07 Ιαν

Νοσηλευτές ΑΕΙ - ΤΕΙ στη Νορβηγία

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: ΠΤΥΧΙΟ Π.Ε. ( Α.Ε.Ι. - Τ.Ε.Ι.)
Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία στο αντικείμενο της νοσηλευτικής
Η εταιρία προσφέρει:
Αναλαμβάνουμε την εκμάθηση γλώσσας online καθώς και τις γραφειοκρατικές διαδικασίες.
Βοήθεια με την εγκατάσταση. Υπό όρους δωρεάν διαμονή για τουλάχιστον ένα χρόνο.
Δωρεάν αεροπορικά εισιτήρια.
Μισθός 4200 ευρώ/μήνα.

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

17 Ιαν
Αθήνα [RAKAS]

Η εταιρία επώνυμης ένδυσης Kennedy IKE με έδρα την Αθήνα και με εξαγωγικό προσανατολισμό στη δραστηριότητά της, αναζητά για άμεση πρόσληψη Γραμματεία Υποστήριξης Εμπορικής Διεύθυνσης Kύριες αρμοδιότητες: Διαχείριση πελατολογίου εξαγωγών Υποστήριξη και συντονισμός των εμπορικών

15 Ιαν
Αθήνα [ΝΕΑ ΓΝΩΣΗ ΑΕ]

Voucher 18-24 Διοικητική Υποστήριξη Άνεργοι νέοι ζητούνται από επιχειρήσεις για διοικητική - γραμματειακή υποστήριξη. O εκπαιδευτικός οργανισμός Nέα Γνώση με έδρα την Αθήνα αναλαμβάνει την επιμόρφωση και προώθηση σε θέσεις εργασίας, στον τομέα της γραμματειακής υποστήριξης. Οι θέσεις αναφέρονται

15 Ιαν
Αθήνα [GREEKA Hellas]

H Codibee με 18 χρόνια εμπειρία στον κλάδο του τουρισμού και εξειδίκευση στο website design, marketing και ειδικότερα σε travel internet solutions, ενδιαφέρεται να προσλάβει: Άτομα για Γραμματειακή Υποστήριξη έως 28 ετών, για τα γραφεία της στο Σύνταγμα. Αρμοδιότητες: Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου Ενημέρωση, διαχείριση

15 Ιαν
Αθήνα [ACTION LINE]

H Actionline, εταιρία παροχής υπηρεσιών προς επιχειρήσεις, για λογαριασμό πελάτη της αναζητά άτομα για τη στελέχωση θέσης στη Γραμματειακή Υποστήριξη Προσόντα: Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ οικονομικής κατεύθυνσης Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ και προγραμμάτων του MS Office Τυφλό σύστημα δακτυλογράφησης Άριστη

15 Ιαν
Αθήνα [AUTO MARIN]

Η Auto Marin A.E. αναζητά Γραμματειακή Υποστήριξη – Βόρεια Προάστια Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ΤΕΙ ή ΑΕΙ Γνώση της αγγλικής γλώσσας / επίπεδο Proficiency Γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών / επίπεδο ECDL Προϋπηρεσία άνω των 2 ετών σε αντίστοιχη θέση Ικανότητα επικοινωνίας Οργανωτική ικανότητα Δυνατότητα