23 Οκτ

Food & Beverage Manager - Ρόδος

Δήμος Ρόδου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ο όμιλος ξενοδοχείων Lindos Hotels αναζητεί συνεργάτες για τη στελέχωση των ξενοδοχείων του για την τουριστική περίοδο 2019. Food Beverage Manager Απαραίτητα προσόντα: Άριστη γνώση της αγγλικής Γνώση δεύτερης γλώσσας θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν Άριστη χρήση Η/Υ Ανάλογη προϋπηρεσία σε αντίστοιχα ξενοδοχεία 4 και...

Σχετικες Αγγελιες

14 Νοε
Δήμος Ρόδου [GRECOTEL]

[Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] www.grecotel.com

19 Οκτ

14 Νοε
Αθήνα [Elia Ermou Athens Hotel]

Η Elia Ermou Athens Hotel είναι ένα νεόδμητο, καινοτόμο ξενοδοχείο στην πλατεία Συντάγματος επί της οδού Ερμού, το οποίο διαθέτει 125 δωμάτια. Επιθυμεί για την άμεση έναρξη της λειτουργίας του: Food Beverage Manager (Κωδικός 013) Απαιτούμενα προσόντα: Οργάνωση και διαχείριση επισιτιστικών τμημάτων Προϋπηρεσία σε

14 Νοε
Πανελλήνια [GRECOTEL]

11 Νοε
Δήμος Κω [KIPRIOTIS VILLAGE]

Ο Όμιλος Ξενοδοχείων ΚΥΠΡΙΩΤΗ που βρίσκεται στην ΚΩ, ζητεί να προσλάβει για τη σεζόν 2019: Food  Beverage Manager Απαραίτητα Προσόντα: Πτυχίο Ανώτατης ή Ανώτερης Σχολής τουριστικής κατεύθυνσης. Τουλάχιστον 5ετή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Food Beverage Manager, μεγάλης ξενοδοχειακής μονάδας. Γνώση και