06 Νοε

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΟΔΗΓΟΣ ΓΙΑ ΝΤΑΛΙΚΑ - ΠΑΠΑΓΑΛΟ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΟΔΗΓΟΣ ΓΙΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΝΤΑΛΙΚΑ - ΠΑΠΑΓΑΛΟ
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει: ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ - ΕΝΣΗΜΑ

Telephone
cdn ae

Σχετικες Αγγελιες

17 Δεκ
Θεσσαλονίκη [ΛΟΥΚΑΣ ΜΠΑΝΙΟ ΔΑΠΕΔΟ]

Ζητείται οδηγός από εταιρία ειδών υγιεινής - πλακιδίων έως 35 ετών .Δίπλωμα Γ΄ κατηγορίας. Αποστολή βιογραφικού στο email:loukasbagno@gmail.com ή στο fax:2310464981. Επικοινωνία 10:00-14:00 στο τηλ:2310661000

14 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Γιώργος]

Συνεταιρισμός παραγωγής γαλακτοκομικών προϊόντων με έδρα την Προσοτσάνη Δράμας, αναζητά να προσλάβει Οδηγό με δίπλωμα Γ' Κατηγορίας και προϋπηρεσία  στην διανομή προϊόντων, για την πόλη της Θεσσαλονίκης. Αποστολή βιογραφικών: meleneklis1806@gmail.com

14 Ιαν

05 Ιαν
Θεσσαλονίκη [LK PRINTING]

Από μεγάλη εταιρία Ψηφιακών Εκτυπώσεων ζητείται γραφίστας ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ Πτυχίο Γραφιστικής ή Εφαρμοσμένων τεχνών Άριστη γνώση Illustrator/Photoshop/InDesign/Corel σε περιβάλλον P.C Απαραίτητη προϋπηρεσία Γνώσεις Prepress θα εκτιμηθούν Δεξιότητες επικοινωνίας, συνέπεια και ομαδικό πνεύμα Ευχέρεια χρήσης MS Office (Word, Excel, PowerPoint) Γνώση Αγγλικής γλώσσας Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψηφίους Ηλικία: 25 ετών...

... και άνω

Αποστολή βιογραφικού και portolio εργασιών στο info@lkprinting.gr

Tags:

04 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ergonact]

Βοηθός Λογιστού νεαρός ζητείται, με καλή γνώση χειρισμού Η/Υ και software γραφείου και χρήσης της EXTRA - Λογιστικής, για τεχνική εταιρία Γ' κατηγορίας. Παρακαλούμε για επικοινωνία με mail.