23 Μαι

Άμεση εργασία για Φύλακες με άδεια Security στην Μαλακάσα

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΑΜΕΣΕΣ ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ !!!!
Η εταιριά OCEANIC SECURITY Α.Ε. αναζητά άμεσα Προσωπικό Ασφαλείας στην Μαλακάσα( Προσλαβάνονται και άτομα απο περιοχές Αττικής ή Χαλκίδας,Ωροπού,Οινόφυτα,Αυλίδα,Αυλώνα κ.α)
Αν έχετε Άδεια Security και όρεξη για εργασία επικοινωνήστε μαζί μας.
-Στατική Φύλαξη με 8ωρο ωράριο ( 2 άτομα σε κάθε βάρδια)
- Μόνιμες Θέσεις
-Καλό εργασιακό περιβάλλον
- Κάλυψη μεταφορικών εξόδων
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΣΤΟ 6987851764 -2610454327 ή στείλτε Βιογραφικό στο andreas.oceanhr@gmail.com

Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση

Telephone
Ανδρέας Θωμάς

Σχετικες Αγγελιες

21 Μαι
Αθήνα [OCEANIC SECURITY Α.Ε.]

Η εταιριά OCEANIC SECURITY Α.Ε. αναζητά ΑΜΕΣΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ στο ΓΑΛΑΤΣΙ Προυποθέσεις : - ΑΔΕΙΑ SECURITY ΣΕ ΙΣΧΥ. - ΑΜΕΣΗ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ Επιθυμητή προυπόθεση : - ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ - ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΑΜΕΣΑ!!!!!!!!! ΣΤΟ 6987851764 -2610454327 ή στείλτε Βιογραφικό στο andreas.oceanhr@gmail.com

23 Μαι

ΑΜΕΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗ!!!!! Η εταιρία OCEANIC SECURITY A.E. επιθυμεί να προσλάβει προσωπικό ασφαλείας στο κέντρο της Αθήνας(περιοχή Καλλιμάρμαρο. Απαραίτητη προϋπόθεση: - Άδεια εργασίας security σε ισχύ. - Γνώση αγγλικών ( όχι πτυχίο ) - Το ωράριο θα είναι πλήρες και κυλλιόμενο 8ωρο. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ στο τηλ.6987851764/2610454327 ή αποστείλτε μας το βιογραφικό σας στο andreas.oceanhr@gmail.com με θέμα Security Κέντρο Αθήνας

23 Μαι

Η εταιρία OCEANIC SECURITY Α.Ε. αναζητά Προσωπικό Ασφαλείας στην Αθήνα( Κέντρο-Ανατολικά-Δυτικά-Νότια-Βόρεια). - Απαραίτητη Προυπόθεση : Άδεια Security σε ισχύ. - Βασική Προυπόθεση : Μεταφορικό μέσο. - Δεν απαιτείται προυπηρεσία. - Υψηλές Αποδοχές. Οι θέσεις αφορούν Στατικές Φυλάξεις με κυλλιόμενο ωράριο. Παρακαλώ αν σας ενδιαφέρει καλέστε μας, άμεσα, για να κανονίσουμε κάποιο ραντεβού στα γραφείας μας. Τα τηλέφωνα επικοινωνίας είναι : 6987851764 /...

... 2610454327
ή αποστείλτε μας το βιογραφικό σας στο email andreas.oceanhr@gmail.com με θέμα Security Aθήνα

Tags:

06 Ιουν
Αθήνα [ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ]

Ν. Αττικής, Αθήνα και προάστια Αρμοδιότητες: Υπηρεσίες Ασφαλείας Απαραίτητα Προσόντα: Άδεια security Επιθυμητά Προσόντα: Δίπλωμα οδήγησης, Γνώσεις παροχής πρώτων βοηθειών, Ξένες γλώσσες Η εταιρία προσφέρει: Προοπτική μόνιμης εργασίας, Άμεση πρόσληψη

05 Ιουν
Αθήνα [Μεγάλη Εταιρεία Τραπεζικού Ομίλου]

ΕΘΝΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ – ΜΟΝΙΜΟΤΗΤΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ- ΕΞΕΛΙΞΗ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΣΤΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΑΙ Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΜΑΣ ΖΗΤΑΜΕ ΑΝΔΡΕΣ-ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΕΛΕΧΩΣΟΥΜΕ ΝΕΑ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΟΝΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ. ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΜΕ ΜΟΝΙΜΟΤΗΤΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ, ΕΞΕΛΙΞΗ ΟΡΙΖΟΝΤΙΑ-ΚΑΘΕΤΗ, ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΑΞΙΟΚΡΑΤΙΚΩΝ ΑΜΟΙΒΩΝ. (''ΑΞΙΟΚΡΑΤΙΚΟΣ ΜΙΣΘΟΣ'', ΥΨΗΛΕΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΕΣ, ΕΠΙΔΟΜΑΤΑ κ.α.).ΤΗΛΕΦΩΝΟ EΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ:2103737591. ΠΛΑΤΕΙΑ ΚΛΑΥΘΜΩΝΟΣ-ΑΘΗΝΑ. ΑΠΟΣΤΟΛΗ CV:kariera.ethnikiasfalistiki@gmail.com