13 Νοε

ΟΔΗΓΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟΥ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟΥ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΟΔΗΓΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟΥ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟΥ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Απαραίτητα Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜΑ Δ+ΠΕΙ+ΨΗΦΙΑΚΗ ΚΑΡΤΑ ΤΑΧΟΓΡΑΦΟΥ
Επιθυμητά Προσόντα: ΑΓΓΛΙΚΑ
Η εταιρία προσφέρει: ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ, ΜΕ ΒΑΣΙΚΟ ΜΙΣΘΟ, ΠΛΕΟΝ ΒΟNUS ΠΑΡΑΓΩΓΙΚΟΤΗΤΑΣ

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

02 Δεκ
Θεσσαλονίκη [ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ]

ΟΔΗΓΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟΥ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟΥ Αρμοδιότητες: ΟΔΗΓΟΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜΑ ΚΑΤ. Δ , ΠΕΙ, ΚΑΡΤΑ ΨΗΦΙΚΑΟΥ ΤΑΧΟΓΡΑΦΟΥ Επιθυμητά Προσόντα: ΓΝΩΣΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ Η εταιρία προσφέρει: ΑΜΕΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗ, ΑΣΦΑΛΕΙΑ, ΜΠΟΝΟΥΣ

11 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Νικολόπουλος]

Εμπορική εταιρία που δραστηριοποιείται στον κλάδο τον γεωργικών μηχανημάτων στη Θεσσαλονίκη ζητάει Οδηγό Γ’ Κατηγορίας Αρμοδιότητες: Μεταφορά εμπορευμάτων σε μεταφορικές και στον εκθεσιακό χώρο Συνεργασία με το τμήμα Αποθήκης της εταιρίας Διεκπεραίωση παραδόσεων εμπορευμάτων (συνοδευτικά έγγραφα Απαραίτητα Προσόντα: Ευελιξία μετακίνησης εντός και εκτός του Νομού Θεσσαλονίκης Κατοχή διπλώματος τουλάχιστον Γ’ κατηγορίας Κάτοχος κάρτας ΠΕΙ και κάρτας...

... ηλεκτρονικού Ταχογράφου
Γνώση χειρισμού ανυψωτικού μηχανήματος (κλάρκ)

Η εταιρία προσφέρει:
Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
Εργασία σε δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία
Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης

Tags:

09 Δεκ
Θεσσαλονίκη [ΜΑΥCON S.A ]

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΟΔΗΓΟΣ με εμπειρία. Δυνατότητα εκπαίδευσης σε χειρισμό ειδικών οχημάτων διαγράμμισης. Αρμοδιότητες: δυνατότητα ολιγοήμερης απουσίας από την έδρα, εργασία σε εξωτερικές συνθήκες Απαραίτητα Προσόντα: δίπλωμα Γ' κατηγορίας τουλάχιστον Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:ικανοποιητικές αποδοχές, μόνιμη εργασία, δυνατότητα εξέλιξης

07 Δεκ
Θεσσαλονίκη [ΛΕΟΝ]

Aποθηκη καταψυγμένων τροφίμων στην Ανατολικη θεσσαλονικη ζητεί Οδηγό με πειρα σε δρομολογια πολης θεσσαλονικης και χαλκιδικης. Γνωστης της αγορας στο τομεα σφολιατοειδων και κατεψυγμενων πιτων, δίπλωμα Β' κατηγορίας, Πενθημερο. Βιογραφικά στο παρακάτω email.

05 Δεκ
Θεσσαλονίκη [ΤΡΟΦΟΔΙΕΣ ΓΑΝΙΩΤΗ ΕΠΕ]

Υπάλληλος οδηγός , άνδρας, μόνο όσοι έχουν εμπειρία σε εταιρεία με τρόφιμα. Εργασία 6ημερη, μισθός 650 ευρώ μηνιαίως. Η εταιρία προσφέρει: ΜΙΣΘΟ, ΔΩΡΑ, ΑΔΕΙΕΣ, ΑΣΦΑΛΕΙΑ