06 Νοε

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΑΤΟΜΑ ΓΙΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΩΝ

Αθήνα Freelance Εργασία από απόσταση: Ναι
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Άτομα σοβαρά με αξιοπιστία και ικανότητα επικοινωνίας ζητούνται για εξυπηρέτηση πελατών, από ανώνυμη εμπορική επιχείρηση. Μόνο σοβαρές περιπτώσεις. Πληροφορίες μόνο τηλεφωνικώς στο 6984318664 αποστολή βιογραφικού email: pantazis1707@gmail.com

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

14 Νοε
Αθήνα [DHI GLOBAL EUROPE ΕΠΕ]

Η DHI Medical Group, παγκόσμια πρωτοπόρος εταιρία με κύρια δραστηριότητα την αντιμετώπιση προβλημάτων του τριχωτού της κεφαλής, ζητά να προσλάβει: Άτομα για το Τηλεφωνικό Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών (part time) Απαραίτητα προσόντα: Απολυτήριο Λυκείου Ανεπτυγμένη ικανότητα στην τηλεφωνική επικοινωνία

07 Νοε
Αθήνα [ΕΤΑΙΡΙΑ]

13 Νοε
Αθήνα [ICAP Group]

Η ICAP Employment Solutions, για λογαριασμό πελάτη της πολυεθνικής εταιρίας στον χώρο των τηλεπικοινωνιών, αναζητά υποψηφίους για την κάλυψη θέσεων στο τμήμα

10 Νοε
Αθήνα [ΟΝΕ εκδοτική ]

Δυναμικά αναπτυσσόμενη εκδοτική εταιρεία, ζητά άμεσα να προσλάβει Τηλεφωνήτριες-υπαλλήλους γραφείου, κατά προτίμηση ηλικίας 25 έως 30 ετών, οι οποίες θα στελεχώσουν τα τμήματα marketing & εξυπηρέτησης πελατών. Οι κάτοχοι των θέσεων θα έχουν ως έργο τους  την τηλεφωνική πώληση διαφήμισης στο internet ή στα περιοδικά της . Απαραίτητα Προσόντα: Απόφοιτη Λυκείου - Όρεξη για δουλειά και επαγγελματική εξέλιξη- Ευχέρεια στην επικοινωνία- Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη...

... θέση θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν
Παροχές: Σταθερός μισθός- Ανταγωνιστικά bonus παραγωγικότητας- Πρωινή απασχόληση (4ωρη )
Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενες, όπως αποστείλουν το Βιογραφικό τους σημείωμα στο e-mail: oneadve1@gmail.com ή να επικοινωνήσουν στα τηλέφωνα:210 6984280-1

Tags:

09 Νοε
Αθήνα [Εκπαιδευτικό forum χρηματοοικονομικού ομίλου]

Aπό εκπαιδευτικό forum χρηματοοικονομικού ομίλου ζητούνται απόφοιτοι ΑΕΙ-ΤΕΙ που με πρόγραμμα εκπαίδευσης και αξιολόγησης θα ενταχθούν στα παρακάτω τμήματα: Τμήμα Εξυπηρέτησης και Διαχείρισης Πελατών Προϋποθέσεις εργασίας: Επικοινωνιακές ικανότητες με προσανατολισμό στην επίτευξη