10 Ιαν

ζητούνται χειριστές κλαρκ και χειριστές reach truck

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Zητούνται χειριστές κλαρκ και χειριστές reach truck για την περιοχή του Ασπροπύργου για άμεση πρόσληψη.
Κος Γιώργος τηλ επικοινωνίας¨: 6984613574

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

02 Ιαν
Πανελλήνια [Βιομηχανία]

Βιομηχανία στην Αττική ζητεί Χειριστές Μεταποιητικών Μηχανών με τουλάχιστον τριετή εμπειρία, έως 40 ετών, επιθυμητό απολυτήριο τεχνικού λυκείου ή ισότιμης σχολής τεχνικής κατεύθυνσης, για εργασία σε βάρδιες. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] αναφέροντας τον κωδικό "XM-2018".

15 Ιαν
Αθήνα [Όμιλος ιατρικών εταιριών]

Από μεγάλο όμιλο ιατρικών εταιριών ζητείται για μονάδα στο Χαλάνδρι Τεχνολόγος Αξονικού Τομογράφου Κωδικός: CΤB18 Προσόντα: Πτυχίο Τ.Ε.Ι. ακτινολογίας και ακτινοθεραπείας επιθυμητό Σχετική προϋπηρεσία τουλάχιστον 6 μηνών Γνώση αγγλικών, χειρισμού Η/Υ Ανεπτυγμένη επικοινωνιακή ικανότητα

15 Ιαν
Αθήνα [Διεύθυνση ανθρώπινου δυναμικού χρηματοοικονομικού ομίλου]

Από διεύθυνση ανθρώπινου δυναμικού χρηματοοικονομικού ομίλου ζητούνται διοικητικά στελέχη που θα επανδρώσουν τις παρακάτω θέσεις: Risk Management Ιδιαίτερες δεξιότητες: Εργασιακή εμπειρία σε τομείς ευθύνης διοίκησης και ανάπτυξης Αποτελεσματικότητα στη διοίκηση και παρακίνηση ομάδων

15 Ιαν
Αθήνα [Μεγάλη διαφημιστική εταιρία]

Μεγάλη διαφημιστική εταιρία, αναζητά: Υπεύθυνο Εμπορικού Τμήματος Περιγραφή θέσης: Αναζητούμε επαγγελματία με εμπειρία στην επίτευξη εμπορικών στόχων, δημιουργία νέου πελατολογίου και εξασφάλιση του ήδη υπάρχοντος. Αρμοδιότητες: Υπεύθυνος για την εξασφάλιση της ορθής διαχείρισης του ήδη

15 Ιαν
Αθήνα [Εκπαιδευτικός όμιλος]

Εκπαιδευτικός όμιλος στο πλαίσιο της ανάπτυξής του επιθυμεί να στελεχωθεί στην Αθήνα με Εκπαιδευτικούς/Καθηγητές Μηχανοτρονικής Για τους ακόλουθους τομείς και ειδικότητες: Τεχνικά Επαγγέλματα Μηχανοτρονική Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο ΤΕΙ ή/και ΑΕΙ Μηχανικού Οχημάτων/Ηλεκτρονικού