06 Νοε

Νοσηλευτές ΑΕΙ - ΤΕΙ στη Νορβηγία

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: ΠΤΥΧΙΟ Π.Ε. ( Α.Ε.Ι. - Τ.Ε.Ι.)
Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία στο αντικείμενο της νοσηλευτικής
Η εταιρία προσφέρει:
Αναλαμβάνουμε την εκμάθηση γλώσσας online καθώς και τις γραφειοκρατικές διαδικασίες.
Βοήθεια με την εγκατάσταση. Υπό όρους δωρεάν διαμονή για τουλάχιστον ένα χρόνο.
Δωρεάν αεροπορικά εισιτήρια.
Μισθός 4200 ευρώ/μήνα.

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

31 Οκτ
Αθήνα [proson.gr]

Ηλεκτρολόγος Μηχανικός Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι., ζητείται από τεχνική εταιρία με έδρα την Αθήνα, για εργασία σε εργοτάξια, εντός και εκτός Αθηνών. Απαραίτητη γνώση

13 Νοε
Αθήνα [TRADE SOLUTIONS PLATINUM I.K.E]

Εισαγωγική εταιρεία καφέ, επιθυμεί να προσλάβει 1 άτομο, πλήρους απασχόλησης στο Κορωπί για Υπεύθυνος Λογιστηρίου - Γραμματειακή Υποστήριξη

12 Νοε
Αθήνα [EXPRESS PUBLISHING ΑΕΕ]

Κέντρο ξένων γλωσσών με έδρα τα Άνω Πατήσια ζητά Υπάλληλο για την Γραμματειακή Υποστήριξη του κέντρου. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ανώτερης ή ανώτατης σχολής Γνώση αγγλικών Άριστος χειρισμός Η/Υ (Microsoft Office) Προσφέρεται μόνιμη και πλήρης απασχόληση, μισθός ικανοποιητικός. [Για να στείλετε το

11 Νοε
Αθήνα [ΔΙΕΘΝΗΣ ΟΜΙΛΟΣ]

*ΔΙΕΘΝΗΣ ΟΜΙΛΟΣ με έδρα στην Αθήνα* ζητά απόφοιτους ΑΕΙ – ΤΕΙ για να στελεχώσουν θέσεις διαχείρισης οικονομικού κινδύνου, καθώς και επενδύσεων κεφαλαίων

10 Νοε
Αθήνα [Avec Stores]

Ζητείται πωλήτρια για κατάστημα ένδυσης στην περιοχή Ομόνοια. Ικανοποιητικές αποδοχές. Ωράριο εργασίας Τρίτη-Κυριακή.Απαραίτητη γνώση Ρωσικών ή Γεωργιανών.