11 Νοε

Καθηγητές από όλες τις ειδικότητες – Φοιτητικές Εργασίες –Academynet

Πανελλήνια Freelance Εργασία από απόσταση: Ναι
Περιγραφή θέσης εργασίας:

H Academynet ζητά σύναψη συνεργασίας με υψηλά εξειδικευμένους και καταρτισμένους επιστήμονες για την υποστήριξη στη συγγραφή φοιτητικών εργασιών, που να διαθέτουν:
• πτυχίο ΑΕΙ
• μεταπτυχιακό ή και διδακτορικό δίπλωμα
• άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας
• προϋπηρεσία στην υποστήριξη συγγραφής φοιτητικών εργασιών
Ενδεικτικά, ζητούνται καθηγητές από τις κάτωθι ειδικότητες:
Οικονομετρίας, Στατιστικής, Πληροφορικής, Οικονομικών επιστημών, Φυσικής, Χημείας, Βιολογίας, Μαθηματικών, Ηλεκτρολογίας, Ιατρικής, Φαρμακευτικής, Νοσηλευτικής, Ψυχολογίας, Νομικής, Ψηφιακής Τεχνολογίας, Digital Marketing, Χρηματοοικονομικών, Λογιστικής, Μάρκετινγκ, Φιλολογίας, μηχανολόγοι μηχανικοί, κτλ.
Αποστείλετε το βιογραφικό σας στο email: academynetstaff@gmail.com

ACADEMYNET

Σχετικες Αγγελιες

31 Ιαν
Πανελλήνια [ACADEMYNET]

Καθηγητές από όλες τις ειδικότητες – Φοιτητικές Εργασίες –Academynet H Academynet ζητά σύναψη συνεργασίας με υψηλά εξειδικευμένους και καταρτισμένους επιστήμονες για την υποστήριξη στη συγγραφή φοιτητικών εργασιών, που να διαθέτουν: • πτυχίο ΑΕΙ • μεταπτυχιακό ή και διδακτορικό δίπλωμα • άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας • προϋπηρεσία στην υποστήριξη συγγραφής φοιτητικών εργασιών Ενδεικτικά, ζητούνται καθηγητές από τις κάτωθι ειδικότητες: Οικονομετρίας...

... Στατιστικής, Πληροφορικής, Οικονομικών επιστημών, Φυσικής, Χημείας, Βιολογίας, Μαθηματικών, Ιατρικής, Φαρμακευτικής, Νοσηλευτικής, Ψυχολογίας, Νομικής, Ψηφιακής Τεχνολογίας, Χρηματοοικονομικών, Λογιστικής, Μάρκετινγκ, Φιλολογίας, κτλ.

Tags:

18 Φεβ
Πανελλήνια [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος στο πλαίσιο του προγράμματος εταιρικής υπευθυνότητας, δίνει τη δυνατότητα στους φοιτητές των ΤΕΙ να κάνουν την πρακτική τους άσκηση* στην εταιρία μας (σε όλη την Ελλάδα). * Επιδοτούμενη υποχρεωτική

14 Φεβ
Πανελλήνια [Ανώνυμη εταιρία]

Μεγάλος εκπαιδευτικός όμιλος στο πλαίσιο της ανάπτυξής του επιθυμεί να στελεχωθεί στη Θεσσαλονίκη με: Εκπαιδευτικούς / Καθηγητές Ψυχολογίας Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο ΤΕΙ ή/και ΑΕΙ Προϋπηρεσία στον αντίστοιχο τομέα/ειδικότητα Εμπειρία στον χώρο της εκπαίδευσης στον αντίστοιχο

13 Φεβ
Πανελλήνια [Thessaloniki #JobFestival 2019]

Μάγειρες Μηνιαίος μισθός: 1.000 € - 1.800 € Προσφέρεται διαμονή. Εστιατόρια και καφετέριες στην Κύπρο, είναι στην ευχάριστη θέση να προσκαλέσουν έμπειρους μάγειρες για να ενταχθούν στις δυναμικές ομάδες τους. Αρμοδιότητες: Προετοιμασία των απαραίτητων υλικών και εξοπλισμού Ψήσιμο/ μαγείρεμα

13 Φεβ
Πανελλήνια [MEDITERRANEAN COLLEGE]

Το Mediterranean College στο πλαίσιο στελέχωσης της Σχολής Τουρισμού και Φιλοξενίας ζητά να προσλάβει διδακτικό προσωπικό στο πεδίο: Τουρισμός και Φιλοξενία Κωδικός θέσης: TOUR18 για διδασκαλία στην ελληνική και στην αγγλική γλώσσα. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο τουριστικής σχολής ή marketing ή διοίκησης