06 Φεβ

Νοσηλευτές ΑΕΙ - ΤΕΙ στη Νορβηγία

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: ΠΤΥΧΙΟ Π.Ε. ( Α.Ε.Ι. - Τ.Ε.Ι.)
Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία στο αντικείμενο της νοσηλευτικής
Η εταιρία προσφέρει:
Αναλαμβάνουμε την εκμάθηση γλώσσας online καθώς και τις γραφειοκρατικές διαδικασίες.
Βοήθεια με την εγκατάσταση. Υπό όρους δωρεάν διαμονή για τουλάχιστον ένα χρόνο.
Δωρεάν αεροπορικά εισιτήρια.
Μισθός 4200 ευρώ/μήνα.

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

17 Ιουν
Αθήνα [Εξειδικευμένο βελονιστικό κέντρο]

Εταιρεία δημιουργεί εξειδικευμένο βελονιστικό κέντρο, εντός Αττικής και αναζητά, για τη στελέχωση του, ιατρό (οποιασδήποτε ειδικότητας) με πτυχίο βελονιστή. Απαραίτητα Προσόντα: Πτυχίο βελονιστή. Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία Η εταιρία προσφέρει: Το ωράριο και η μορφή εργασίας είναι ευέλικτα. Αποστολή βιογραφικών και στοιχείων επικοινωνίας στο παρακάτω email. Υπεύθυνος επικοινωνίας:Τζένη Βαζαίου- 24240-22230, ώρες 10.00-16.00

13 Ιουν
Αθήνα [ΔΙΕΘΝΗΣ ΟΜΙΛΟΣ]

ΔΙΕΘΝΗΣ ΟΜΙΛΟΣ με έδρα στην Αθήνα ζητά απόφοιτους ΑΕΙ – ΤΕΙ για να στελεχώσουν θέσεις επενδύσεων κεφαλαίων καθώς και διαχείρισης οικονομικού κινδύνου. ΠΡΟΣΟΝΤΑ: Απόφοιτοι ΑΕΙ – ΤΕΙ με προοπτικές εξέλιξης. Αποδεδειγμένο ενδιαφέρον για τις αγορές χρήματος και κεφαλαίων Επαρκή γνώση Η/Υ - Αγγλικής γλώσσας Ωριμότητα σκέψης, ικανότητες στην οργάνωση, πελατοκεντρική σκέψη. Επαρκής προϋπηρεσία. ΠΑΡΕΧΟΝΤΑΙ: Ολοκληρωμένη & συνεχής υψηλού επιπέδου εκπαίδευση...

... συμπεριλαμβανομένης της επαγγελματικής πιστοποίησης
Συμμετοχή σε συνέδρια και ταξίδια στην Ελλάδα και στο εξωτερικό.
Ελκυστικό πακέτο παροχών
Κίνητρα παραγωγικότητας.
Χρήση καινοτόμου ηλεκτρονικού γραφείου.
Προοπτικές εξέλιξης στο management.

Τομέας δραστηριότητάς μας είναι η διαχείριση οικονομικών κινδύνων και οι επενδύσεις κεφαλαίων.
Παρακαλούμε για την αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω e-mail υπόψη κυρίου Πετρίδη.

Tags:

12 Ιουν
Αθήνα [ΑΣΤΡΑΠΗ SECURITY]

Λογιστής - στρια για εργασία στην έδρα της εταιρείας, στον Ασπρόπυργο Αττικής Αρμοδιότητες: Γνώσεις ΕΡΓΑΝΗ και μισθοδοσίας, ΑΠΔ, Βιβλία Γ κατηγορίας κλπ. Απαραίτητα Προσόντα: Κάτοχος πτυχίου λογιστικής, καλή γνώση Η/Υ , αγγλικών, Απαραίτητα 3 έτη προϋπηρεσίας. Επιθυμητά Προσόντα: Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας Η εταιρία προσφέρει: Σύγχρονο περιβάλλον, μισθό (ανάλογα με τα προσόντα και τις γνώσεις)

11 Ιουν
Αθήνα [HomeCare]

Εταιρεία ΕΞΥΠΠ αναζητά Τεχνικούς Ασφαλείας (εξωτερικοί συνεργάτες), κατά προτίμηση με εμπειρία, πτυχιούχοι ΤΕΙ-ΑΕΙ για συνεργασία στην ευρύτερη περιοχή της Αττικής. Παρακαλούμε αποστείλετε το βιογραφικό σας στο παρακάτω email. αναγράφοντας στην αρχή του θέματος τον κωδικό: ΤΑ19

30 Μαι
Αθήνα [Επιχείρηση ανθοπωλείου]

Ζητείται από επιχείρηση ανθοπωλείου στην Κηφισιά, υπάλληλος για γραμματειακή υποστήριξη. Απαραίτητη η άψογη γνώση υπολογιστή και αγγλικής γλώσσας. Εργασία 6 ημερών. Αρχικός μισθός 700€ καθαρά. Επικοινωνία με κυρία Νεφέλη Καλαύρια 09.00-17.00