27 Οκτ

Country Representative

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Country Representative Location: Athens, Greece American Councils for International Education is a premier, international non-profit organization creating...

Σχετικες Αγγελιες

17 Μαι
Αθήνα [Hertz Autohellas ]

Customer Service Representative CSR 2019 – Athens Basic Information: Η Hertz, η μεγαλύτερη εταιρεία στον χώρο της ενοικίασης αυτοκινήτου σε όλο τον κόσμο, δραστηριοποιείται στην ελληνική αγορά για πάνω από 50 χρόνια, μέσω του Ομίλου Autohellas, που διατηρεί τα δικαιώματα αντιπροσώπευσής της στην Ελλάδα. Με παρουσία σε όλα τα αεροδρόμια

15 Μαι
Αθήνα [IntermodalAir]

Η εταιρία μας, Intermodal Air, είναι Εταιρεία Αντιπροσώπευσης Αεροπορικών Εταιρειών (GSA). Αναζητάμε συνεργάτη για την κάλυψη θέσης Αντιπροσώπου Πωλήσεων (Sales Representative) Οι προδιαγραφές είναι οι ακόλουθες: 1-2 χρόνια προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση, σε GSA ή σε αεροπορική εταιρία ή εναλλακτικά 3χρόνια

15 Μαι

Basic information: Η Hertz, η μεγαλύτερη εταιρία στον χώρο της ενοικίασης αυτοκινήτου σε όλο τον κόσμο, δραστηριοποιείται στην ελληνική αγορά για πάνω από 50 χρόνια μέσω του ομίλου Autohellas, που διατηρεί τα δικαιώματα αντιπροσώπευσής της στην Ελλάδα. Με παρουσία σε όλα τα αεροδρόμια και τις μεγαλύτερες πόλεις της

Tags:

14 Μαι
Αθήνα [Όμιλος εισερχόμενου τουρισμού]

Μεγάλος όμιλος εισερχόμενου τουρισμού αναζητά Αρχηγούς (Representatives) για την εξυπηρέτηση πελατών και τη συνοδεία groups για την Αθήνα, τη Μύκονο και τη Σαντορίνη. Απαραίτητα προσόντα: Εμπειρία στον εισερχόμενο τουρισμό Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση σε τουριστικό γραφείο

10 Μαι
Αθήνα [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά για το Sales Customer Care Center στους Αμπελοκήπους Customer Care