11 Νοε

Καθηγητές από όλες τις ειδικότητες – Φοιτητικές Εργασίες –Academynet

Πανελλήνια Freelance Εργασία από απόσταση: Ναι
Περιγραφή θέσης εργασίας:

H Academynet ζητά σύναψη συνεργασίας με υψηλά εξειδικευμένους και καταρτισμένους επιστήμονες για την υποστήριξη στη συγγραφή φοιτητικών εργασιών, που να διαθέτουν:
• πτυχίο ΑΕΙ
• μεταπτυχιακό ή και διδακτορικό δίπλωμα
• άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας
• προϋπηρεσία στην υποστήριξη συγγραφής φοιτητικών εργασιών
Ενδεικτικά, ζητούνται καθηγητές από τις κάτωθι ειδικότητες:
Οικονομετρίας, Στατιστικής, Πληροφορικής, Οικονομικών επιστημών, Φυσικής, Χημείας, Βιολογίας, Μαθηματικών, Ηλεκτρολογίας, Ιατρικής, Φαρμακευτικής, Νοσηλευτικής, Ψυχολογίας, Νομικής, Ψηφιακής Τεχνολογίας, Digital Marketing, Χρηματοοικονομικών, Λογιστικής, Μάρκετινγκ, Φιλολογίας, μηχανολόγοι μηχανικοί, κτλ.
Αποστείλετε το βιογραφικό σας στο email: academynetstaff@gmail.com

ACADEMYNET

Σχετικες Αγγελιες

22 Απρ
Πανελλήνια [ACADEMYNET]

Καθηγητές από όλες τις ειδικότητες – Φοιτητικές Εργασίες –Academynet H Academynet ζητά σύναψη συνεργασίας με υψηλά εξειδικευμένους και καταρτισμένους επιστήμονες για την υποστήριξη στη συγγραφή φοιτητικών εργασιών, που να διαθέτουν: • πτυχίο ΑΕΙ • μεταπτυχιακό ή και διδακτορικό δίπλωμα • άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας • προϋπηρεσία στην υποστήριξη συγγραφής φοιτητικών εργασιών Ενδεικτικά, ζητούνται καθηγητές από τις κάτωθι ειδικότητες: Οικονομετρίας...

... Στατιστικής, Πληροφορικής, Οικονομικών επιστημών, Φυσικής, Χημείας, Βιολογίας, Μαθηματικών, Ιατρικής, Φαρμακευτικής, Νοσηλευτικής, Ψυχολογίας, Νομικής, Ψηφιακής Τεχνολογίας, Χρηματοοικονομικών, Λογιστικής, Μάρκετινγκ, Φιλολογίας, κτλ.
Αποστείλετε το βιογραφικό σας στο email: info@academynet.edu.gr

Tags:

15 Μαι
Πανελλήνια [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος στο πλαίσιο του προγράμματος εταιρικής υπευθυνότητας δίνει τη δυνατότητα στους φοιτητές των ΤΕΙ να κάνουν την πρακτική τους άσκηση* στην εταιρία μας (σε όλη την Ελλάδα). *Επιδοτούμενη υποχρεωτική

14 Μαι
Πανελλήνια [EMERALD SEA]

[Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

13 Μαι
Πανελλήνια [MEDITERRANEAN COLLEGE]

Το Mediterranean College στο πλαίσιο στελέχωσης της Σχολής Επαγγελμάτων Υγείας ζητά να προσλάβει διδακτικό προσωπικό μερικής απασχόλησης στο πεδίο Καθηγητές Φυσικής Αγωγής / Προπονητικής Κωδικός θέσης: SPORTS19 για διδασκαλία στην ελληνική και την αγγλική γλώσσα. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Φυσικής

07 Μαι

Το Mediterranean College στο πλαίσιο στελέχωσης του κέντρου ξένων γλωσσών ζητά να προσλάβει Καθηγητές για διδασκαλία αγγλικής γλώσσας για μερική απασχόληση. (κωδικός θέσης: ENGL18) Απαραίτητα προσόντα: Κατοχή μεταπτυχιακού ή διδακτορικού τίτλου σε συναφές αντικείμενο Επαγγελματική εμπειρία