12 Νοε

πωλήτρια ημιαπασχόληση

Αθήνα Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

πωλήτρια
Αρμοδιότητες: πωλήτρια γυναικείων υποδημάτων στο Χαλάνδι
Απαραίτητα Προσόντα: πωληση
Επιθυμητά Προσόντα: πωληση
Η εταιρία προσφέρει:ημιαπασχόληση

Σχετικες Αγγελιες

14 Δεκ
Αθήνα [ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΣΠΥΡΟΣ]

*ΠΩΛΗΤΡΙΑ *ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΛΙΑΝΙΚΗΣ ΠΩΛΗΣΗΣ ΛΕΥΚΩΝ ΕΙΔΩΝ. Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΔΙΑΘΕΤΕΙ ΚΑΙ ΤΜΗΜΑ ΧΟΝΔΡΙΚΗΣ ΠΩΛΗΣΗΣ ΚΑΙ e-shops. ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ Ο *ΠΡΟΣΧΑΡΟΣ

13 Δεκ
Αθήνα [BAZAAR]

Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 145 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικοί στόχοι μας είναι η ικανοποίηση των

13 Δεκ

12 Δεκ
Αθήνα [Μεγάλη βιομηχανία τροφίμων]

Μεγάλη βιομηχανία τροφίμων με έδρα στη Μεταμόρφωση Αττικής ζητά για άμεση πρόσληψη Πωλητή / Πωλήτρια Επαγγελματικών Προϊόντων Αρμοδιότητες: Ανάπτυξη πελατολογίου στην περιοχή της Αττικής και της Δυτικής Ελλάδας Διαχείριση και εποπτεία δικτύου διανομής Εποπτεία τοπικών

11 Δεκ
Αθήνα [APOLLONION BAKERY]

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης, της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής; Η εταιρία Απολλώνιον ΑΒΕΕ, η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 29 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει για το κατάστημα στα Κάτω Πατήσια: Πωλήτρια με εμπειρία σε χώρο