεύμα ομαδικότητας, ηλικίας 18-30 ετών. Παρέχονται ικανοποιητικές αποδοχές, ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, προοπτικές εξέλιξης. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

20 Μαι

To εστιατόριo Pizza Hut Περιστερίου ζητά Διανομέα μερικής απασχόλησης με ενθουσιασμό και πνεύμα ομαδικότητας, ηλικίας 18-30 ετών. Παρέχονται ικανοποιητικές αποδοχές, ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, προοπτικές εξέλιξης. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

17 Μαι
Αθήνα [COSMETIC DERMA MEDICINE]

Ο βραβευμένος όμιλος δερματολογίας, πλαστικής χειρουργικής και μεταμόσχευσης μαλλιών CDM Medical Group αναζητά: Νοσηλευτικό Προσωπικό για πλήρη απασχόληση με έδρα το Περιστέρι.  Απαραίτητα προσόντα: Πτυxίο Νοσηλευτικής ΑΕΙ ή ΤΕΙ Άριστη γνώση αγγλικών, γνώση επιπλέον ξένων γλωσσών θα εκτιμηθεί

17 Μαι
Αθήνα [VODAFONE]

Sales Advisor – Περιστέρι Function: CBU Band: Staff band Sub-function: Retail sales Reports to: Shop manager Οι sales advisors μας, προσφέρουν στους πελάτες που επισκέπτονται τα καταστήματά μας ολοκληρωμένες λύσεις επικοινωνίας αξιοποιώντας προϊόντα και υπηρεσίες της εταιρίας, παρέχοντάς τους παράλληλα μια απίστευτη εμπειρία εξυπηρέτησης.

16 Μαι

Ειδικός της Ομάδας Ready Κατανοούμε τις ανάγκες των πελατών μας και, εκμεταλλευόμενοι την τεχνολογία, ανακαλύπτουμε μαζί νέους τρόπους για να κάνουν αυτά που αγαπούν. Βοηθάμε τους ανθρώπους να συνδέονται με αυτούς που αγαπούν καθημερινά και να δημιουργούν ένα μέλλον που συναρπάζει, προσφέροντας