12 Νοε

Βοηθοί Ζαχαροπλάστες - Περιστέρι

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται πεπειραμένοι Βοηθοί Ζαχαροπλάστες έως 35 ετών από επώνυμη εταιρία ζαχαροπλαστικής που εδρεύει στο Περιστέρι. Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνήσετε με τη γραμματεία στο τηλ.: 210 5769157 (καθημερινές 08:0017:00). Aποστολή βιογραφικών. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας,...

Σχετικες Αγγελιες

05 Φεβ
Αθήνα [PASSARELLA A.E.]

Ζητούνται πεπειραμένοι Βοηθοί Ζαχαροπλάστες έως 35 ετών από επώνυμη εταιρία ζαχαροπλαστικής που εδρεύει στο Περιστέρι. Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνήσετε με τη γραμματεία στο τηλ.: 210 5769157 (καθημερινές 08:00–17:00). Aποστολή βιογραφικών. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας,

18 Φεβ
Αθήνα [Μεσιτική εταιρία]

Μεσιτική εταιρία με μεγάλο πελατολόγιο ζητά για την περιοχή του Περιστερίου Συνεργάτες για Μερική Απασχόληση Δυνατότητα ελεύθερου ωραρίου, για υπόδειξη ακινήτων στους πελάτες μας. Προσφέρεται δωρεάν εκπαίδευση, υψηλές αμοιβές, γραμματειακή υποστήριξη στα γραφεία μας δίπλα στο μετρό. Tηλ.

15 Φεβ
Αθήνα [VODAFONE]

Ειδικός της Ομάδας Ready - Περιστέρι Προσφέρουμε μια απίστευτη εμπειρία εξυπηρέτησης φέρνοντας τους πελάτες, μέσω της τεχνολογίας, πιο κοντά σε ότι αγαπάνε. Ξεπερνάμε πάντα τις προσδοκίες των πελατών μας, κάνοντας την καθημερινότητά τους πιο συναρπαστική. Είμαστε δημιουργικοί, αεικίνητοι και

14 Φεβ
Αθήνα [ΑΦΟΙ ΦΙΛΟΣΙΔΗ ΑΕ]

Η Αφοί Φιλοσίδη A.E., εξουσιοδοτημένος έμπορος της Kosmocar A.E., ζητά για άμεση πρόσληψη Mηχανικό Αυτοκινήτων Περιοχή Περιστερίου και Βύρωνα Απαραίτητα προσόντα: Πολυετής επαγγελματική εμπειρία (κατά προτίμηση σε VW-Audi) Τεχνική εκπαίδευση και αποδεικτικό βασικού κύκλου σπουδών Επαγγελματική

14 Φεβ
Αθήνα [APOLLONION BAKERY]

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης, της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής; Η εταιρία Απολλώνιον ΑΒΕΕ, η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 29 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει Πωλητή/τρια για 8ωρη εργασία έως 31/12/2018 στο κατάστημά μας στο