09 Νοε

Ζητούνται άτομα για διανομή εντύπων

Βέροια Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η διαφημιστική εταιρεία NextCom ζητεί άτομα για διανομή εντύπων στη Βέροια.
Η διανομή γίνεται κυρίως σε οικίες, γραμματοκιβώτια, είναι 3ήμερη (Πέμπτη-Παρασκευή-Σάββατο), πρωινή, 7ωρη (8:00-15:00), γίνεται κάθε εβδομάδα και υπάρχει δυνατότητα άμεσης πρόσληψης.
Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλώ επικοινωνήστε αρχικά με το γραφείο μας στα Ιωάννινα, Δευτέρα – Παρασκευή, από 09:0017:00 στο 2651083338

Telephone
Nextcom A.E.

Σχετικες Αγγελιες

20 Μαι
Αθήνα [phgasosgroup]

ζητούνται άτομα για διανομή εντύπων πόρτα πόρτα και σταθερά σημεία . Προϋπηρεσία επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη. βιογραφικά στο email: phgasosgroup@gmail.com . τηλέφωνο επικοινωνίας 2114030492. Υπεύθυνη επικοινωνίας κα Θωμαή Τσιαντάκη

17 Μαι
Πανελλήνια [εταιρία διαφημιστικού ταχυδρομείου]

Η μεγαλύτερη εταιρία διαφημιστικού ταχυδρομείου στην Κύπρο αναζητά: Ομαδάρχες Διανομής για τις περιοχές της Λεμεσού της Λευκωσίας. Αρμοδιότητες: Έλεγχος ομάδας διανομής Διαχείριση ωραρίων της ομάδας ευθύνης τους Τήρηση προγραμμάτων διανομής και επαφή με διευθυντές καταστημάτων

20 Μαι
Αθήνα [TZAMBA SPITI]

Άτομα για το τμήμα Διαχείρισης Αποθεμάτων Κάθε μέρα: Στο τμήμα Διαχείρισης Αποθεμάτων Tzambaspiti.gr φροντίζουμε για τις παραλαβές των προϊόντων και την τοποθέτηση τους στο κατάστημα και τους αποθηκευτικούς χώρους. Ασχολούμαστε με την διάταξη και την παρουσίαση των προϊόντων στο κατάστημα και

20 Μαι
Πανελλήνια [TOR HOTEL GROUP - MACEDONIAN HOTELS - EAGLES PALACE & VILLAS]

Ο όμιλος Tor Hotel Group, με παρουσία άνω των 90 ετών στο χώρο της φιλοξενίας, αναζητεί να προσλάβει ταλαντούχους επαγγελματίες για τη σεζόν του 2019. Συγκεκριμένα για τα ξενοδοχεία Eagles Palace Eagles Villas, αναζητούμε Άτομα για Λάντζα Τοποθεσία: Ουρανούπολη, Χαλκιδική Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε ανάλογη

20 Μαι
Πανελλήνια [AEGEAN VIEW]

H ξενοδοχειακή μονάδα Aegean View Aqua Resort, που εδρεύει στην Κω, αναζητεί για να προσλάβει άμεσα Άτομα για Λάντζα Απαραίτητα προσόντα: Να έχει άριστη γνώση χειρισμού όλων των λειτουργιών της κουζίνας, τουλάχιστον 2 χρόνια στην ίδια θέση. Να εξασφαλίζει το υψηλότερο επίπεδο υγιεινής στο τμήμα του.