11 Νοε

Καθηγητές από όλες τις ειδικότητες – Φοιτητικές Εργασίες –Academynet

Πανελλήνια Freelance Εργασία από απόσταση: Ναι
Περιγραφή θέσης εργασίας:

H Academynet ζητά σύναψη συνεργασίας με υψηλά εξειδικευμένους και καταρτισμένους επιστήμονες για την υποστήριξη στη συγγραφή φοιτητικών εργασιών, που να διαθέτουν:
• πτυχίο ΑΕΙ
• μεταπτυχιακό ή και διδακτορικό δίπλωμα
• άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας
• προϋπηρεσία στην υποστήριξη συγγραφής φοιτητικών εργασιών
Ενδεικτικά, ζητούνται καθηγητές από τις κάτωθι ειδικότητες:
Οικονομετρίας, Στατιστικής, Πληροφορικής, Οικονομικών επιστημών, Φυσικής, Χημείας, Βιολογίας, Μαθηματικών, Ηλεκτρολογίας, Ιατρικής, Φαρμακευτικής, Νοσηλευτικής, Ψυχολογίας, Νομικής, Ψηφιακής Τεχνολογίας, Digital Marketing, Χρηματοοικονομικών, Λογιστικής, Μάρκετινγκ, Φιλολογίας, μηχανολόγοι μηχανικοί, κτλ.
Αποστείλετε το βιογραφικό σας στο email: academynetstaff@gmail.com

ACADEMYNET

Σχετικες Αγγελιες

29 Νοε
Πανελλήνια [ACADEMYNET]

Καθηγητές από όλες τις ειδικότητες – Φοιτητικές Εργασίες –Academynet H Academynet ζητά σύναψη συνεργασίας με υψηλά εξειδικευμένους και καταρτισμένους επιστήμονες για την υποστήριξη στη συγγραφή φοιτητικών εργασιών, που να διαθέτουν: • πτυχίο ΑΕΙ • μεταπτυχιακό ή και διδακτορικό δίπλωμα • άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας • προϋπηρεσία στην υποστήριξη συγγραφής φοιτητικών εργασιών Ενδεικτικά, ζητούνται καθηγητές από τις κάτωθι ειδικότητες: Οικονομετρίας...

... Στατιστικής, Πληροφορικής, Οικονομικών επιστημών, Φυσικής, Χημείας, Βιολογίας, Μαθηματικών, Ηλεκτρολογίας, Ιατρικής, Φαρμακευτικής, Νοσηλευτικής, Ψυχολογίας, Νομικής, Ψηφιακής Τεχνολογίας, Digital Marketing, Χρηματοοικονομικών, Λογιστικής, Μάρκετινγκ, Φιλολογίας, μηχανολόγοι μηχανικοί, κτλ.

Tags:

13 Δεκ
Πανελλήνια [G-HOTELS]

Από την ξενοδοχειακή αλυσίδα G-Hotels στην Καλλιθέα Χαλκιδικής ζητείται Βοηθός για εργασίες βιολογικού υδραυλικού με επαγγελματισμό και πνεύμα συνεργασίας. Προσφέρεται: Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών για πλήρη απασχόληση Διαμονή και διατροφή σε εργαζόμενους που κατοικούν έκτος Νομού

12 Δεκ
Πανελλήνια [www.clicknews6.gr]

Το πανελλαδικό νεοσύστατο δίχτυο νέων και ανεξάρτητων δημοσιογράφων ΕΡΜΗΣ και η επιχείρηση ιστοσελίδα www.clicknews6.gr αναζητούν συνεργάτες ακαδημαϊκούς και ερευνητές αρθρογράφους για συνεργασία. Αμοιβή αναλόγως προσόντων και αποδοτικότητας. επικοινωνία Στο email nioyzepochi@gmail.com

12 Δεκ
Πανελλήνια [MEDITERRANEAN COLLEGE]

Το Mediterranean College στο πλαίσιο στελέχωσης της Σχολής Διοίκησης Επιχειρήσεων ζητά να προσλάβει καθηγητές μερικής απασχόλησης στους παρακάτω τομείς: Marketing (κωδικός θέσης: MKT19) για διδασκαλία στην ελληνική και στην αγγλική γλώσσα. Απαραίτητα προσόντα: Διδακτορικός τίτλος σπουδών στο Μάρκετιγκ

12 Δεκ

Το Mediterranean College στο πλαίσιο στελέχωσης της Σχολής Ψυχολογίας ζητά να προσλάβει καθηγητή μερικής απασχόλησης για διδασκαλία μαθημάτων στο επιστημονικό πεδίο της Ψυχολογίας της Υγείας Kωδικός θέσης: PSY_HEALTH18 για διδασκαλία στην αγγλική γλώσσα. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ψυχολογίας