06 Νοε

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΑΤΟΜΑ ΓΙΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΩΝ

Αθήνα Freelance Εργασία από απόσταση: Ναι
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Άτομα σοβαρά με αξιοπιστία και ικανότητα επικοινωνίας ζητούνται για εξυπηρέτηση πελατών, από ανώνυμη εμπορική επιχείρηση. Μόνο σοβαρές περιπτώσεις. Πληροφορίες μόνο τηλεφωνικώς στο 6984318664 αποστολή βιογραφικού email: pantazis1707@gmail.com

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

15 Μαρ
Αθήνα [Μεγάλη εταιρία]

Υπάλληλος Εξυπηρέτησης Πελατών - Αθήνα Μεγάλη εταιρία με νέες εγκαταστάσεις στο κέντρο της Αθήνας (πλησίον μετρό Μεγάρου Μουσικής) ζητά να προσλάβει για πρωινή εργασία, ανθρώπινο δυναμικό για να επανδρώσει τμήμα διαχείρισης και εξυπηρέτησης πελατών. Ο/η κάτοχος της θέσης είναι υπεύθυνος/η για

15 Μαρ
Αθήνα [Ανώνυμη εταιρία]

Υπάλληλοι Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης Πελατών Ζητούνται νέοι-ες για να επανδρώσουν το τμήμα εισερχομένων και εξερχομένων κλήσεων μεγάλης αναπτυσσόμενης εταιρίας. Απαραίτητα προσόντα: Ευχέρεια λόγου Διαπραγματευτικές ικανότητες Ομαδικότητα Μεθοδικότητα στην επικοινωνία Αντίληψη

15 Μαρ
Αθήνα [ACTION LINE]

Η ΑCTIONLINE, εταιρεία παροχής υπηρεσιών προς επιχειρήσεις αναζητά άτομα για την εξυπηρέτηση πελατών μεγάλου δερματολογικού κέντρου στην Αθήνα.   Το δερματολογικό κέντρο γνωστό και καταξιωμένο με υψηλού επιπέδου πελατεία, επεκτείνει τις δραστηριότητες και ο νέος υπεύθυνος εξυπηρέτησης

14 Μαρ
Αθήνα [BAZAAR]

Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 147 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικοί στόχοι μας είναι η ικανοποίηση των

13 Μαρ