06 Νοε

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΟΔΗΓΟΣ ΓΙΑ ΝΤΑΛΙΚΑ - ΠΑΠΑΓΑΛΟ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΟΔΗΓΟΣ ΓΙΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΝΤΑΛΙΚΑ - ΠΑΠΑΓΑΛΟ
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει: ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ - ΕΝΣΗΜΑ

Telephone
cdn ae

Σχετικες Αγγελιες

11 Νοε
Θεσσαλονίκη [Μιχάλης]

Ζητείται Διανομέας από κατάστημα εστίασης στη Θέρμη (Θεσσαλονίκη) Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να επικοινωνήσουν στο τηλέφωνο: 2310461120

10 Νοε
Αθήνα [ΤΑΞΙ]

Ζητείται οδηγός ταξί για ενοικίαση με ΙΚΑ Αρμοδιότητες: Απογευματινή βάρδια 16:00 - 05:00 ( μέχρι τα τέλη του 2018). Στη συνέχεια υπάρχει η δυνατότητα ολοήμερης ενοικίασης. Απαραίτητα Προσόντα: Ειδική κάρτα ταξί, εμπειρία, εγγύηση 400€, ενοίκιο 27€/ μέρα - 4 μέρες ρεπό το μήνα. Δυνατότητα ολοήμερου τα Σαββατοκύριακα.(50€/μέρα) Επιθυμητά Προσόντα: Πολύ καλή γνώση Αγγλικών - Η/Υ. Η εταιρία προσφέρει: Skoda Octavia 5 2007 σε άριστη κατάσταση, υποστήριξη σε...

10 Νοε
Θεσσαλονίκη [ΛΑΖΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ]

Ζητείται άτομο (άνδρας ή γυναίκα ) από συνεργείο φασόν για τη ραφή γυναικείων ενδυμάτων στον Εύοσμο Θεσσαλονίκης. Αρμοδιότητες: Χρήση πλακοραφής και κοπτοράπτη. Απαραίτητα Προσόντα: Πολυετή εμπειρία στη ραφή σταθερού και ελαστικού υφάσματος. Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

09 Νοε
Θεσσαλονίκη [Κουσαγιαννίδης Τριαντάφυλλος]

Ζητείται προσωπικό με γνώσεις Ψυκτικού - Εγκαταστάσεις Κλιματισμού - Συντηρήσεις Καυστήρων Αερίου. Η επιχείρηση βρίσκεται στις Συκιές Θεσσαλονίκης, Αγ. Δημητρίου 32. Για περισσότερες πληροφορίες: Αποστολή βιογραφικών στο : tktapanta@gmail.com & tkwilo@yahoo.gr Τηλ. επικοινωνίας: 2310-622481

06 Νοε
Θεσσαλονίκη [ZOUROS TRAVEL]

ΟΔΗΓΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟΥ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟΥ Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜΑ Δ+ΠΕΙ+ΨΗΦΙΑΚΗ ΚΑΡΤΑ ΤΑΧΟΓΡΑΦΟΥ Επιθυμητά Προσόντα: ΑΓΓΛΙΚΑ Η εταιρία προσφέρει: ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΜΕ ΒΑΣΙΚΟ ΜΙΣΘΟ ΠΛΕΟΝ ΒΟNUS ΠΑΡΑΓΩΓΙΚΟΤΗΤΑΣ