09 Νοε

Ζητούνται άτομα για διανομή εντύπων

Γρεβενά Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η διαφημιστική εταιρεία NextCom ζητεί άτομα για διανομή εντύπων στα Γρεβενά.
Η διανομή γίνεται κυρίως σε οικίες (γραμματοκιβώτια), είναι 2ήμερη (Πέμπτη-Παρασκευή), πρωινή, 7ωρη (8:00-15:00), γίνεται κάθε εβδομάδα και υπάρχει δυνατότητα άμεσης πρόσληψης.
Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλώ επικοινωνήστε αρχικά με το γραφείο μας στα Ιωάννινα, Δευτέρα – Παρασκευή, από 09:0017:00 στο 2651083338.

Telephone
Nextcom A.E.

Σχετικες Αγγελιες

20 Φεβ
Γρεβενά [NEXTCOM A.E.]

Η διαφημιστική εταιρεία NextCom ζητεί άτομα για διανομή εντύπων στα Γρεβενά. Η διανομή γίνεται κυρίως σε οικίες (γραμματοκιβώτια), είναι 2ήμερη (Πέμπτη-Παρασκευή), πρωινή, 7ωρη (8:00-15:00), γίνεται κάθε εβδομάδα και υπάρχει δυνατότητα άμεσης πρόσληψης. Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλώ επικοινωνήστε αρχικά με το γραφείο μας στα Ιωάννινα, Δευτέρα – Παρασκευή, από 09:00 – 17:00 στο 2651083338.

20 Φεβ
Βέροια [NEXTCOM A.E.]

Η διαφημιστική εταιρεία NextCom ζητεί άτομα για διανομή εντύπων στη Βέροια. Η διανομή γίνεται κυρίως σε οικίες, γραμματοκιβώτια, είναι 3ήμερη (Πέμπτη-Παρασκευή-Σάββατο), πρωινή, 7ωρη (8:00-15:00), γίνεται κάθε εβδομάδα και υπάρχει δυνατότητα άμεσης πρόσληψης. Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλώ επικοινωνήστε αρχικά με το γραφείο μας στα Ιωάννινα, Δευτέρα – Παρασκευή, από 09:00 – 17:00 στο 2651083338

01 Φεβ
Αλεξάνδρεια [NEXTCOM A.E.]

Η διαφημιστική εταιρεία NextCom ζητεί άτομα για διανομή εντύπων στην Αλεξάνδρεια. Η διανομή γίνεται σε οικίες (γραμματοκιβώτια), είναι 3ήμερη (Πέμπτη-Παρασκευή-Σάββατο), πρωινή, 6ωρη (8:00-14:00), γίνεται κάθε εβδομάδα και υπάρχει δυνατότητα άμεσης πρόσληψης. Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλώ επικοινωνήστε αρχικά με το γραφείο μας στα Ιωάννινα, Δευτέρα – Παρασκευή, από 09:00 – 17:00 στο 2651083338.

29 Ιαν
Πανελλήνια [S CREATION]

Η Sens Creation Advertising εταιρία παροχής υπηρεσιών below the line με δραστηριότητα από το 2000, αναζητά για την πόλη της Αθήνας Άτομα για Διανομή Φυλλαδίων Απαιτούμενα προσόντα: Απόφοιτος/η λυκείου Ηλικία έως 40 ετών Επιθυμητή εμπειρία στη διανομή εντύπων Ευχέρεια επικοινωνίας και λόγου Η εταιρία προσφέρει:

20 Φεβ
Πανελλήνια [Louis Hotels Plc Ltd]

Το ξενοδοχείο Hilton Park στη Λευκωσία ζητεί να προσλάβει Άτομα για τo Βar Σερβιτόρους για μερική η ολική απασχόληση. Προσόντα:  Εμπειρία σε συναφή κλάδο τουλάχιστον τριών χρονών Αιτήσεις: Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως στείλουν το βιογραφικό τους στο [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε