23 Οκτ

Food & Beverage Manager - Ρόδος

Δήμος Ρόδου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ο όμιλος ξενοδοχείων Lindos Hotels αναζητεί συνεργάτες για τη στελέχωση των ξενοδοχείων του για την τουριστική περίοδο 2019. Food Beverage Manager Απαραίτητα προσόντα: Άριστη γνώση της αγγλικής Γνώση δεύτερης γλώσσας θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν Άριστη χρήση Η/Υ Ανάλογη προϋπηρεσία σε αντίστοιχα ξενοδοχεία 4 και...

Σχετικες Αγγελιες

11 Ιαν
Δήμος Ρόδου [LINDOS HOTELS ]

Ο όμιλος ξενοδοχείων Lindos Hotels αναζητεί συνεργάτες για τη στελέχωση των ξενοδοχείων του για την τουριστική περίοδο 2019. Food Beverage Manager Απαραίτητα προσόντα: Άριστη γνώση της αγγλικής Γνώση δεύτερης γλώσσας θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν Άριστη χρήση Η/Υ Ανάλογη προϋπηρεσία σε αντίστοιχα ξενοδοχεία 4 και

15 Ιαν
Δήμος Ρόδου [ΕDEN ROC RESORT HOTEL]

  Το ανακαινισμένο ξενοδοχείο EDEN ROC ζητά :   Food and Beverage Manager Οι υποψήφιοι θα πρέπει να είναι επικοινωνιακοί να γνωρίζουν απαραίτητα Αγγλικά και άριστη χρήση Η/Υ. Να έχουν προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση σε ξενοδοχείο 4-5 αστέρων. Οποιαδήποτε άλλη γλώσσα θα εκτιμηθεί.     [Για να στείλετε το βιογραφικό σας,

16 Ιαν
Δήμος Ρόδου [KSM HUMAN RESOURCES ΕΛΛΑΣ ΑΕΠΑ]

Manager Πρατηρίου Υγρών Καυσίμων - Ρόδος H KSM HR, για λογαριασμό πελάτη της, αναζητά επιχειρηματίες με ενδιαφέρον να επενδύσουν στη συνεχώς αναπτυσσόμενη αγορά των πρατηρίων υγρών καυσίμων. Ο πελάτης: Μια από τις μεγαλύτερες εταιρίες στον χώρο των πετρελαιοειδών με δίκτυο πρατηρίων σε όλη την Ελλάδα.

16 Ιαν
Δήμος Κασσάνδρας [KASSANDRA PALACE HOTEL & SPA]

5* hotel in Kryopigi, Halkidiki, is seeking a Food and Beverage Manager Qualifications: Degree in Hospitality / Tourism Work experience in the same position Excellent command of the English language / a second foreign language will be considered an asset Εxcellent food and beverage knowledge Positive attitude with excellent organization, communication and team working skills CVs with recent photo. [To send your CV, please click here.]

16 Ιαν
Πανελλήνια [GRECOTEL]

[Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] www.grecotel.com